bycia geniuszem – była również dzieckiem. dziewczyną. kobietą z krwi i kości. o czym często zdajemy się zapominać”.

Anna Dziewit-Meller

***

„Powieść o Mani Skłodowskiej z pewnością należy do wciągających książek. bo jej lekturę trudno jest przerwać. Nieuchronnie prowadzi do lepszego poznania Mani – fascynującej uczonej i kobiety”.

prof. Magdalena Fikus

bycia geniuszem – była również dzieckiem. dziewczyną. kobietą z krwi i kości. o czym często zdajemy się zapominać”. Anna Dziewit-Meller *** „Powieść o Mani Skłodowskiej z pewnością należy do wciągających książek. bo jej lekturę trudno jest przerwać. Nieuchronnie prowadzi do lepszego poznania Mani – fascynującej uczonej i kobiety”. prof. Magdalena Fikus Kategoria: Autor Jakub Skworz…

Published by admin in19 listopada 2013
Tagi: , ,

bycia geniuszem – była również dzieckiem. dziewczyną. kobietą z krwi i kości. o czym często zdajemy się zapominać”.

Anna Dziewit-Meller

***

„Powieść o Mani Skłodowskiej z pewnością należy do wciągających książek. bo jej lekturę trudno jest przerwać. Nieuchronnie prowadzi do lepszego poznania Mani – fascynującej uczonej i kobiety”.

prof. Magdalena Fikus

Kategoria: Autor

Jakub Skworz

ISBN: 978-83-8146-761-2

Cena: 9999

978-83-8146-761-2:


9.99

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


Zostań przy mnie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Życie Megan Pierce to ucieleśnienie Amerykańskiego Snu – mąż prawnik. piękny dom. dwójka dzieci. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak równoznaczna ze szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną przeszłością striptizerki z Vegas i Atlantic City.

Ray Levine może służyć za przykład zmienności koła fortuny. Kiedyś gwiazda fotoreportażu; teraz topiący rozgoryczenie w alkoholu paparazzi. świadczący usługi niedoszłym celebrytom.

Detektyw Broome. choć jest tuż przed emeryturą. wciąż prowadzi śledztwo w sprawie sprzed siedemnastu lat. Regularnie odwiedza rodzinę Stewarta Greena. zaginionego mężczyzny.

Megan. Ray i Broome. Wiele lat temu w życiu tych ludzi wydarzyło się coś. co mogłoby ich zrujnować.

Tajemnicze zniknięcie kolejnego mężczyzny może ujawnić łańcuch zbrodni. których nikt dotąd nie powiązał.

Najbardziej szokujący

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 12.90

Anna Onichimowska: MP3


Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Pierwsza część trylogii Ukryta sieć jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia.

Na warszawskiej ulicy dochodzi do wypadku. Ginie Ryszard Buczek. aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Wszystko wskazuje na to. że stracił kontrolę nad pojazdem. Jednak Julita Wójcicka. dziennikarka plotkarskiego portalu. ma podstawy sądzić. że ktoś pomógł celebrycie odejść z tego świata. Jej podejrzenia potwierdza anonimowe ostrzeżenie. którego zlekceważenie kończy się dla niej dramatycznie. Okazuje się. że w świecie rządzonym przez nowe technologie nic nie jest takie jak dawniej. a przestępcy działają w nowy. nieznany wcześniej sposób.

Cokolwiek wybierzesz to przeszywający thriller. którego finał na długo pozostaje w pamięci.

:

Cena:

:


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3


Niszczący sekret

Kategoria: Pozostałe

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera. gwiazdy baseballu. i Scout Dalton – zadziornej. odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej. przekroczyła nieprzekraczalną dla terapeuty granicę. sięgnęła po zakazany owoc i… zakochała się w swoim pacjencie bez pamięci. Easton otrzymał od niej więcej miłości i czułości. niż kiedykolwiek mógłby zapragnąć.

Mimo wszystko to ciągle zakazana. sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety. chłopak nie wie o nieczystej grze. jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność. przywiązanie i ogromną klasę. postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i… przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy. łącznie ze Scout. którą uważał za swoją ukocha

ISBN: 978-83-272-6681-1

Cena: 9999

978-83-272-6681-1:


Music of the Spheres

Kategoria: Pozostałe

In the London of 1795. intrigue and death walk the dark streets. England is at war with its neighbor and nemesis. France. and espionage is rampant. It is the job of Jonathan Absey at the Home Office to catch these spies. but his mind is elsewhere. his dreams haunted by the still unsolved murder of his fifteen-year-old daughter on these same streets. Desperately pursuing both investigations. he stumbles across a strange society of astronomers called the Company of Titius who are on a furious search of their own: to discover a long-lost star in the wide black sky. As he digs into their arcane world. their quest begins to merge with his own. and Absey finds himself discovering more than he had ever imagined — not only about spies and murderers but also about celestial numbers and the making of codes; about passions as unnatural as they are obsessive; and about the bonds of family…and the lengths we will go to preserve them. With The Music of the Sphere

Autor: Nick Harkaway

Cena: 59.90

Nick Harkaway: MP3ewa foley, czarownica 3, czechow śmierć urzędnika pdf, drakula historia prawdziwa, co się stało z 5fantastic, ebook pdf, samantha young sztuka uwodzenia pdf, dziesiąty człowiek, damy polskiego imperium pdf, chemia organiczna pdf, jednak mnie kochaj pdf, wożenie gnoju, pismo, promethidion, aleksander sowa, kochaj wystarczająco dobrze pdf, kerry greenwood, sonet x, popularnonaukowa, imperium otomanskie, grzeszny doktor pdf…