Jak opanować lęk?

Jak opanować lęk? Kategoria: Pozostałe Sesja podejmuje temat lęku. który jest wpisany w ludzką kondycję psycho-duchową. Wskazuje drogi jak przyjmować i przekształcać to powszechne doświadczenie. Uczucie lęku może utrudniać. zamykać. czy wręcz paraliżować życie. Stany lękowe w zależności od nastawienia mogą być przeżywane w sposób twórczy. Uczucie to odpowiednio przyjęte i przemienione może pomóc w…

Published by admin in28 września 2013
Tagi: , , , , , , , ,

Jak opanować lęk?

Kategoria: Pozostałe

Sesja podejmuje temat lęku. który jest wpisany w ludzką kondycję psycho-duchową. Wskazuje drogi jak przyjmować i przekształcać to powszechne doświadczenie. Uczucie lęku może utrudniać. zamykać. czy wręcz paraliżować życie.

Stany lękowe w zależności od nastawienia mogą być przeżywane w sposób twórczy. Uczucie to odpowiednio przyjęte i przemienione może pomóc w lepszym poznaniu siebie. własnego życia. w głębszym i dojrzalszym spojrzeniu na Boga. To głęboko ludzkie doświadczenie będzie konfrontowane z mądrością i doświadczeniem Ojców Pustyni oraz z terapeutyczną mocą Słowa Bożego i modlitwy.

Kwestie poruszane w czasie sesji:
– Lęk wpisany w kondycje i życie człowieka
– Reakcja wobec doświadczenia lęku i strachu – lęk uczuciem niechcianym
– Sens emocjonalnych i uczuciowych stanów lękowych oraz zaburzenie tej sfery
– Duchowy wymiar lęku  
– Mą

Autor: Rafał Dębski

Cena: 21.29

Rafał Dębski: MP3


Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć

Kategoria: Ekonomia i biznes

EFEKTYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ

Nie chodzi o to. aby robić wszystkie rzeczy we właściwy sposób. Chodzi przede wszystkim o to. aby robić właściwe rzeczy.

Peter F. Drucker

Jedna z najważniejszych książek Petera F. Druckera teraz w formie audio!

Rozwój własny skutecznego menedżera ma kardynalne znaczenie dla rozwoju organizacji. czy będzie nią biznes. agenda rządowa. laboratorium badawcze. szpital czy jednostka wojskowa. Tędy wiedzie droga do osiągnięć organizacji. Menedżerowie. pracując nad swoją efektywnością. podnoszą poziom osiągnięć całej organizacji. Zwiększają bowiem aspiracje − zarówno swoje własne. jak i innych. W rezultacie organizacja staje się zdolna nie tylko do lepszego funkcjonowania. ale i do robienia wielu różnyc

ISBN: 978-83-283-0761-2

Cena: 9999

978-83-283-0761-2: Wprowadzenie. Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień (5)Rozdział 1. Śmierć – życie wieczne czy „pstryk” i koniec? (17)Rozdział 2. Ciało – Ups! Grawitacja jednak działa (29)Rozdział 3. Związek – nowy. stary czy w ogóle? (41)Rozdział 4. Dzieci – ekspansja genów (53)Rozdział 5. Rodzina – najlepiej wychodzimy z nią na zdjęciu? (65)Rozdział 6. Seks – a może komputer lub telewizja? (75)Rozdział 7. Praca – doświadczenie kontra młode wilczki (85)Rozdział 8. Przyjaciele – zadzwonić. spotkać się czy „zla…


Kategoria:

:

Cena:

:


cja w działaniu Reaguj w sposób przewidywalny! H – honesty-based. czyli uczciwość Zamieniaj słowa w czyny!              
Shula i Blanchard. naprawdę zgrany duet. razem wyjaśniają istotę założeń składających się na powyższy skrót. Najpierw Shula wyjaśnia. jak zasady te przekładają się na pracę na boisku. a później Blanchard tłumaczy. jak może je wykorzystać lider. Na końcu książki zamieszczony został test umożliwiający dokonanie oceny poziomu własnych kompetencji coachingowych. Coaching to książka. która pomoże ci odkryć w sobie pierwiastek doskonałości.

Kategoria: Autor

Ken Blanchard. Don Shula

ISBN: 978-83-7746-831-9

Cena:

978-83-7746-831-9: WprowadzenieSekret pierwszy. Wierność przekonaniomSekret drugi. Nieustanne uczenie sięSekret trzeci. Reagowanie na zmiany sytuacjiSekret czwarty. Konsekwencja w działaniuSekret piąty. UczciwośćKarta wynikówO autorach


Zły czas

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS.

Wszystko. co mi się przydarzyło. było jak senny koszmar.
Trafiłam w sam środek mafijnego piekła.
Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne.
Wierzyłam. że David mi pomoże. ale on mnie oszukał.
Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze.
Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości.
Nie wiem. co robić. a muszę zmierzyć się z czymś. czego kompletnie nie rozumiem i nie znam.
Myślałam. że jestem nikim. Myliłam się.
Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu.
Polują na mnie najgorsi tego świata.
W tym mój mąż.
Phix.

Znalazłam się w złym miejscu i czasie. a tam był ON…
Mężczyzna. który mnie pokochał.
I znienawidził.


Wciągający. odważny. namiętny i brutalny romans mafijny. który powinien znaleźć się na półce każdej fanki niegrzecznych książek. „Zły czas” to książka. która przyprawia o szybsze bicie serca. Emocji. jakie towarzyszą nam podczas czytania. nie można opisać słowami. Dla takiej powieści warto zarwać noc! Gorąco polecam.

Kinga Litkowiec. autorka. autorka serii Demony z Los Angeles

„Zły czas” to prawdziwa mieszanka wybuchowa! Namiętność przeplata się z niebezpieczeństwem. intryga zagęszcza się z każdą kolejną stroną. a zakończenie to prawdziwa bomba! K. N. Haner po raz kolejny zabiera czytelniczki w pikantną. zaskakującą przejażdżkę! Gorąco polecam!

Ewelina Nawara. My Fairy Book World by Ewelina Nawara

Podobało wam się złe miejsce? Jeśli tak. to zły czas was od siebie uzależni! Najlepsza książka K.N. Haner. Historia Blaire i Phixa jest niczym narkotyk. czytając ją nie mogę przestać i chcę więcej i jeszcze więcej! Gorąco polecam!

Agata Sobczak. autorka Namiętnej nienawiści

Po „Złym miejscu” K.N. Haner zabiera nas w świat. gdzie pieniądze i układy stoją na pierwszym miejscu. a każdy krok musi być przemyślany. gdyż śmierć czeka na najmniejsze potknięcie. „Zły czas” to kontynuacja. jakiej nikt się nie spodziewał!

Emilia Zaręba – Po drugiej stronie okładki

K.N.Haner po raz kolejny zaskakuje i szokuje! „Zły czas” to opowieść. która zostawiła mnie w emocjonalnym osłupieniu. Historia Blaire sprawiła. że po skończeniu jej zostałam z jednym wielkim znakiem zapytania i niedowierzaniem. Jeżeli szukasz mocnych wrażeń. to ta propozycja bez wątpienia jest dla Ciebie!

Paula – Girls Book Lovers

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3trojkat podzuchwowy, zyczenia urodzinowe dla chłopaka, glukhovsky future, dziennik anne frank pdf, remigiuszmroz.pl/seweryn, malena wiedzmin, 4 wesela i pogrzeb, oleg pawłow, łowcy księżyców, montgomery miasto, zaimki dopełnienia bliższego i dalszego hiszpański, bliższa ciału koszula niż sukmana, żołnierze wyklęci pdf, bursztynowa luneta, remigiusz mróz głosy z zaświatów…