Maszyny takie jak ja

Maszyny takie jak ja Kategoria: Powieści i opowiadania Prowokacyjna i wcale nie nieprawdopodobna historia. będąca przestrogą przed śmiałymi wynalazkami człowieka. które niepostrzeżenie wymykają się spod kontroli… Wielka Brytania przegrała wojnę o Falklandy. rząd Margaret Thatcher chwieje się w posadach. a Alan Turing osiąga przełom w pracy nad sztuczną inteligencją. W świecie nie do końca podobnym…

Published by admin in5 listopada 2013
Tagi: , , , , , ,

Maszyny takie jak ja

Kategoria: Powieści i opowiadania

Prowokacyjna i wcale nie nieprawdopodobna historia. będąca przestrogą przed śmiałymi wynalazkami człowieka. które niepostrzeżenie wymykają się spod kontroli…

Wielka Brytania przegrała wojnę o Falklandy. rząd Margaret Thatcher chwieje się w posadach. a Alan Turing osiąga przełom w pracy nad sztuczną inteligencją. W świecie nie do końca podobnym do tego. który znamy. dwoje kochanków i… android zostaną poddani niezwykłej próbie… człowieczeństwa.

Londyn. lata 80. XX wieku w alternatywnej rzeczywistości. Charlie. człowiek bez właściwości. lekkomyślnie dryfujący przez życie i unikający jak ognia pełnoetatowej pracy. skrupulatne planuje swój przyszły związek z Mirandą. Nie wie. że błyskotliwa studentka. córka znanego literata mieszkająca piętro wyżej. skrywa szokujący sekret. Otrzyma

ISBN: 978-87-26-26706-8

Cena: 9999

978-87-26-26706-8:


. zniewolenie i przemoc. Przypłaca je ciężką nerwicą.

Deborah ucieka. Po urodzeniu dziecka wie. że jeśli chce uchronić swojego syna przed podobnym losem musi porzucić męża. rodzinę i wspólnotę. Rozpoczyna nowe życie.
NA PODSTAWIE KSIĄŻKI „UNORTHODOX. JAK PORZUCIŁAM ŚWIAT ORTODOKSYJNYCH ŻYDÓW” POWSTAŁ SERIAL NETFLIXA PO TYM SAMYM TYTUŁEM.
O autorce
Deborah Feldman urodziła się i wychowała we wspólnocie ortodoksyjnych Żydów w Williamsburgu na Brooklynie. W bardzo młodym wieku została wydana za mąż w aranżowanym małżeństwie. a dwa lata później urodził się jej syn. Wspomnienia. które opublikowała. mając 25 lat. stały się bestsellerem New York Timesa. Dwa lata później napisała ich kontynuację pod tytułem „Exodus”. Jej książki zostały przetłumaczone na hebrajski i niemiecki. Feldman obecnie mieszka w Berlinie wraz ze swoim synem.

Kategoria: Autor

Deborah Feldman

ISBN: 978-83-66555-13-6

Cena: 29.90

978-83-66555-13-6: MP3


Patrick Melrose. Tom 2. Mleko matki. W końcu

Kategoria: Powieści i opowiadania

Literacki majstersztyk nareszcie po polsku! Ten cykl powieści o życiu współczesnej brytyjskiej arystokracji przyniósł autorowi światową sławę.

Osobliwa saga rodzinna z elementami błyskotliwej satyry społecznej przynosi na przemian wstrząsający i zabawny portret angielskiej klasy wyższej z przełomu XX i XXI wieku. z której wywodzi się Edward St Aubyn. Przedstawiony tu świat jest pełen zbytku i ogromnej pustki. olśniewającego piękna i niewypowiedzianej ohydy. ujmującego wdzięku i skrywanych złych emocji. Rozgrywająca się w Londynie. Nowym Jorku i na Riwierze Francuskiej historia Patricka Melrose’a i jego relacji z despotycznym ojcem to fascynująca i świetnie skonstruowana przypowieść o bezbronności dzieci. ciężarze rodzicielstwa i koszmarze wspomnień. od których nie sposób się uwolnić.

Autor: Edward St. Aubyn

Cena: 20.90

Edward St. Aubyn: MP3złe miejsce haner, buntownik pdf, tylko ciebie chcę cały film pl, żelazny & mcvay, powszechna historia prawa, grey oczami christiana pdf, przebudzenie mello, franekm, turysta polski w zsrr, opowiadania erotyczne dziewczyna, psychodietetyka książka, testy prawo podatkowe, kariera menedżera fifa 18…