Quo Vadis

Quo Vadis Kategoria: Powieści i opowiadania Jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury polskiej – powieść historyczna noblisty – Henryka Sienkiewicza. Każda kropla krwi zadrgała w młodym patrycjuszu na jej widok. Zapomniał o tłumach. o starcu. o własnym zdumieniu wobec tych niepojętych rzeczy. jakie słyszał. i widział przed sobą tylko ją jedną. Oto wreszcie po…

Published by admin in13 sierpnia 2013
Tagi: , , , ,

Quo Vadis

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury polskiej – powieść historyczna noblisty – Henryka Sienkiewicza.

Każda kropla krwi zadrgała w młodym patrycjuszu na jej widok. Zapomniał o tłumach. o starcu. o własnym zdumieniu wobec tych niepojętych rzeczy. jakie słyszał. i widział przed sobą tylko ją jedną. Oto wreszcie po wszystkich wysiłkach. po długich dniach niepokoju. szarpania się. zmartwień odnalazł ją! Po raz pierwszy w życiu doświadczył. że radość może rzucić się na piersi jak dziki zwierz i przygnieść je aż do utraty tchu.

Winicjusz na widok Ligii

Dzieło wydane po raz pierwszy w z 1896. które zachwyca czytelników po dziś dzień. Powieść powiada historię niezwykłej miłości młodego patrycjusza i pięknej chrześcijanki z barwnym obrazem Rzymu za czasów Nerona.

LEKTURA DLA KLAS VII-VIII S

ISBN:

Cena: 9999

:


SBN

Kategoria: 978-83-66195-32-5

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 29.99


arch for answers in a place where nothing is guaranteed. least of all survival.

Kategoria: Autor

Christopher S. Stewart

ISBN:

Cena: 9999

:


Człowiek

Kategoria: Historia i literatura faktu

„Człowiek” to drugi tom trylogii Tomasza Rożka. w której autor przeprowadza czytelnika przez wszystkie skale wszechświata. od rzeczy największych do najmniejszych.

Pierwsza część. „Kosmos”. dotyczyła skal dużych. wszystkiego. co jest większe od człowieka. A więc od całego wszechświata rozpoczynając. na życiu na Ziemi kończąc. W drugim tomie autor pisze o człowieku. Ale Człowiek to nie jest atlas anatomiczny. czy typowe kompendium wiedzy. To raczej próba odpowiedzenia na pytanie. skąd jesteśmy. kim jesteśmy i gdzie zmierzamy?

Tomasz Rożek stawia śmiałe pytanie o to. czy dzisiejszy świat. rozwój technologii i cyfryzacja mogą w przyszłości zmienić naszą anatomię lub fizjologię. Na temat przeszłości. teraźniejszości i przyszłości człowieka autor rozmawia również z trzema znakomitymi naukowcami: profesorem Markiem Konarzewskim. doktorem Markiem Kaczmarzykiem i profesorem Ryszardem Tadeusiewiczem. Odpowiedzi wybitnych specjalistów na pewno niejednego zaskoczą. uświadamiają też. jak wiele tajemnic kryje przed nami nasz organizm.

Autor: Tomasz Rożek

Cena: 29.90

Tomasz Rożek: MP3


n
Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award. bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

Kategoria: Autor

Janette Oke. T. Davis Bunn

ISBN: 978-83-953838-9-2

Cena: 9999

978-83-953838-9-2:labirynt fauna pl, biblia tysiąclecia wydanie 5 pdf, domenic jordan, karen blixen pożegnanie z afryką, remigiusz mróz cykl chyłka, księga rzeczy utraconych, niespokojni zmarli pdf, opór. niegodziwe rozrywki pdf, jak odzyskac radosc zycia, dieta w chorobach autoimmunologicznych, edward rutherfurd, meghan march doci, poczet królów polskich matejko pdf, harry hole kolejność, gen atlantydzki audiobook…