Bracia Lwie Serce

Bracia Lwie Serce Kategoria: Pozostałe Czy wiesz gdzie jest kraina Nangijali. w której panuje czas ognisk i bajek? Nie? Zabierzemy Cię tam. Jeśli tylko kochasz fantastyczne przygody. nie straszna Ci grota okrutnej Katli. z której nikt jeszcze nie wrócił i jesteś gotowy stanąć do walki na śmierć i życie ze złym Tangilem – szykuj się…

Published by admin in19 sierpnia 2013
Tagi: , , , , , , ,

Bracia Lwie Serce

Kategoria: Pozostałe

Czy wiesz gdzie jest kraina Nangijali. w której panuje czas ognisk i bajek? Nie? Zabierzemy Cię tam. Jeśli tylko kochasz fantastyczne przygody. nie straszna Ci grota okrutnej Katli. z której nikt jeszcze nie wrócił i jesteś gotowy stanąć do walki na śmierć i życie ze złym Tangilem – szykuj się do drogi. „Są rzeczy. które się musi zrobić. bo inaczej nie jest się człowiekiem. tylko nędznym śmieciem.” – jak mówią Bracia Lwie Serce.

 

Bracia Lwie Serce

Tytuł oryginału: Bröderna Lejonhjärta

© Text: Astrid Lindgren 1973 / The Astrid Lindgren Company

© for the Polish edition by Jung-off-ska 2012

© for the Polish translation by Teresa Chłapowska

Sprawami dotyczącymi wszelkich praw zagranicznych zajmuje się The Astrid Lindgren Company. Lidingö. Szwecja.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji. prosimy o kontakt: info@saltkrakan.se

Wszelkie prawa zastrzeżone. kopiowanie. rozpowszechnianie. wypożyczanie.

publiczne odtwarzanie zabronione.

 

czyta: Edyta Jungowska

reżyseria: Rafał Sabara

muzyka: Salvador z dali

projekt okładki i ilustracje: Piotr Socha

wydawnictwo: Jung-Off-Ska Sp.K.

zdjęcie E.Jungowskiej: Krzysztof Serafin

czas: 6 godzin

Cena: 29.99

Wiek 8+

 

 

 

Autor: Astrid Lindgren

Cena: 29.99

Astrid Lindgren: MP3


Rodzinny interes. Ostatni skok

Kategoria: Pozostałe

Leo wyciera z krwi podłogę w przedpokoju. Ma czternaście lat i sprząta po swoim ojcu. Ostatni raz. Ojciec poszedł do więzienia. mama leży w szpitalu. On i jego młodsi bracia zostali sami i teraz musi się nimi zaopiekować. Już wie. jak to zrobi. Nałoży maskę i zrobi swój pierwszy w życiu skok.

Kiedy ma już na koncie całą serię napadów na banki. trafia do więzienia. Na wolność wychodzi po wielu latach. Teraz ma tylko jeden cel w życiu: popełnić przestępstwo doskonałe i zabrać to. co nie istnieje ‒ pieniądze. o których społeczeństwo zdążyło już zapomnieć.

Tym razem nie zamierza angażować swoich braci ani zostawić śladów. po których policja mogłaby go odnaleźć. Niespodziewanie sytuacja się komplikuje i do akcji wkracza inspektor policji kryminalnej. John Broncks. Zmieniają się reguły gry: „Jeśli ty wkręcisz w sprawę mojego brata. ja wkręcę twojego”.

„Ksią

ISBN: 978-87-26-36650-1

Cena: 9999

978-87-26-36650-1:nienawidzę cię nie odchodź pdf, konwersja epub na pdf, collide gail mchugh pdf, wiedźmin pavetta, divinity original sin 2 solucja, doci romanse, 4obcy, lsnienie pdf, radek biczak, kingdom of ash kiedy w polsce, biegiem przez życie pdf, promyczek pdf, jacek prosto w serce, roman konik w obronie świętej inkwizycji…