stron

stron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2018 Cena: 2018: 9999 Things Done okazała się skuteczną odpowiedzią na potrzeby rzeszy zestresowanych i przemęczonych menedżerów różnego stopnia. Po latach David Allen. twórca tej metody. odkrył. że jest ona nie tylko systemem osobistej produktywności. GTD ma znacznie szersze zastosowanie – zapewni Ci kontrolę nad wszystkimi aspektami codzienności i z łatwością…

Published by admin in26 października 2013
Tagi: , , , , ,

stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2018

Cena:

2018: 9999


Things Done okazała się skuteczną odpowiedzią na potrzeby rzeszy zestresowanych i przemęczonych menedżerów różnego stopnia. Po latach David Allen. twórca tej metody. odkrył. że jest ona nie tylko systemem osobistej produktywności. GTD ma znacznie szersze zastosowanie – zapewni Ci kontrolę nad wszystkimi aspektami codzienności i z łatwością umieścisz je w obrębie własnych celów i dążeń.

Poprzednia książka poświęcona Getting Things Done była zestawem narzędzi. Ta z kolei jest mapą pozwalającą zorientować się. na jakim etapie życia obecnie się znajdujesz i jak dotrzeć tam. gdzie chcesz się znaleźć.

W tej książce:

  • modele GTD i podstawy mentalne
  • odzyskiwanie kontroli
  • praca z Horyzontami Skupienia Uwagi
  • panowanie nad celami. zadaniami i zobowiązaniami
  • zarządzanie trudnymi sprawami i finalizowanie ich

GTD: oto metoda. która działa!

Kategoria: Poradniki

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem

Aby być efektywnym i uzyskać upragnione rezultaty. musisz działać. Sednem jest dokonywanie właściwych wyborów i ich skuteczna realizacja. Znanych jest wiele technik zarządzania czasem i poprawy produktywności. ale nie dają one podstawowego zrozumienia ani efektywnego modelu dynamiki tego procesu jako całości. Istnieje jednak spójna metoda. całościowa. a jednocześnie możliwa do zastosowania w dowolnym aspekcie życia i w dowolnej chwili. Obojętnie. czy jesteś prezesem korporacji. matką trójki dzieci. czy studentem kilku kierunków – możesz uniknąć niepotrzebnego stresu i niepowodzeń. Wystarczy zrozumieć. że trzeba szybko wprowadzić zmiany i zastosować GTD – metodę. dzięki której miliony ludzi odzyskało kontrolę nad swoim życiem i odniosło sukces.

Metoda Getting

Autor: Kristin Hannah

Cena: 42.90

Kristin Hannah: MP3


Bramy Światłości. Tom 2

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Strefa Poza Czasem nie jest przyjemnym miejscem. Jest przerażająca i śmiertelnie groźna. nawet dla odwiecznych Świetlistych. Boleśnie przekonuje się o tym Daimon. którego istnienie zawisło na włosku. Cena za ratunek będzie wyjątkowo bolesna i wysoka.

Wielka ekspedycja badawcza Królestwa. pod przewodnictwem Seredy. przemierza dzikie pustkowia Strefy w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów Światłości. Jednak wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd. Jednocześnie rozgrywane za kulisami wyprawy starcie między Daimionem a Lucyferem pociąga za sobą coraz więcej ofiar.

Na Razjela. pozostawionego na tronie Głębi także czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Sprzymierzenie sił wydaje się jedyną szansą na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową. Bo nasi w potrzebie. a naszych nie zostawiamy nigdy. Naprawdę. nigdy.

Autor: Maja Lidia Kossakowska

Cena: 9999

Maja Lidia Kossakowska:


Dlaczego. mamo?

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nastoletnia ciąża zawsze jest zaskoczeniem. Tak samo było w przypadku Marleny. dla której stan błogosławiony był początkiem zmian. Całe jej życie przewróciło się do góry nogami. kiedy ona starała się walczyć… Ile trudu wymaga wychowanie dziecka dla kogoś. kto sam nim wciąż jest? I jak wiele może znieść nastolatka. której życie nie raczyło oszczędzić?

„Dlaczego. mamo?” to opowieść nie tylko o macierzyństwie. ale także o sprawach z nim związanych. o których na co dzień się nie mówi. Kobieta jest w stanie wiele znieść. ale nie wszystko…

***

»Dlaczego. mamo?« to powieść potrzebna społeczeństwu. Porusza ważny. choć niestety pomijany temat. z którym Daria Skiba poradziła sobie znakomicie. Polecam bardziej niż gorąco. Musicie to przeczytać. i już!”

Małgorzata Falkowska. pisarka

***

„Ta książka jest do bólu prawdz

Autor: Dorota Augustyniak-Madejska

Cena: 24.90

Dorota Augustyniak-Madejska: MP3perwersyjny bogacz pdf doci, nielegalni peb, mma fighter. walka, marek zmyslowski, ułóż plan rzeczy do zabrania sporządzony przez żonę modną, czego nie można kupić za pieniądze, piękna i książe, fallen crest na zawsze pdf, małgorzata dragan, filip springer miasto archipelag, aleksander nowak odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf chomikuj, łęski jacek, keith richards biografia, denis urubko skazany na góry, format e book…