Na gorącym uczynku

Na gorącym uczynku Kategoria: Pozostałe Siedemnastoletnia Haley McWaid. chluba rodziców. pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer. pracownik opieki społecznej. troszczący się szczególnie o los dzieci. wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes. która w swoim programie telewizyjnym „Przyłapani na gorącym uczynku” demaskuje przestępców seksualnych. W jego…

Published by admin in29 sierpnia 2013
Tagi: , , , , , , ,

Na gorącym uczynku

Kategoria: Pozostałe

Siedemnastoletnia Haley McWaid. chluba rodziców. pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.

Dan Mercer. pracownik opieki społecznej. troszczący się szczególnie o los dzieci. wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes. która w swoim programie telewizyjnym „Przyłapani na gorącym uczynku” demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to. że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.

Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka. gdyby dostrzegała tylko to. co oczywiste. Zaczyna podejrzewać. że padła ofiarą manipulacji.

Autor: Harlan Coben

Cena: 35.50

Harlan Coben: MP3


Pan Wołodyjowski

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzecia i zarazem ostatnia część Sienkiewiczowskiej Trylogii.

Tym razem tłem przygód dla swoich barwnych postaci Sienkiewicz uczynił okres wojen z Turcją (1668-1673). umiejscawiając akcję powieści na Kresach – romantycznej kolebce polskości.

Znów spotkamy bohaterów znanych z poprzednich części – Skrzetuskiego. Kmicica i oczywiście Zagłobę. ale to śmiałe poczynania tytułowego Wołodyjowskiego śledzić będziemy z zapartym tchem. Pan Michał. z racji niewielkiego wzrostu zwany też Małym Rycerzem. już wcześniej dał się poznać jako wojak bez skazy i wzór cnót wszelakich. Jedyne czego mu brakowało to względy panien. Śmierć narzeczonej Anusi Borzobochatej. przegrane konkury o rękę Krzysi. która swe serce oddała – o zgrozo! – wiernemu druhowi i towarzyszowi broni Ketlingowi… Nie miał nasz bohater szczęścia w miłości. I kiedy zdawać by się mogło. że znajdzie je u boku Basi. pieszczotliwie zwanej hajduczkiem. na scenę wkracza dowódca litewskich tatarów Azja Tuhajbejowicz i porywa mu ukochaną…

Epilog wydanej w latach 1887-1888 powieści wieńczą słowa. ujawniające cel powstania Trylogii: „Na tym kończy się ten szereg książek pisanych w ciągu kilku lat i w niemałym trudzie – dla pokrzepienia serc”.

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 23.90

Henryk Sienkiewicz: MP3


łęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Kategoria: Autor

Jakub Żulczyk

ISBN: 978-83-8139-634-9

Cena: 9999

978-83-8139-634-9:


Gorąca oferta. Tom I

Kategoria: Pozostałe

Emily Carson to dziewczyna świeżo po studiach. świętująca zdobycie pierwszej pracy. Przypadkowo poznaje Marcusa. który robi na niej wrażenie prostackiego celebryty. Wystarczy jednak trochę czasu i wspólny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. żeby zakochała się w nim bez pamięci. Niestety zaraz po powrocie z wakacji Emily dowiaduje się o wstrząsającym sekrecie. który oddala ją od mężczyzny. Stopniowo na światło dzienne wychodzą kolejne mroczne tajemnice a Emily stanowczo zbyt późno orientuje się. że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Autor: Charlotte Mils

Cena: 27.90

Charlotte Mils: MP3


Ja. inkwizytor. Przeklęte krainy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Inkwizytor Mordimer Madderdin wraca po czterech latach!

Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła. to odpowiadam: „jestem!”. nie patrząc i nie zważając czy wzywa mnie dla chwały czy dla męczeństwa.

Kraina. gdzie plenią się herezja i pogaństwo. a inkwizytorzy nazywani są „rzymskimi diabłami”.

Kraina biednego. otępiałego ludu i toczących wieczne wojny okrutnych książąt.

Kraina niezmierzonych puszcz i mokradeł – królestwa demonów i kolebki czarnej magii.

To tutaj inkwizytor Mordimer Madderdin zawrze chwiejne przymierze z tymi. którym nie ufa. których nienawidzi lub którymi pogardza.

Uczyni to. by nie stracić życia. miłości oraz nieśmiertelnej duszy.

Autor: Jacek Piekara

Cena: 20.90

Jacek Piekara: MP3trylogia białego miasta, domagalik małgorzata mąż, powstanie państwa islamskiego, graham hancock książki, paragraf 22 audiobook, proceder 2019 chomikuj, arnold schwarzenegger biografia, football manager wymagania, stanisław biczysko, dzieciaki cudaki ebook, łukasz książyk, rtcw, katarzyna bonda pochłaniacz pdf, wiedzmin 3 podziemia swiatyni…