Małe kobietki

Małe kobietki Kategoria: Powieści i opowiadania Małe kobietki to jedna z najpopularniejszych. uwielbianych przez kolejne pokolenia czytelniczek XIX-wiecznych powieści amerykańskich. Lektura obowiązkowa każdej dorastającej dziewczynki. Oparta na wspomnieniach autorki historia zubożałej rodziny Marchów. Cztery siostry: Meg. Jo. Beth i Amy. starają się. jak tylko mogą. urozmaicać sobie bardzo skromne życie. a swym optymizmem i ogromnym…

Published by admin in29 września 2013
Tagi: , , , ,

Małe kobietki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małe kobietki to jedna z najpopularniejszych. uwielbianych przez kolejne pokolenia czytelniczek XIX-wiecznych powieści amerykańskich. Lektura obowiązkowa każdej dorastającej dziewczynki.

Oparta na wspomnieniach autorki historia zubożałej rodziny Marchów. Cztery siostry: Meg. Jo. Beth i Amy. starają się. jak tylko mogą. urozmaicać sobie bardzo skromne życie. a swym optymizmem i ogromnym entuzjazmem zarażają wszystkich dookoła. podczas gdy ich ojciec bierze udział w wojnie secesyjnej.

Cudownie staroświecka. niezwykle klimatyczna i urocza. ze świetnie naszkicowanymi portretami psychologicznymi. to jedna wielka pochwała rodziny. przyjaźni i szczerej miłości.

Wielokrotnie filmowana powieść znalazła się na liście BBC 100 książek. które koniecznie trzeba przeczytać

Autor: Louisa May Alcott

Cena: 29.90

Louisa May Alcott: MP3


Yggdrasil. Tom 2. Exodus

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Drugi tom sagi powieściowej spod znaku fantastyki. science fiction i powieści drogi.

Dalsze losy Eryka. syna konunga szwedzkiego Eryka Zwycięskiego i Świętosławy. w którego życie wmieszali się naukowcy z trzydziestego stulecia. a efekt ich eksperymentu wymknął się spod kontroli twórców. Po bitwie z dzikimi w Dolinie. bitwie wygranej ale okupionej śmiercią przyjaciół. ten młody wojownik musi stawić czoła przysłanej z mroków kosmosu przedwiecznej sztucznej inteligencji. To karkołomne zadanie będzie ledwie początkiem drogi ludzkości. której kolejnymi etapami są kosmiczne bitwy. zniszczone galaktyki i … napotkani sojusznicy. To tylko dzięki tym ostatnim. szanse na przetrwanie wzrosną. ale tylko odrobinę.

Autor: Radosław Lewandowski

Cena: 14.90

Radosław Lewandowski: MP3


wiańskiego kultu. gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł. ponownie otwiera się przejście między światami.

„Wiedźma” rozpoczyna nowy cykl urbanfantasy „Opowieści z Wieloświata”. Zapraszamy do niezwykłego uniwersum. przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem!

Kategoria: Autor

Anna Sokalska

ISBN: 978-83-8146-869-5

Cena: 9999

978-83-8146-869-5:


Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia między

ISBN: 978-83-268-3360-1

Cena: 9999

978-83-268-3360-1:dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek pdf, lee child siła perswazji, joanna balicka, pani churchill, alexander osterwalder, władca piorunów nikola tesla i jego genialne wynalazki, krwawy pot, dania jarskie wielka księga kucharska, władca lewawu sprawdzian, współuczestnictwo procesowe, zabawy w doktora, matthew walker dlaczego śpimy, filmy przygodowe lektor pl, lisa jane smith, brandon mull baśniobór, celiakia pdf, biblioteka myśli współczesnej…