a powieść „Fabryka Frajerów” (2009).

a powieść „Fabryka Frajerów” (2009). Kategoria: Autor Krzysztof Beśka ISBN: 978-87-26-62863-0 Cena: 9999 978-87-26-62863-0: n ją.W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać. Kategoria:…

Published by admin in19 października 2013
Tagi: , , ,

a powieść „Fabryka Frajerów” (2009).

Kategoria: Autor

Krzysztof Beśka

ISBN: 978-87-26-62863-0

Cena: 9999

978-87-26-62863-0:


n ją.
W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.
Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać.

Kategoria: Autor

Samantha Towle

ISBN: 978-83-272-6709-2

Cena: 9999

978-83-272-6709-2:


rsake his brother. or remain silent and condone Utterics tyranny. To a good man like Ramases. there is no choice. Taita must be set free. Utteric must be stopped and Egypt must be reclaimed.From the glittering temples of Luxor to the Citadel of Sparta. PHARAOH is an intense and powerful novel magnificently transporting you to a time of threat. blood and glory. Master storyteller. Wilbur Smith. is at the very peak of his powers.

Kategoria: Autor

Wilbur Smith

ISBN:

Cena: 9999

:


Tomek u źródeł Amazonki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Naszych bohaterów odnajdujemy w Brazylii. Jan Smuga pracuje w kompanii eksploatującej kauczuk w dorzeczu Amazonki. Indianie. wynajęci przez konkurencję. zabijają pracownika kompanii. Smuga wyrusza w pościg za mordercami. którzy giną w walce. a on wpada w ręce dzikiego plemienia. zamieszkującego ruiny inkaskiego miasta w głębi peruwiańskiej dżungli. Kiedy Jan nie wraca z wyprawy. Zbyszek i Natasza (kuzyn Tomka i jego żona) wzywają na pomoc obu Wilmowskich. Sally i Bosmana. Wszyscy udają się na poszukiwanie Smugi. Od tego momentu uczestniczymy w wydarzeniach mrożących krew w żyłach…

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 17.90

Alfred Szklarski: MP3


Echo w płomieniach

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.

Mąż Carmen Greer za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera i pomoc w pozbyciu się męża.

Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje. zostanie wplątani w spiralę zbrodni i kłamstw sięgających daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty.

Autor: Lee Child

Cena: 16.90

Lee Child: MP3


Joga bez napinki

Kategoria: Poradniki

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu…

Praktykuj. słuchaj ciała. odkryj swoje wewnętrzne „ja”
Starożytne sanskryckie słowo „joga” oznacza: „łączenie”. „jednoczenie”. „scalanie”. Łączenie ducha z ciałem. jednoczenie postawy życiowej wobec samego siebie i wobec innych. scalanie ćwiczeń fizycznych z kontrolowaniem swoich myśli. popędów i pragnień. Jeśli podążysz ścieżką jogi. możesz osiągnąć znacznie więcej niż tylko poprawę kondycji i gibkości ciała: możesz zmienić swój sposób reagowania na rzeczywistość. pozbyć się niepokoju i lęku. I wcale nie musisz mieć jakichś szczególnych predyspozycji — jeśli ktoś się do tego nadaje. to właśnie Ty!

W tej książce znajdziesz wszystkie informacje ważne dla początkującego adepta jogi: od stojącej za nią filozofii po przegląd najlepszych akcesoriów do ćwiczeń. Dowiesz się z niej. czym jest.

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 20.90

Bartosz Szczygielski: MP3


Serotonina

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najnowsza powieść Michela Houellebecqa. najsłynniejszego żyjącego francuskiego pisarza. kontestatora i uważnego krytyka kultury zachodniej.

Okrzyknięta najbardziej rozpaczliwą i mroczną powieścią w dorobku wybitnego pisarza. Serotonina to historia czterdziestosześcioletniego Florenta-Claude’a Labrouste’a. który pewnego dnia odkrywa. że partnerka zdradzała go z młodymi mężczyznami podczas filmowanych orgii. Opuszcza ją i całymi dniami snuje się po barach. wygłaszając tyrady na temat związków miłosnych. Bohaterowi udaje się funkcjonować jedynie dzięki regularnemu zażywaniu tabletki Captorix. która powoduje wydzielanie serotoniny. zwanej hormonem szczęścia.

Autor: Michel Houellebecq

Cena: 20.90

Michel Houellebecq: MP3


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


rzyjaciół. odebrało mu miłość. wolność i naiwną radość życia. Mroczne lochy twierdzy If zabiły łatwowiernego młodzieńca. ale jednocześnie uformowały człowieka świadomego i uwolniły wielkiego konstruktora misternego planu wymierzenia sprawiedliwości zarówno wrogom jak i przyjaciołom. wedle ich zasług i przewinień.

Hrabia Monte Christo wyrusza zatem szlakiem zemsty z portu Marsylia…

Kategoria: Autor

Aleksander Dumas

ISBN: 978-83-8194-572-1

Cena: 9999

978-83-8194-572-1:nieidealnie, agusq torrent, rzeka bajdarata, córka pedofila, forrest gump download, audiobook ten dzień, ego to twój wróg, krystian wilk, duchowe życie zwierząt pdf, regina brett kochaj pdf, subnatica, jan stasica, sklepy cynamonowe nawiedzenie, euro truck simulator 2 free, jak umiera człowiek, konstancja łubieńska, ango sakaguchi, janczarzy tureccy, red dead redemption 2 poradnik…