Magnus Chase and the Sword of Summer (Book 1)

Magnus Chase and the Sword of Summer (Book 1) Kategoria: Pozostałe Penguin presents the unabridged. downloadable. audiobook edition of Magnus Chase and the Sword of Summer. Magnus Chase and the Gods of Asgard book one. by Rick Riordan read by Christopher Guetig. Magnus Chase has always been a troubled kid. Since his mothers mysterious death.…

Published by admin in1 października 2013
Tagi: , , ,

Magnus Chase and the Sword of Summer (Book 1)

Kategoria: Pozostałe

Penguin presents the unabridged. downloadable. audiobook edition of Magnus Chase and the Sword of Summer. Magnus Chase and the Gods of Asgard book one. by Rick Riordan read by Christopher Guetig. Magnus Chase has always been a troubled kid. Since his mothers mysterious death. hes lived alone on the streets of Boston. surviving by his wits. One day. hes tracked down by an uncle hes never met – who tells him an impossible secret: Magnus is the son of a Norse god. The Viking myths are true. The gods of Asgard are preparing for war. Trolls. giants and worse monsters are stirring for doomsday. To prevent Ragnarok. Magnus must search the Nine Worlds for a weapon that has been lost for thousands of years.

Autor: Rick Riordan

Cena: 71.90

Rick Riordan: MP3


or

Kategoria: Nora Roberts

ISBN

978-83-8177-496-3: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


Zapytaj astronautę

Kategoria: Pozostałe

Czy w kosmosie jest szybki internet? Kiedy człowiek postawi stopę na Marsie? Jak pachnie przestrzeń kosmiczna? Czy w stanie nieważkości da się korzystać z iPada? Czy każdy z nas może zostać astronautą?

Czy zdarzyło ci się patrzeć w nocne niebo i zastanawiać się. jakie tajemnice może skrywać ogrom przestrzeni kosmicznej? Czy wyobrażałeś sobie kiedyś. jak to jest być astronautą i patrzeć na Ziemię z góry?

Wcale nie musisz aplikować o pracę w agencji kosmicznej. aby poznać odpowiedzi na te i setki innych pytań. na które w niniejszej książce odpowiada brytyjski astronauta. Tim Peake.

Dzięki tej wspaniałej książce poczujesz się jak prawdziwy badacz kosmosu: usłyszysz ryk silników startującej w kosmos rakiety. zerkniesz w nocne niebo. by zobaczyć okrążającą Ziemię Międzynarodową Stację Kosmiczną i przekonasz się. jakie to jest podziwiać wschody i zachody słońca… 16 razy n

8.00: 1

Cena:

1:


Pompon w rodzinie Fisiów

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Pompon w rodzinie Fisiów to historia pewnego smoka…

Smok ma na imię Pompon. Wylazł po prostu pewnego dnia z odpływu umywalki państwa Fisiów i już u nich pozostał. (Skąd się wziął smok w odpływie? Ech… ze smokami nigdy nie wiadomo…) Przez jakiś czas Malwina i Gniewosz ukrywali go przed rodzicami. ale smok rósł jak na drożdżach. apetyt miał za dwóch. a że był bardzo bystry – szybko nauczył się mówić i stał się najbardziej wygadanym smokiem na świecie. Nie dało się go dłużej trzymać w pokoju. Całe szczęście nie dało się też nie polubić Pompona. więc rodzice szybko się do niego przekonali. I tak zielony spryciarz. co oddałby wszystko za korniszony. bekał „Hellou” i kochał się w Pepsikolce. został członkiem rodziny Fisiów. Ile z tego było kłopotów. a ile śmiechu i zabawy? Posłuchajcie!

Autor: Joanna Olech

Cena: 25.90

Joanna Olech: MP3katarynka test pdf, dariusz janiszewski, sex love, panna z mokrą głową online, narodziny królów, perwersyjny bogacz, ostatni lot julie clark, głębia mankell, wytańczyć witaminy, paweł adamowicz książka, bajki robotow streszczenie, gry i zabawy integracyjne pdf, 180 sekund, pan jowialski pdf, falling fast, marcin lemkowski, instrukcja obsługi renault megane 2, niedopasowani samantha young pdf docer, wąska ścieżka, sposób na francuza pdf, karol bunsch ojciec i syn pdf…