Dama Paxtona

Dama Paxtona Kategoria: Pozostałe Autorka bestsellerowego „Rhysa” powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach! Nikki Preston postanawia uciec od obłudy. która na co dzień ją otacza. W tym celu dziewczyna przyjeżdża do miasteczka Prescott. w którym przed laty spędzała wakacje. Chce zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach. Jej entuzjazm szybko gaśnie. gdy dowiaduje się. że…

Published by admin in7 stycznia 2014
Tagi: , , , ,

Dama Paxtona

Kategoria: Pozostałe

Autorka bestsellerowego „Rhysa” powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach!

Nikki Preston postanawia uciec od obłudy. która na co dzień ją otacza. W tym celu dziewczyna przyjeżdża do miasteczka Prescott. w którym przed laty spędzała wakacje. Chce zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach. Jej entuzjazm szybko gaśnie. gdy dowiaduje się. że tereny otaczające posiadłość zostały wykupione i obecnie są własnością klubu motocyklowego Sinners&Reapers. Klubu. którego wiceprezesem jest koszmar jej dzieciństwa – Paxton Hays. Paxton i jego klubowi bracia pojawili się w miasteczku. żeby założyć tam swój oddział i rozkręcić nowy interes. Aby wszystko poszło zgodnie z planem. potrzebują terenów należących do Nikki. Dla Paxtona klub oraz bracia są najważniejsi. nikt ani nic tego nie zmieni. a już z pewnością nie dziewczyna. która zalazła mu za skórę. kiedy jeszcze byli dziećmi. Ale czy na pewno?

Autor: Agnieszka Siepielska

Cena: 29.90

Agnieszka Siepielska: MP3


iebie. może poza nielicznymi kobietami. które potem giną bez wieści. Mężczyzna może zrobić wszystko. bo nigdy nie spotkał się nawet z cieniem oporu. Kontrolował Nowy Orlean w pełnym tego słowa znaczeniu. a jego żądania zawsze były spełniane. Tak miało być i tym razem.

W zamian za odstąpienie od zniszczenia dziedzictwa Keiry zażądał jej samej…

To emocjonująca. pełna dramatycznych zwrotów historia o dwóch silnych osobowościach. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa przecież w żaden sposób nie mogą być razem! Bo gdy do gry wchodzą pożądanie. nienawiść i nieugięta wola. katastrofa wydaje się nieunikniona. On żąda absolutnego poddania. Ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Ich każde kolejne spotkanie. słowo czy dotknięcie nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy. Prędko się przekonasz. jak magnetycznym afrodyzjakiem jest władza. I jak bardzo kosztowna może być w

Kategoria: Pozostałe

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię. która należy do jej rodziny od czterech pokoleń. i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz. gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett. jej małżonek. regularnie ją zdradzał. podkradał pieniądze z firmowego konta. a gdy zginął. okazało się. że… pozostawił ją z ogromnym długiem. którego w żaden sposób nie mogłaby spłacić. Najgorsze jednak. że zadłużył Keirę u człowieka. który rządzi Nowym Orleanem żelazną pięścią.

Lachlan Mount nie ma żadnych zahamowań ani słabości. a o jego bezwzględności krążą legendy. Nikt nie odważy się kwestionować jego życzeń czy łamać ustalonych przez niego zasad – ani policja. ani żadna z mafii działających w tym mieście. Mount trzyma się w cieniu. Nikomu nie pozwala zbliżyć się do s

Autor: Magdalena Witkiewicz

Cena: 14.90

Magdalena Witkiewicz: MP3


to the first-ever docking in space. For a pilot who cared more about flying to the Moon than he did about walking on it. Hansen asserts. Armstrong’s storied vocation exacted a dear personal toll. paid in kind by his wife and children. For the near-fifty years since the Moon landing. rumors have swirled around Armstrong concerning his dreams of space travel. his religious beliefs. and his private life. A penetrating exploration of American hero worship. Hansen addresses the complex legacy of the First Man. as an astronaut and as an individual. ‚;First Man burrows deep into Armstrong’s past and presentWhat emerges is an earnest and brave man’ (Houston Chronicle) who will forever be known as history’s most famous space traveler.

Kategoria: Autor

James R. Hansen

ISBN:

Cena: 9999

:


Książeczka minimalisty. Prosty przewodnik szczęśliwego człowieka

Kategoria: Poradniki

Przestań konsumować i zacznij wreszcie żyć

Masz czasami poczucie. że Twoje życie polega na zarabianiu na to. by mieć więcej. tylko po to. by za chwilę wyrzucić i kupić następne? Że Twój dom przypomina wielki skład zbędnych rzeczy. którym kiedyś nie mogłeś się oprzeć? A to. co jest w Twojej głowie? Czy Twoje myśli nie krążą zbyt mocno wokół „mieć”. choć przecież wiesz dobrze. że treścią życia jest po prostu „być”?

Jeśli podskórnie czujesz. że rozbuchany konsumpcjonizm nie jest fajny. zminimalizuj go!

Minimalizm niekoniecznie sprowadza się do tego. by wszystkiego było mniej. Nie jest też celem samym w sobie. Jest drogą. na której:

  • zyskasz więcej wolności.
  • zyskasz więcej czasu.
  • zyskasz więcej miejsca na to. co naprawdę się liczy.
  • będziesz mieć mniej zmartwień.
  • będziesz mieć więcej przyjemności.
  • staniesz się oszczędniejszy.
  • staniesz się bardziej przyjazny dla przyrody.
  • staniesz się zdrowszy.

Chyba warto spróbować. prawda? Zwłaszcza. że autor. sam zdeklarowany minimalista. poprowadzi Cię do swojego świata z użyciem naprawdę minimalnej liczby prostych słów.

Autor: Leo Babauta

Cena: 17.90

Leo Babauta: MP3


aciółek.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-231-7

Cena: 9999

978-83-8194-231-7:50 twarzy greya cz 3, monika osińska osa, świątynia na bagnach, antonio synowie zemsty pdf doci, sony ericsson j20i, demonologia książka, marynarski schowek krzyżówka, cora reilly pdf, skąd pobierać komiksy po polsku, czasownik hay, pwn książki, nowe oblicze greya pl online, alvin schwartz, chemia fizyczna pigoń pdf, sprawdziany klasa 3 szkoła podstawowa, wielkie nadzieje książka…