ić się w te myśli: Wiedza jest władzą. Historia nie powtarza się. ale się rymuje”.

ić się w te myśli: Wiedza jest władzą. Historia nie powtarza się. ale się rymuje”. Kategoria: Autor Margaret Atwood ISBN: 978-83-8032-432-9 Cena: 9999 978-83-8032-432-9: Duchowość na co dzień. Ścieżka współczesnego mistyka Kategoria: Poradniki Rozwój duchowy to po prostu zmiana punktu widzenia Hazrat Inayat Khan Skoro zastanawiasz się nad zagłębieniem się w treść tej książki. być…

Published by admin in11 listopada 2013
Tagi: , , , , , ,

ić się w te myśli: Wiedza jest władzą. Historia nie powtarza się. ale się rymuje”.

Kategoria: Autor

Margaret Atwood

ISBN: 978-83-8032-432-9

Cena: 9999

978-83-8032-432-9:


Duchowość na co dzień. Ścieżka współczesnego mistyka

Kategoria: Poradniki

Rozwój duchowy to po prostu zmiana punktu widzenia

Hazrat Inayat Khan

Skoro zastanawiasz się nad zagłębieniem się w treść tej książki. być może nie odnalazłeś spełnienia w sukcesie zawodowym. uznaniu innych. a nawet życiu rodzinnym. Doświadczasz pewnej tęsknoty. która popycha Cię do przewartościowania swoich priorytetów i poszukiwania swojej życiowej ścieżki. Drogi rozwoju duchowego. Ścieżka duchowa. mistyczna opiera się na pewnym paradoksie: choć nie ma konkretnej drogi do przejścia. musimy rozpocząć swoją ścieżkę. wykonać pewne kroki. gdyż to co doświadczymy na drodze pozwoli nam zacząć proces oduczania się. dzięki któremu możemy powrócić do samego siebie. Książka Macieja Wieloboba jest swoistym przewodnikiem w tej wewnętrznej podróży. Pokazuje nam gdzie i jak powinniśmy zacząć. jak również przeprowadza poprzez najważniejsze zagadnienia na ścieżce. zapoznaje z kontekstem i praktyką sufickich mantr oraz umożliwia nam rozpoczęcie samodzielnego treniningu etyczno-psychologicznego. który jest podstawą duchowej ścieżki.

 

Autor: Maciej Wielobób

Cena: 20.90

Maciej Wielobób: MP3


Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki

Kategoria: Ekonomia i biznes

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

 • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
 • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
 • podejmow

  ISBN: 978-83-8117-062-8

  Cena: 9999

  978-83-8117-062-8:


  Chirurg

  Kategoria: Pozostałe

  Sprawa. która wydawała się zamknięta – skończyła się przecież śmiercią mordercy – musi zostać otwarta na nowo.

  Niezwykle brutalny zabójca. nazywany przez media Chirurgiem. zabija młode. samotne kobiety. przeprowadzając na nich zabieg wycięcia macicy bez znieczulenia. Policja ustala. że podobna seria morderstw miała miejsce dwa lata wcześniej. a ich sprawca został zastrzelony przez doktor Catherine Cordell. piękną lekarkę zatrudnioną w bostońskim centrum medycznym – jedyną ofiarę. której udało się ujść z życiem. Catherine znowu czuje się zagrożona. Jej jedynym sprzymierzeńcem wydaje się Thomas Moore. detektyw prowadzący śledztwo. Czy obie sprawy i obu zabójców coś łączy?

  Autor: Tess Gerritsen

  Cena: 20.90

  Tess Gerritsen: MP3


  Drugi brzeg

  Kategoria: Powieści i opowiadania

  „Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1919 roku.
  Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło.
  Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

  W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

  Autor: Joanna Jax

  Cena: 9999

  Joanna Jax:


  hała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem. który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś. co sprawiło. że zamiast się wycofać. postanowiła podjąć ryzykowną grę.

  Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami. gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy. a sytuacja wymyka się spod kontroli?

  To przecież tylko gra. nieprawdaż?

  Kategoria: Autor

  K. Bromberg

  ISBN: 978-83-283-7702-8

  Cena: 9999

  978-83-283-7702-8: Opinie o K. Bromberg Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Rozdział 9 Rozdział 10 Roz  rhys bowen, dieta przy chorobach autoimmunologicznych, cesarstwo czy gromowładni, hms ulisses, warhammer mroczni władcy nocy pdf, bagley desmond, warcraft narodziny hordy, jak porzuciłam świat ortodoksyjnych, john krakauer, motyw ukryty bonda, magda kaczmarczyk, mróz pisarz, opowieści z piasku i morza, the kissing booth książka pdf, powrót do stumilowego lasu…