Unforgiven

Unforgiven Kategoria: Pozostałe High school can be hell.Cam knows what it’s like to be haunted. He’s spent more time in Hell than any angel ever should. And his freshest Hell is high school. where Lilith. the girl he can’t stop loving. is serving out a punishment for his crimes. Cam made a bet with Lucifer:…

Published by admin in24 listopada 2013
Tagi: , , , , ,

Unforgiven

Kategoria: Pozostałe

High school can be hell.Cam knows what it’s like to be haunted. He’s spent more time in Hell than any angel ever should. And his freshest Hell is high school. where Lilith. the girl he can’t stop loving. is serving out a punishment for his crimes. Cam made a bet with Lucifer: he has fifteen days to convince the only girl who really matters to him to love him again. If he succeeds. Lilith will be allowed back into the world. and they can live their lives together. But if he fails . . . there’s a special place in Hell just for him. Tick-tock.The long-awaited new novel in the global bestselling Fallen series.

Autor: Lauren Kate

Cena: 49.90

Lauren Kate: MP3


Skuteczny coaching dla zaawansowanych

Kategoria: Poradniki

Życie spełnione w stu procentach!

Jeśli znasz poprzednią książkę Katarzyny Kowalskiej albo masz przyjemność znać autorkę osobiście. wiesz. że coaching to jej życiowa pasja. radość i powołanie. W dodatku potrafi się swoją pasją pięknie i zrozumiale dzielić. Pewnie dlatego jej pierwsza książka. czyli Skuteczny coaching. spotkała się z tak ciepłym odbiorem. Teraz oddajemy w Twoje ręce kontynuację poprzedniej pozycji. której zadaniem jest pogłębienie wiedzy o tym. czym jest i czemu służy coaching.

To książka o podróży w głąb siebie. pełna trudnych myśli. emocji i zdarzeń. które udało się wnikliwie rozpoznać i skutecznie sobie z nimi poradzić. To opowieść pełna rzeczywistych przykładów zmagania się ze sobą oraz z życiem obfitującym w niespodzianki chciane i niepożądane. Uwaga. spotkasz się tutaj z niejednym „obcym” w sobie. Dowiesz się. czym w istocie jest mobbing. jak groźna może być krytyka i jak trudno jest właściwie oceniać innych. Uświadomisz sobie także. o czym informuje Cię dany symptom w ciele. i poznasz potencjalny powód. dla którego sięgasz wciąż po słodycze. pochłaniając ich groźną dla siebie ilość. Przy kolejnej okazji zrozumiesz. czym jest poczucie winy i jakie są jego przyczyny. Odkryjesz również lekarstwo na kryzys. a potem spojrzysz uważnie w lustro i zobaczysz w nim siebie. takiego jakim jesteś i jakim naprawdę siebie widzisz. Spotkasz też pewną „superkobietę” i porozmawiasz ze sobą po męsku… I tak przejdziesz drogę pełną wrażeń „od samotności do prawdziwej bliskości„. A wszystko po to. by w pełni zrozumieć i poczuć. że życie jest naprawdę piękne.

 


 

Katarzyna Helena Kowalska – coach. trener biznesu. mentor kariery. konsultant ds. strategicznego zarządzania personelem (HR) i rozwoju osobistego. Aktywna zawodowo od osiemnastu lat. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w dziedzinie zasobów ludzkich. ale także zarządzania przedsiębiorstwem. Od kilku lat rozwija swoje Centrum Efektywności PEŁNIA w Katowicach. w którym przekazuje wiedzę i umiejętności. prowadząc sesje coachingowe. szkolenia i warsztaty. Szkoli z tematów takich jak rekrutacja i ocena pracownicza. przywództwo i motywowanie. komunikacja i efektywna współpraca w zespole. coaching i inteligencja emocjonalna. Nie ogranicza się jednak do tematyki HR; prowadzi także szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. autodiagnozy. autoprezentacji i wystąpień publicznych czy zarządzania konfliktem. Więcej informacji o autorce znajdziesz na stronie www.pelnia.com.

Autor: Katarzyna Helena Kowalska

Cena: 31.99

Katarzyna Helena Kowalska: MP3


Dziedzictwo von Becków

Kategoria: Powieści i opowiadania

Napisana z epickim rozmachem. trzymająca w napięciu saga rodzinna!


Poruszająca opowieść o zawiłych losach polskiej nauczycielki i niemieckiego oficera SS oraz ich potomków. Pełna dramatycznych momentów historia rozgrywa się na przestrzeni niemal osiemdziesięciu lat. przenosząc czytelnika z przedwojennego Wolnego Miasta Gdańska i pruskiej arystokratycznej posiadłości w Szlezwiku-Holsztynie. do okupowanego Krakowa i Olkusza. powojennego Berlina Wschodniego i Warszawy. następnie do prowansalskiej wsi i Paryża lat sześćdziesiątych. by znaleźć finał w Polsce w czasach obecnych. Barwnie kreśląc postacie i umiejętnie dawkując tajemnice. autorka stworzyła

wzruszającą opowieść o wybaczaniu. miłości. trudnych wyborach i dylematach moralnych. nienawiści. żądzy zemsty. chciwości i skomplikowanych relacjach rodzinnych.

* * *

„Gdy nazistowska nawała pustoszy Europę. jeden człowiek w mundurze SS ma odwagę okazać ludzkie uczucia. Cena. jaka przyjdzie mu za to zapłacić. jest bardzo wysoka. Miłość. namiętność i wielka historia XX wieku – Joanna Jax zabrała mnie w podróż. której długo nie zapomnę. Od czasów Wichrów wojny Hermana Wouka żadna powieść mnie tak nie poruszyła”.

Adrianna Michalewska. Granice.pl


„Powieść Dziedzictwo… to saga rodzinna rozgrywająca się na przestrzeni ponad osiemdziesięciu lat. Uzmysławia. że namiętność. zemsta. miłość. prawda i kłamstwo nie zmieniają się pod wpływem miejsca i czasu. Stopniowe odkrywanie przez autorkę tajemnic rodzinnych nawiązuje do stylu pisania Marii Nurowskiej”.

 

Katarzyna Michałowska. redaktor naczelna „Płyń POD PRĄD”

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3


Robert i Róża. Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pełna ciepła i optymizmu saga rodzinna.

Robert i Róża. i ich wchodzące w dorosłość dzieci – Gosia. Jan oraz Elka – to głowni bohaterowie pierwszego tomu opowieści o rodzinie o wdzięcznym nazwisku Niziołek. Saga opisuje losy poznańskiej rodziny Niziołków od lat sześćdziesiątych począwszy. na XXI wieku kończący. Wszyscy członkowie rodziny uwielbiają książki. a rodzinnym numerem jest Władca Pierścieni. Historia rodziny. w której każdy może odnaleźć cząstkę swojej własnej przeszłości. wspomnienia z wychowania dzieci i wydarzenia z życia codziennego. Ciekawa. mądra. ciepła i ozdobiona poczuciem humoru opowieść. w której wartości takie jak przyjaźń. miłość. rodzina. lojalność. godność. miłosierdzie. wiara – jeszcze cos znaczą.

Autor: Małgorzata Klunder

Cena: 39.90

Małgorzata Klunder: MP3


Sztuka perswazji. czyli język wpływu i manipulacji

Kategoria: Poradniki

Słowa mogą być bronią.
działać jak narkotyk.
przynieść bogactwo

„Sztuka perswazji. czyli język wpływu i manipulacji” to unikatowy podręcznik. odsłaniający kulisy manipulacji. której jesteśmy poddawani przez polityków. prawników i speców od marketingu. Retoryka to sztuka znana i stosowana od dawna. ale dopiero teraz. w dobie ogromnej konkurencji na rynku. jej atuty są coraz częściej wykorzystywane w roli narzędzia służącego do wpływania na opinie innych.

Ci. którzy znają sekrety języka podświadomości. są w stanie przekonać innych niemal do wszystkiego. sprzedać każdy towar i skutecznie wynegocjować warunki każdego kontraktu. Powszechne twierdzenie mówiące o tym. że umiejętność skutecznego przekonywania innych jest darem. z którym trzeba się urodzić. jest nieprawdziwe. Skuteczna komunikacja i perswazja jest nauką i sztuką. którą może opanować każdy.

Książka opisuje instrumenty wpływu. czyniąc je dostępnymi dla każdego. kto chce je poznać. Dzięki niej każdy będzie w stanie stosować je w codziennym życiu — podczas rozmów o podwyżce. zakupów i spotkań z klientami lub kontrahentami. Opisane w książce techniki mogą dać Ci ogromną władzę nad umysłami. uczuciami i zachowaniem innych ludzi. Czytając ją. dowiesz się. jak bardzo istotny jest dobór słów i formułowanie zdań. Przekonasz się. że istnieje drugi nieznany język. którego używa twoja podświadomość oraz ci. którzy do niej przemawiają. Nauczysz się nie tylko skutecznie robić to samo. lecz również zaczniesz zauważać manipulacje innych.


„Mimo. że sama od lat zajmuję się tą tematyką. za każdym razem. kiedy czytam teksty Andrzeja Batki. oczy mi się otwierają na coś nowego. co pozwala mi się lepiej komunikować. Jestem zafascynowana wszystkim. co wychodzi spod pióra Andrzeja Batki. i ogromnie się cieszę. że ktoś takiego kalibru pisze po polsku i tak mądrze i przystępnie radzi. jak odnieść sukces. Każdy. kto zajmuje się biznesem w Polsce. powinien przeczytać tę książkę.”

Wanda Loskot. Saratoga. Floryda.
www.sukcesTwojejFirmy.com

Autor: Andrzej Batko

Cena: 29.90

Andrzej Batko: MP3


Truman

Kategoria: Pozostałe

The Pulitzer Prizewinning biography of Harry S. Truman. whose presidency included momentous events from the atomic bombing of Japan to the outbreak of the Cold War and the Korean War. told by Americas beloved and distinguished historian.The life of Harry S. Truman is one of the greatest of American stories. filled with vivid charactersRoosevelt. Churchill. Stalin. Eleanor Roosevelt. Bess Wallace Truman. George Marshall. Joe McCarthy. and Dean Achesonand dramatic events. In this riveting biography. acclaimed historian David McCullough not only captures the mana more complex. informed. and determined man than ever before imaginedbut also the turbulent times in which he rose. boldly. to meet unprecedented challenges. The last president to serve as a living link between the nineteenth and the twentieth centuries. Trumans story spans the raw world of the Missouri frontier. World War I. the powerful Pendergast machine of Kansas City. the legendary Whistle-Stop Campaign of 1

Autor: Terry Pratchett

Cena: 24.90

Terry Pratchett: MP3kłamstwo czy prawda, "akademia pana kleksa", córka robrojka pdf, wielki słownik angielsko-polski, magiczny duet 3, matylda kirstein instagram, www darling pl logowanie, black flag poradnik, zemsta o niebieskich oczach, książe i ja 1 online, jestem żoną terrorysty pdf chomikuj, domek dla dzieci projekt pdf, mięśnie grzbietu anatomia pdf, ukryta róża, lego city tajny agent gra, zazie w metrze, zakazane uczucie odc 45, pieśń o żubrze, jej sekret, elex miasto pod kopułą…