Strategia biznesowa

Strategia biznesowa Kategoria: Ekonomia i biznes Dowiedz się. jak myśleć bardziej efektywnie oraz jak podejmować lepsze decyzje dotyczące przyszłości twojego biznesu. Żyjemy w czasach. w których zachodzą najbardziej  dynamiczne zmiany w historii. Dzisiaj innowacyjna zmiana modelu działania jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces lub porażkę. Według ekspertów osiemdziesiąt procent firm stara się przetrwać i…

Published by admin in19 października 2013
Tagi: , , ,

Strategia biznesowa

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dowiedz się. jak myśleć bardziej efektywnie oraz jak podejmować lepsze decyzje dotyczące przyszłości twojego biznesu.

Żyjemy w czasach. w których zachodzą najbardziej  dynamiczne zmiany w historii. Dzisiaj innowacyjna zmiana modelu działania jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces lub porażkę. Według ekspertów osiemdziesiąt procent firm stara się przetrwać i rozwijać. stosując przestarzałe modele biznesowe.

Ustalenie strategii biznesowej umożliwia jasne określenie priorytetów. przygotowanie zasobów oraz otrzymanie rezultatów lepszych niż kiedykolwiek wcześniej. Być może wydaje się to skomplikowane. lecz Brian Tracy wie. jak sprawić. by stało się to proste. W tej praktycznej książce autor dzieli się z czytelnikami ważną wiedzą dotyczącą strategicznego planowania.

Dowiesz się z niej. jak:

ISBN: 978-83-66517-13-4

Cena: 9999

978-83-66517-13-4:


ng>Dowiesz się. w jaki sposób osiągnąć doskonałą kontrolę nad wszystkimi ważnymi aspektami życia. począwszy od przejęcia pełnej kontroli nad jednym dniem swojego życia. Jeśli tylko masz dość odwagi. aby po raz pierwszy przeżyć jeden dzień świadomie i krok po kroku dokonywać optymalnych wyborów. już wkrótce znajdziesz się na drodze do życia pełnego koloru. witalności. zadowolenia i przyjemności. W tej metodzie bowiem nie chodzi o ograniczanie się i odmawianie sobie miłych rzeczy: dzięki holistycznej filozofii optymalizacji w pełni wykorzystasz każdą chwilę!

Dowiedz się. jak w dniu pod kontrolą:

  • obudzić się i przygotować do działania
  • zaplanować zdrowe posiłki i uzupełnić je o ważne składniki
  • wykorzystać czas. który spędzasz w samochodzie
  • efektywnie pracować
  • zadbać o formę. zabawić się i zadbać o najbliższych.
  • zasypiać. aby zapewnić sobie pełną regeneracj

Kategoria: Poradniki

Aby żyć pełnią radosnego. szczęśliwego życia. trzeba pamiętać o wielu ważnych sprawach: zdrowym odżywianiu. pozytywnym myśleniu. przyjaznych i rozwijających relacjach z innymi ludźmi. dobrej formie. produktywnej i zarazem satysfakcjonującej pracy – oraz o bezliku innych. Ten natłok może sprawić. że gdy skoncentrujemy się na jednej kwestii. stracimy z oczu inne. Uniemożliwia to dokonanie prawdziwej zmiany w życiu: nawet jeśli uda się osiągnąć wymarzoną sylwetkę czy sukces w pracy. może się okazać. że równocześnie ucierpiały na tym relacje z ukochaną osobą albo pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Konieczne jest więc przyjęcie innego. holistycznego podejścia do siebie.

Ta książka przekona Cię. że możesz zaprogramować i przeprowadzić wyjątkowo skuteczną transformację swojego życia właśnie dzięki holistycznemu podejściu do… pojedynczego dnia.

Autor: Guillaume Musso

Cena: 20.90

Guillaume Musso: MP3


Paragraf 22

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedna z najwybitniejszych powieści XX wieku. oraz najsłynniejsza powieść na temat II wojny światowej. Powieść pełna czarnego humoru. ukazuje bezsens wojny i armii jako instytucji. wyśmiewa mechaniczny społeczne rządzące się logiką absurdu. Jej bohaterowie to zbiorowisko wariatów. fanatyków. oportunistów. ale nade wszystko ludzi którzy mają jeden wspólny cel – za wszelką cenę przeżyć…

Autor: Joseph Heller

Cena: 32.20

Joseph Heller: MP3


Dziennikarz

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Brawurowy thriller psychologiczny autora znanego pod pseudonimem Poważny Postczłowiek prowadzącego profil Lepiej nie będzie.

Eryk Prus. łódzki dziennikarz śledczy. dzieli swoje życie pomiędzy pracą. narzeczoną a niezobowiązującymi kontaktami z młodymi kobietami. Pewnego dnia naczelny wysyła go do Krakowa. aby zbadał sprawę aktorki Adeli Braun. Kobieta twierdzi. że jest prześladowana na tle seksualnym i postanawia nagłośnić sprawę w mediach.

Dziennikarza najbardziej cieszy fakt. że będzie mógł odpocząć od Łodzi i narzeczonej. Jednak sytuacja z aktorką zaczyna się komplikować. Adela kłamie. Jej opowieści nie tworzą spójnej całości. Eryk. chcąc poznać prawdę. trafia na nowy. tajemniczy trop niepowiązany z kobietą. której sprawą miał się zająć.

Kłamstwa coraz mocniej owijają się wokół szyi Eryka i wkrótce okazuje

ISBN: 978-83-63842-78-9

Cena: 9999

978-83-63842-78-9:uncharted kres złodzieja, podglądaczka, commander in chief katy evans chomikuj, m jak miłość odcinek 122, uczta dla wron sieć spisków pdf, far cry 5 mapa, rektopeksja, przewidzenie hasło do krzyżówki, calineczka książka, cień anioła książka, fonetyka ćwiczenia, kodeks wykroczeń z komentarzem, ty tylko ty ty i ja, nie zadzieraj z bliźniaczkami, boy słówka, abbi glines dla ciebie płonę pdf, nieprzejednana honor…