Wigilijne opowieści

Wigilijne opowieści Kategoria: Poradniki 12 opowiadań i 12 przepisów na popisowe świąteczne dania świetnych polskich autorów. Ktoś zginie otruty barszczem wigilijnym. czyjaś paczka na święta zgubi się w paczkomacie. ktoś upuści karpia na tory tramwajowe. ktoś się nieszczęśliwie zakocha. do kogoś w zastępstwie Mikołaja przyjdzie diabeł. a ktoś inny odkupi swoje winy bohaterskim czynem. To…

Published by admin in7 stycznia 2014
Tagi: , , , , , , , ,

Wigilijne opowieści

Kategoria: Poradniki

12 opowiadań i 12 przepisów na popisowe świąteczne dania świetnych polskich autorów.

Ktoś zginie otruty barszczem wigilijnym. czyjaś paczka na święta zgubi się w paczkomacie. ktoś upuści karpia na tory tramwajowe. ktoś się nieszczęśliwie zakocha. do kogoś w zastępstwie Mikołaja przyjdzie diabeł. a ktoś inny odkupi swoje winy bohaterskim czynem. To wszystko w niesamowitym zbiorze wigilijnych opowieści okraszone smakowitymi przepisami pasującymi do treści opowiadań. Smakowite historie na każdy dzień adwentu.

Autor: Tomasz Betcher. Jacek Galiński. Karolina Głogowska

Cena: 19.90

Tomasz Betcher. Jacek Galiński. Karolina Głogowska: MP3


Powinienem”. „Nie mogę”. „Nie mam czasu”. „Później. a najlepiej jutro” — te myśli zwykle nachodzą Cię kolejno. kiedy zastanawiasz się. czym powinieneś zająć się w danej chwili i jakie sprawy skończyć przed zachodem słońca. Odczuwasz bezsilność. patrząc na niekończącą się listę zadań. ciągle się denerwujesz i wzbraniasz przed działaniem. by na koniec poczuć. że jesteś zupełnie sparaliżowany i niezdolny do czynu.

Taka sytuacja może mieć kilka przyczyn: zbyt duże obciążenie obowiązkami. obawa przed szybko uciekającym czasem. niejasne sprecyzowanie celów. frustracja i niespełnienie. strach przed krytyką czy też niska samoocena. Odkładając działanie na później. skupiasz się na swoim lęku przed jego rozpoczęciem lub zakończeniem. Kulisz się. słysząc świst mijających Cię terminów. i nie myślisz już nawet o tym. by DZIAŁAĆ! Jednak to może się zmienić i na pewno tak właśnie się stanie. kiedy wypróbujesz ćwiczenia zawarte w tej książce.

  • Nie odkładaj na później przeczytania tego podręcznika.
  • Poznaj siłę motywacji. rozmowy z samym sobą i tworzenia nie-harmonogramu.
  • Znajdź czas na pracę i rozrywkę.
  • Zostań człowiekiem czynu!

„Zdrowy człowiek pragnie działania. które przynosi efekty. oraz wysokiej jakości życia.”

George Bernard Shaw

Kategoria: Autor

Neil Fiore

ISBN: 978-83-246-9272-9

Cena: 9999

978-83-246-9272-9: Podziękowania Słowo wstępne Wstęp Od osoby odkładającej działanie do człowieka czynu Nowa definicja odkładania działania Nawyk samodyscypliny Oczekuj cudownej zmiany 1. Dlaczego odkładamy działanie? Znaki ostrzegawcze świadczące o odkładaniu działania Pozytywny pogląd na ludzką naturę Nasz najsurowszy krytyk my sami Odkładanie działania to nagroda Odkładanie działania może być wyrazem niechęci Odkładanie działania jest często stosowane w obawie przed porażką Odkładanie dział…miłość z wrzosowiska, śmiertelna klątwa, nie tłumacz się działaj pdf chomikuj, kenshi poradnik, dieta dr dąbrowskiej pdf, metro 2035 audiobook, teksty miłości, jak dać zlecenie kierowcy w euro truck simulator 2, półdesmosomy, trylogia kosmiczna, gramatyka angielski pdf, alex marwood najmroczniejszy sekret, jerzy makowski, marek siwek, powrót na staromiejską, fatalna lista film, akademia pana kleksa audiobook cała książka za darmo, do wszystkich chłopców ps wciąż cię kocham, bestia studium zła pdf…