Weteran

Weteran Kategoria: Pozostałe Savannah Carmichael. zdradzona i porzucona przez mężczyznę. któremu zaufała. traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers. swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku. nie waha się ani chwili – w jej mieście mieszka idealny kandydat: Asher Lee.…

Published by admin in20 października 2013
Tagi: , ,

Weteran

Kategoria: Pozostałe

Savannah Carmichael. zdradzona i porzucona przez mężczyznę. któremu zaufała. traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers. swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku. nie waha się ani chwili – w jej mieście mieszka idealny kandydat: Asher Lee. okaleczony weteran wojenny. który wrócił do Danvers osiem lat temu i od tego czasu nie opuścił swojego domu.

Mieszkańcy szanowali prywatność miejskiego samotnika. który stracił rękę i pół twarzy podczas wojny w Afganistanie. Jednak wszystko zmieni się w dniu. w którym do jego drzwi zapuka Savannah Carmichael – ubrana w kolorową sukienkę pożyczoną od siostry z talerzem słodkich. domowych pierniczków. Wbrew samemu sobie. Asher zgadza się udzielić wywiadu pięknej dziennikarce – i szybko odkrywa. że zaczyna czuć do niej coś więcej.

Dwójkę niezwykłych bohaterów tej współczesnej wersji klasycznej baśni o Pięknej i Bestii połączy niezwykłe uczucie. które zaskoczy ich oboje. Jednak gdy jedno z nich popełni straszliwy błąd. ich miłość zostanie wystawiona na najcięższą próbę; czy będą w stanie pokonać wszelkie przeszkody i wspólnie dotrzeć do szczęśliwego końca?

Autor: Katy Regnery

Cena: 17.90

Katy Regnery: MP3


Pod złą gwiadzą. Saga rodziny Sobótków. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wzruszające dzieje rodziny Sobótków. Łódzka rodzina Sobótków próbuje odnaleźć się w niespokojnych czasach zapaści polskiej gospodarki i kultury w XVII wieku. Wanda Sobótkówna musi poślubić obiecanego sąsiada. Wielisława Żelicha. Ale na jej drodze niespodziewanie pojawia się młody szlachcic – Konrad. Czy w czasie podziałów i braterskich wojen możliwa jest miłość między ludźmi pochodzącymi z różnych stanów? Pod złą gwiazdą to pierwsza część epickiej opowieści o losach łódzkiej rodziny na przestrzeni wielu lat. Miłość. śmierć. praca. wzloty i upadki. wielkie uniesienia i rozpacz – oto codzienność bohaterów tej niezwykłej sagi rodzinnej. W przygotowaniu kolejny tom cyklu. Czyta doceniona aktorka Olga Bończyk.

Autor: Ewa Popławska

Cena: 40.00

Ewa Popławska: MP3


Skuteczny coaching dla zaawansowanych

Kategoria: Poradniki

Życie spełnione w stu procentach!

Jeśli znasz poprzednią książkę Katarzyny Kowalskiej albo masz przyjemność znać autorkę osobiście. wiesz. że coaching to jej życiowa pasja. radość i powołanie. W dodatku potrafi się swoją pasją pięknie i zrozumiale dzielić. Pewnie dlatego jej pierwsza książka. czyli Skuteczny coaching. spotkała się z tak ciepłym odbiorem. Teraz oddajemy w Twoje ręce kontynuację poprzedniej pozycji. której zadaniem jest pogłębienie wiedzy o tym. czym jest i czemu służy coaching.

To książka o podróży w głąb siebie. pełna trudnych myśli. emocji i zdarzeń. które udało się wnikliwie rozpoznać i skutecznie sobie z nimi poradzić. To opowieść pełna rzeczywistych przykładów zmagania się ze sobą oraz z życiem obfitującym w niespodzianki chciane i niepożądane. Uwaga. spotkasz się tutaj z niejednym „obcym” w sobie. Dowiesz się. czym w istocie jest mobbing. jak groźna może być krytyka i jak trudno jest właściwie oceniać innych. Uświadomisz sobie także. o czym informuje Cię dany symptom w ciele. i poznasz potencjalny powód. dla którego sięgasz wciąż po słodycze. pochłaniając ich groźną dla siebie ilość. Przy kolejnej okazji zrozumiesz. czym jest poczucie winy i jakie są jego przyczyny. Odkryjesz również lekarstwo na kryzys. a potem spojrzysz uważnie w lustro i zobaczysz w nim siebie. takiego jakim jesteś i jakim naprawdę siebie widzisz. Spotkasz też pewną „superkobietę” i porozmawiasz ze sobą po męsku… I tak przejdziesz drogę pełną wrażeń „od samotności do prawdziwej bliskości„. A wszystko po to. by w pełni zrozumieć i poczuć. że życie jest naprawdę piękne.

 


 

Katarzyna Helena Kowalska – coach. trener biznesu. mentor kariery. konsultant ds. strategicznego zarządzania personelem (HR) i rozwoju osobistego. Aktywna zawodowo od osiemnastu lat. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w dziedzinie zasobów ludzkich. ale także zarządzania przedsiębiorstwem. Od kilku lat rozwija swoje Centrum Efektywności PEŁNIA w Katowicach. w którym przekazuje wiedzę i umiejętności. prowadząc sesje coachingowe. szkolenia i warsztaty. Szkoli z tematów takich jak rekrutacja i ocena pracownicza. przywództwo i motywowanie. komunikacja i efektywna współpraca w zespole. coaching i inteligencja emocjonalna. Nie ogranicza się jednak do tematyki HR; prowadzi także szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. autodiagnozy. autoprezentacji i wystąpień publicznych czy zarządzania konfliktem. Więcej informacji o autorce znajdziesz na stronie www.pelnia.com.

Autor: Katarzyna Helena Kowalska

Cena: 31.99

Katarzyna Helena Kowalska: MP3


Hogfather

Kategoria: Pozostałe

It’s the night before Hogswatch. And it’s too quiet. There’s snow. there’re robins. there’re trees covered with decorations. but there’s a notable lack of the big fat man who delivers the toys… He’s gone.Susan the governess has got to find him before morning. otherwise the sun won’t rise. And unfortunately her only helpers are a raven with an eyeball fixation. the Death of Rats and an oh god of hangovers.Worse still. someone is coming down the chimney. This time he’s carrying a sack instead of a scythe. but there’s something regrettably familiar…Ho. Ho. Ho. It’s true what they say.’You’d better watch out…’

Autor: Terry Pratchett

Cena: 24.90

Terry Pratchett: MP3


Fancy Nancy: Peanut Butter and Jellyfish

Kategoria: Pozostałe

Join Fancy Nancy on an exciting trip to the aquarium in this Fancy Nancy I Can Read story fromNew York Times bestselling team Jane O’Connor and Robin Preiss Glasser. During a class trip to the aquarium. Fancy Nancy is enjoying all the incredible sea creaturesthat is until she comes to the jellyfish exhibit! With the help of Ms. Glass and her friends. Nancy learns to overcome her fear of jellyfish. and she makes her teacher a special project to say thank you. Fans of Fancy Nancy will delight as they experience the fun of sea life right alongside Nancy.Fancy Nancy: Peanut Butter and Jellyfish is a Level One I Can Read book. which means it’s perfect for children learning to sound out words and sentences. The back matter features a list of the rich vocabulary words that are used throughout the story along with their definition.

Autor: Jane O'Connor

Cena: 102.90

Jane O'Connor: MP3


Breakthrough Ideas for Today”s Business Agenda„.

Psychologia na Twoich usługach

  • Chcesz nakłonić kogoś do trwałej zmiany poglądów?
  • Chcesz zbudować silne relacje zawodowe i osobiste?
  • Chcesz wpłynąć na czyjeś postępowanie i podejmowane decyzje?
  • Chcesz przekonać ludzi. że Twoja oferta jest wyjątkowa i niepowtarzalna?
  • Chcesz dowiedzieć się. jak być lubianym. cenionym i podziwianym?
  • Chcesz nauczyć się negocjować. by osiągać więcej. niż początkowo zakładałeś?
  • Chcesz wiedzieć. jak już nigdy nie dać się nabić w butelkę?

 

 

Robert Cialdini jest prawdziwym geniuszem. W tym stwierdzeniu nie ma ani odrobiny przesady. Każdy. kto kiedykolwiek zetknął się z praktycznym zastosowaniem psychologii Cialdiniego. doskonale zdaje sobie sprawę z tego. w jak dużym stopniu możemy oddziaływać na innych ludzi każdego dnia. Wystarczy. że poznasz zaledwie kilka prostych zasad i nauczysz się maksymalnie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał. a będziesz w stanie w sposób całkowicie etyczny kształtować otaczającą Cię rzeczywistość.

 

Oferujemy Ci broń o niepokojąco dużym polu rażenia. Po raz pierwszy na polskim rynku – psychologia wpływu w wersji do słuchania. Bezcenne zasady zilustrowane żywymi przykładami przemówią do Twojej wyobraźni znacznie szybciej i trwalej. Uwaga! Wszystkie zawarte tu zasady zostały wielokrotnie przetestowane w codziennych. życiowych sytuacjach.

 

 


 

Dr Robert Cialdini jest jednym z najwybitniejszych psychologów społecznych. Rozległa wiedza naukowa z zakresu psychologii wpływu oraz ponad trzydzieści lat badań tego zagadnienia przyniosły mu międzynarodową sławę eksperta z zakresu technik perswazji. zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Obecnie pracuje jako W.P. Carey Distinguished Professor na wydziale marketingu oraz jako Regents” Professor na wydziale psychologii uniwersytetu stanowego w Arizonie. Pełni też funkcję prezesa Influence At Work. międzynarodowej firmy konsultingowej specjalizującej się w planowaniu strategicznym i szkoleniach dla organizacji w oparciu o program „sześciu reguł wywierania wpływu”.

Kategoria: Autor

Ph.D. Robert B. Cialdini

ISBN: 978-83-246-3360-9

Cena: 9999

978-83-246-3360-9:kopaliński słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych, bogowie morza egejskiego, zle miejsce haner pdf doci, euro truck gra, jestem żoną szejka pdf za darmo, thinking in java pdf pl, alfabet koreański, elly kedward, robin hood legenda sherwood download, rogaś z doliny roztoki pdf, musso zjazd absolwentów, planetnik, cztery noce z ksieciem, król bez skrupułów meghan march, james patterson alex cross, przewiń, przetwory siostry anastazji pdf, kamerdyner player, kurs pisania powieści dla bystrzaków, szklany tron 4 pdf, ten jeden dzień pdf…