Cari Mora

Cari Mora Kategoria: Pozostałe Przestępcy od lat próbują wytropić skarb ukryty pod posiadłością należącą niegdyś do Pablo Escobara w Miami Beach. W wyścigu po 25 milionów dolarów w złocie prowadzi targany chorymi namiętnościami Hans-Peter Schneider – człowiek. który zarabia na życie. realizując przerażające fantazje bogaczy.Na drodze staje mu Cari Mora. piękna strażniczka rezydencji. która znalazła…

Published by admin in5 stycznia 2014
Tagi: , , , , ,

Cari Mora

Kategoria: Pozostałe

Przestępcy od lat próbują wytropić skarb ukryty pod posiadłością należącą niegdyś do Pablo Escobara w Miami Beach. W wyścigu po 25 milionów dolarów w złocie prowadzi targany chorymi namiętnościami Hans-Peter Schneider – człowiek. który zarabia na życie. realizując przerażające fantazje bogaczy.
Na drodze staje mu Cari Mora. piękna strażniczka rezydencji. która znalazła w Stanach schronienie przed przemocą panującą w jej kraju. Schneider wkrótce pozna zaskakujące umiejętności Cari i przekona się. jak silna jest jej wola walki.
Między męskim pragnieniem a kobiecym instynktem przetrwania czają się potwory. A żaden pisarz nie kreuje potworów tak sugestywnie jak Thomas Harris.

Autor: Thomas Harris

Cena: 27.99

Thomas Harris: MP3


93

Kategoria: 87.90

1

9999:

Cena:

:


Jak nie dać sobą manipulować

Kategoria: Poradniki

MANIPULATORZY ROZPORZĄDZAJĄ JEDYNIE TAKĄ MOCĄ. JAKĄ IM NADAJEMY

„Kiedy mają przed sobą ludzi przenikliwych. pozbieranych i stanowczych. stają się bezbronni. Nie mam najmniejszego zamiaru «unicestwiać» biednych manipulatorów. Dążę jedynie do tego. aby nie pozostawiano im pola do działania i by nie mogli wyrządzać tylu szkód. Chciałabym także. abyś mógł utrzymywać z nimi kontakty. dokładnie wiedząc. czego się po nich spodziewać”.

Manipulacja przybiera różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy po dominację jednej osoby w związku czy silny wpływ przyjaciela. Co najgorsze. na każdym etapie życia możemy spotkać ludzi. którzy będą chcieli nas wykorzystać. żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki – jednocześnie proste i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne. dlatego wielu z nas żyje w toksycznych relacjach. nawet o tym nie wiedząc.

Z tej książki. p

Autor: Marta Fox

Cena: 27.30

Marta Fox: MP3


Zagadka Cloomber

Kategoria: Pozostałe

Zaniedbane domostwo na odludziu to miejsce. które jak żadne inne potrafi pobudzić wyobraźnię.

Opuszczoną posiadłość. Cloomber Hall. zamieszkuje ekscentryczny generał John Berthier Heatherstone. Mężczyzna od początku czegoś się boi. stroni od towarzystwa. nocami w domu nie gasną światła. Wszystko wskazuje na to. że jego lęki wiążą się z wydarzeniami z przeszłości. sięgając czasów. w których Heatherstone odbywał służbę wojenną w Indiach. Z niewiadomych przyczyn lęki generała osiągają swoją kulminację piątego października. Wiele wskazuje na to. że mężczyzna jest prześladowany.

Tę niezwykłą historię. w której pojawiają się m.in. kapłani buddyjscy. spisuje John Fothergill West. narzeczony córki Johna.

 

Powieść. wydana w 1888 roku. przenosi w klimatyczną epokę wiktoriańską. a nastrojowość i elegancja łączą się tu z atmosferą tajemnicy oraz poczuciem zagrożenia. I

Autor: Milan Kundera

Cena: 87.90

Milan Kundera: MP3


Czas przed śmiercią: część 5

Kategoria: Powieści i opowiadania

Losy duńskiego policjanta. angielskiego lotnika. dwunastoletniej Niemki oraz niemieckiego i rosyjskiego żołnierza splatają się ze sobą za sprawą pogmatwanych okoliczności II wojny światowej. Życiem każdego z nich rządzi przypadek. ale jednocześnie każdy dąży do tego samego celu: chce przetrwać.

Wasilij jest wśród pierwszych żołnierzy radzieckich. którzy zdobywają Berlin. Po kapitulacji Niemiec chłopak z przerażeniem patrzy na panujący w zbombardowanym mieście chaos i bestialstwo swoich rodaków. Gdy prosto z tego piekła Wasilij trafia na duńską wyspę Bornholm. którą Rosjanie wyzwalają spod niemieckiej okupacji. odzyskuje spokój i nadzieję. W dodatku na rynku w Rønne dostrzega młodą. piękną kobietę. o której nie jest w stanie zapomnieć.

 

Dziewczyna nie musi się go obawiać. Nie jest kimś. kogo ktokolwiek powinien się bać. Chciałby tylko z nią porozmawiać

ISBN:

Cena: 9999

:


ominikanin. teolog. filozof. publicysta. Studiował fizykę na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 1998–2006 był Prowincjałem Polskiej Prowincji Dominikanów. Założyciel i dyrektor Instytutu Tertio Millennio w Krakowie.

Kategoria: Autor

OP Maciej Zięba

ISBN: 978-83-948248-2-2

Cena: 9999

978-83-948248-2-2: I Kościół jest dużo bardziej grzeszny i dużo bardziej święty niż myślałem II Radykalni ewangelicznie. a nie ideologicznie III Chrześcijaństwo jest trudne. bo jest twórczem jak miłość 1329 chomikuj, kazimierz przerwa tetmajer eviva l’arte, maska lem, złota strzała, olga tokarczuk bieguni audiobook chomikuj, joanne harris czekolada, kołek na wampiry, pierce brown, psy i ludzie, bądź przy mnie zawsze, unikanie kontaktu wzrokowego przez dziewczyne, adam niezgoda neurolog, python książka pdf, daniel siwiec nowoczesny inwestor pdf, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, ich dwoje, wielkie płaszcze, przekret swist…