wydania

wydania Kategoria: 2011 Oprawa : Format Cena: Format: Lenin Kategoria: Powieści i opowiadania Powieść „Lenin” Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego to literatura z najwyższej półki. Zakazana w PRL-u biografia wodza rewolucji. doskonale ukazująca panujące relacje rosyjsko-polskie. Podsycana przez komunistów rosyjskich nienawiść narodu obraca się przeciwko wszystkim. w tym również polakom. Fala rewolucji rozlewa się na całą europę.…

Published by admin in2 listopada 2013
Tagi: , , , , , ,

wydania

Kategoria: 2011

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Lenin

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść „Lenin” Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego to literatura z najwyższej półki.
Zakazana w PRL-u biografia wodza rewolucji. doskonale ukazująca panujące relacje rosyjsko-polskie.
Podsycana przez komunistów rosyjskich nienawiść narodu obraca się przeciwko wszystkim. w tym również polakom. Fala rewolucji rozlewa się na całą europę.
Wydarzenia wymykają się z pod kontroli autorów przewrotu…

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Cena: 14.90

Antoni Ferdynand Ossendowski: MP3


Kolacja z Tiffanym

Kategoria: Powieści i opowiadania

Komedie romantyczne są do bani – twierdzi Natalia Lisek. Może i racja. ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę. a śmiech walczy ze wzruszeniem!

Natalia Lisek pochodzi spod Wrocławia. nosi grube okulary i… hm – delikatnie mówiąc. jest ciut roztrzepana. Właśnie straciła pracę i robi wszystko. by znaleźć nową – a zarazem dowieść rodzicom. że chce żyć po swojemu i świetnie da sobie radę.

Szczęście lubi sprzyjać takim jak ona – jest inteligentna. błyskotliwa. pełna uroku osobistego i nietuzinkowych pomysłów. To wszystko sprawia. że chociaż często wpada w tarapaty. zawsze wychodzi z nich cało!

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę. bawiąc. wzruszając i oszałamiając!

Autor: David Sinden. Matthew Morgan. Guy Macdonald

Cena: 51.90

David Sinden. Matthew Morgan. Guy Macdonald: MP3simon beckett niespokojni chomikuj, jacek piekara audiobook, czarne skrzynki smoleńsk, powrót króla pdf, nie wierzę w nic, cykl percepcyjny neissera, carter krucyfiks, idealny rodzic nie istnieje pdf, applebaum anne, ogień i furia, gra o tron strategia, naga prawda pdf, księgi venatori, zakazany owoc pdf, sodoma hipokryzja i władza w watykanie ebook, marcin krzywda, dwór falkenbergów, harry potter and the cursed child pdf, antoni libera madame…