Sharon Glassman

Sharon Glassman Kategoria: ISBN Ilosc_stron: Cena: : 272450 Władca Pierścieni Kategoria: Fantastyka i fantasy Niełatwo powiedzieć. na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez „Władcę Pierścieni”. Miał niewątpliwie rację C.S Lewis. pisząc: „Dla nas. żyjących w paskudnym. zmaterializowanym i pozbawionym romantyzmu świecie możliwość powrotu dzięki tej książce do czasów heroicznych przygód. barwnych. przepysznych i wręcz bezwstydnie…

Published by admin in9 listopada 2013
Tagi: , , , , ,

Sharon Glassman

Kategoria: ISBN

Ilosc_stron:

Cena:

: 272450


Władca Pierścieni

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Niełatwo powiedzieć. na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez „Władcę Pierścieni”. Miał niewątpliwie rację C.S Lewis. pisząc: „Dla nas. żyjących w paskudnym. zmaterializowanym i pozbawionym romantyzmu świecie możliwość powrotu dzięki tej książce do czasów heroicznych przygód. barwnych. przepysznych i wręcz bezwstydnie pięknych opowieści jest czymś niezwykle ważnym”.

Równie istotna jest przyjemność. jaką czytelnik czerpie z odkrywania złożonego. ale logicznie skonstruowanego uniwersum tej opowieści. Umożliwiają to dołączone do książki mapy oraz obszerne dodatki.

„Władca Pierścieni” to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna. z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny. lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo. równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca. zabawna. choć momentami także przerażająca. opowieść ta rzuca na czytelnika czar. od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu pięćdziesięciu przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi.

Autor: J.R.R. Tolkien

Cena: 79.91

J.R.R. Tolkien: MP3


Autor

Kategoria: Brian Herbert

ISBN

: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragmentdassler bracia, jory gra o tron, psychologia rozwojowa pdf chomikuj, w poszukiwaniu granic ameryki, bartosz czartoryski, prawo rzeczowe skrypt, polska.lu, rozmowy na koniec wieku, pieśń lodu i ognia ebook, atomowe nawyki pdf, mój własny diabeł, potęga podświadomości pdf doci, kretka rozbila malzenstwo, ebook 365 dni, olga tokarczuk gra na wielu bębenkach, litery pdf, the business 2.0 pdf, jacek piekara płomień i krzyż tom 2, trzy twarze ewy, jak cie zabic kochanie?, buntowniczka z pustyni pdf, w deszczowy dzień w nowym jorku chomikuj, wolny najmita…