Opowiadania dla przedszkolaków

Opowiadania dla przedszkolaków Kategoria: Pozostałe Zbiór opowiadań dla dzieci. których narratorem jest kilkuletni Tomek. Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami. a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe. mądre i dowcipne opowiadania. których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym. Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a rodzice… jak przyznali się rodzice…

Published by admin in27 września 2013
Tagi: , , ,

Opowiadania dla przedszkolaków

Kategoria: Pozostałe

Zbiór opowiadań dla dzieci. których narratorem jest kilkuletni Tomek. Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami. a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe. mądre i dowcipne opowiadania. których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym.
Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a rodzice… jak przyznali się rodzice pewnego przedszkolaka: codziennie wieczorem w domu trwa cichutki wyścig…kto pierwszy dotrze do sypialni syna i będzie mógł czytać mu przed snem właśnie te opowiadania.
Książka cieszy się tak wielkim zainteresowaniem małych czytelników. że na ich życzenie autorka napisała ciąg dalszy przygód Tomka. zatytułowany „Opowiadania z piaskownicy. który ukazał się w październiku 2006 roku oraz trzecią część „Piegowate opowiadania”. która ukazała się w 2010 roku.
Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia

Patroni medialni: Polskie Radio Program 3. kanał telewizyjny MiniMini; www.czasdzieci.pl; www.qlturka.pl; www.maluchy.pl;

Renata Piątkowska napisała i wydała już kilkanaście książek. Dwie z nich: „Opowiadania z piaskownicy” i „Nie ma nudnych dni” wpisano na złotą listę Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2007 roku autorka otrzymała II nagrodę za książkę dla dzieci do lat 6 w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren. zorganizowanym przez Fundację ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom”.

 

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3


Wojownik słońca

Kategoria: Poradniki

Najważniejsza wyprawa zaczyna się wtedy. kiedy jesteś na nią gotowy.

Niebieski Ptak wskaże ci właściwy kierunek. Spotkasz Królową Róż. Szaloną Brzozę i Migrujące Drzewa. będziesz rozmawiać z Czasem. W niewidzialnym balonie polecisz wzdłuż krawędzi świata. Pierzasty Wąż zabierze cię na drugą stronę Doliny Skalnych Wież. Staniesz do walki w światowej wojnie potworów. Podczas gdy będziesz szukał prawdy o sobie. prawda znajdzie cię sama.

„Wąż patrzył na mnie wielkimi oczami.

– Czy mam ci powiedzieć dokąd zmierzasz?

– Nie – odrzekłam. – Bo ja wiem. że mój cel zmienia się w zależności od tego gdzie jestem. co robię i w jaki sposób. Droga rozwija się pod moimi stopami kiedy po niej wędruję i różnie mnie prowadzi na podstawie kompasu. którym jest moje serce. To co niosę ze sobą w duszy określa moją drogę i mój cel”.

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Autor:

Cena: 39.90

: MP3


2 miliony za Grunwald

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Śmiertelne Dwa miliony za Grunwald. którego nie spodziewał się sam Matejko!

I zapewne nawet w najczarniejszych snach nie mógł przypuszczać. że za sześćdziesiąt lat nadejdą takie czasy. w których polem bitwy będzie cały kraj! Siejące grozę czarne krzyże na białym tle pojawią się znowu. Tym razem na skrzydłach Luftwaffe. Wybuchnie II wojna światowa. Rozpocznie się też śmiertelna gra. Pojawią się ludzie. którzy będą chcieli zniszczyć obraz! Będą zabijać. Będą szukać i ścigać. Wyznaczą nagrodę. jak za największego przestępcę. Niektórzy oddadzą mu swoje życie i poświęcą życie najbliższych.
Dla ratowania płótna. Dla ratowania nadziei. Dla ratowania Bitwy pod Grunwaldem. Ta opowieść jest o nich i o czasach. w których żyli.

Autor: Joanna Jodełka

Cena: 39.90

Joanna Jodełka: MP3ryby bałtyckie atlas, adam smith ekonomia, książki do czytania online romanse, wywiad cechy, wojna miłość zdrada, niezgodna saga, king’s bounty legenda poradnik, rzeźniczka z małej birmy, manwhore tom 3 pdf, stawiszyński tomasz, ewa schilling, stulecie winnych ebook, kubuś puchatek ebook, pokojówka z titanica, dziwne losy jane eyre książka, cukiernia pod amorem tom 5, ojciec chrzestny audiobook…