Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure. Wspomnienia kurtyzany w wersji do nauki angielskiego

Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure. Wspomnienia kurtyzany w wersji do nauki angielskiego Kategoria: Nauka języków Język angielski Poziom B2-C1 Lubisz dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. Razem z Fanny Hill wędrujemy po osiemnastowiecznym Londynie. odwiedzając kolejne…

Published by admin in2 listopada 2013
Tagi: , , , , ,

Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure. Wspomnienia kurtyzany w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B2-C1

Lubisz dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Razem z Fanny Hill wędrujemy po osiemnastowiecznym Londynie. odwiedzając kolejne domy schadzek. towarzysząc zarówno czułym scenom miłosnym. sekretnym intrygom. jak i bardziej wyuzdanym aktom rozkoszy. opisanym z niebywałą finezją i nienagannym smakiem. ale i przywiązaniem do soczystego szczegółu. Z wiejskiej sieroty. której głównymi atutami są świeżość i naturalna uroda. staje się wyrafinowaną kurtyzaną. opływającą w dostatki.

Przekonaj się.

: Fragment

Cena:

Fragment:


Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Zapraszamy do przytulnego dworku. w którym czas płynie niespiesznie i każdy może odnaleźć siebie.

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy. w samym sercu puszczy skrywającej wiele tajemnic. Na obrzeżach wioski stoi dworek Leśna Ostoja. w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą.

Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja. gdzie zimą zawsze jest mróz. a śnieg skrzypi pod butami. Niech otuli was magia tego miejsca. a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

 

Autor: Joanna Tekieli

Cena: 20.90

Joanna Tekieli: MP3


Mull

Kategoria: ISBN

978-83-280-5143-0

Ilosc_stron:

Cena:

: 218937wladcy chaosu, gorące serca, kazik biała księga, siekierezada książka, dorota gawryluk wiara, moja była, każde martwe marzenie. opowieści z meekhańskiego pogranicza, nie mój dług pdf docer, sweet-home.pl, albert einstein odkrycia, czarna księga pis, popiel syn popiołów, nielegalny trevor noah, chemia fizyczna pdf, kod uzdrawiania pdf, cialo nie klamie ksiazka, erving goffman człowiek w teatrze życia codziennego pdf, przewina, król mroku…