Podręcznik manipulacji

Podręcznik manipulacji Kategoria: Poradniki Wyczerpujący poradnik. uczący tego. jak wpływać na innych. by zapewnić sobie realizację własnych celów. Praca oparta jest na wiedzy i doświadczeniu Hartleya. oficera armii amerykańskiej zawodowo zajmującego się przesłuchiwaniem jeńców i mającego za sobą m.in. służbę podczas wojny w Zatoce Perskiej. Autorzy przedstawiają całą gamę środków skutecznego oddziaływania na inne osoby.…

Published by admin in13 sierpnia 2013
Tagi: , , , , ,

Podręcznik manipulacji

Kategoria: Poradniki

Wyczerpujący poradnik. uczący tego. jak wpływać na innych. by zapewnić sobie realizację własnych celów. Praca oparta jest na wiedzy i doświadczeniu Hartleya. oficera armii amerykańskiej zawodowo zajmującego się przesłuchiwaniem jeńców i mającego za sobą m.in. służbę podczas wojny w Zatoce Perskiej. Autorzy przedstawiają całą gamę środków skutecznego oddziaływania na inne osoby. Pierwsza część książki zawiera opis funkcjonowania człowieka w grupie; potem ukazane zostają interakcyjne mechanizmy wewnątrzgrupowe w odniesieniu do zbiorowości. Druga. najobszerniejsza część książki. jest prezentacją środków pozwalających oddziaływać na innych.

Czyta: Tomasz Knapik

Czas trwania: 8 godz 13 minut 1 CD (mp3)

Autor: Gregory Hartley. Maryann Karinach

Cena: 29.90

Gregory Hartley. Maryann Karinach: MP3


zawsze są jednak ludzie – mieszkańcy Japonii z ich umiejętnością kontemplacji świata. wyjątkowo chłonną i twórczą kulturą oraz siłą. która pozwala im się podnieść nawet po dramatycznych wydarzeniach i katastrofach.

Kategoria: Autor

Joanna Bator

ISBN: 978-83-7878-145-5

Cena: 9999

978-83-7878-145-5:


Serce

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Były komisarz policji. Gabriel Byś. pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie. nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili. gdy sądzi. że jest już bezpieczny. Pewnego dnia znajduje ludzkie szczątki w centrum handlowym. a jego kruchy świat rozpada się na kawałki. Zwłoki giną w niewyjaśnionych okolicznościach jeszcze przed identyfikacją. Gabriel staje przed dylematem – ukrywać się dalej czy podjąć niebezpieczną walkę z ludźmi. którzy pozbawili go wszystkiego.

Jaką rolę w tej ryzykownej grze odegra była prostytutka. Kaśka. kobieta. która straciła wszystko. a jedyne. co trzyma ją przy życiu. to żądza zemsty?

Witaj w świecie. gdzie nic nie jest takie. jakim się wydaje.

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 29.90

Bartosz Szczygielski: MP3


tselling debut collection written in her witty and self-deprecating voice. Rae covers everything from cybersexing in the early days of the Internet to deflecting unsolicited comments on weight gain. from navigating the perils of eating out alone and public displays of affection to learning to accept yourselfnatural hair and all. The Misadventures of Awkward Black Girl is a book no oneawkward or cool. black. white. or otherwill want to miss.

Kategoria: Autor

Issa Rae

ISBN:

Cena: 9999

:


czy „uciekaj”. nie ma już drogi odwrotu…

„Olga Haber raczy czytelnika historią pełną emocji. plastycznych opisów i w większości żywych (przynajmniej do czasu!) bohaterów. Tę powieść warto sprezentować zarówno komuś bliskiemu. jak i samemu sobie… Gwarantuję. że nie będziecie zawiedzeni”.
Kazimierz Kyrcz. pisarz
„Zaskakująca. świeża. przewrotna – czegoś takiego jeszcze w naszym horrorze nie było. Atmosfera gęstniejąca z rozdziału na rozdział. tajemnica i poczucie osaczenia. Będziecie śnili po tej książce koszmary…”.
Krzysztof T. Dąbrowski. pisarz. scenarzysta

Kategoria: Autor

Olga Haber

ISBN: 978-83-7927-607-3

Cena: 9999

978-83-7927-607-3:


Ucieczka Sary H.

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Hulaj dusza. śmierci nie ma!

Podczas gdy cały świat uważa. że zapomniana gwiazda filmowa Małgorzata Lindberg zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. ona ma się lepiej niż kiedykolwiek! W skradzionym. o dwadzieścia lat młodszym ciele nie marnuje ani jednego dnia swojego drugiego życia. Jej kariera kwitnie. nowe nazwisko nie schodzi z czołówek gazet. a kto wie – może nawet uda jej się odzyskać dawną miłość? Jednak coraz trudniej jest cieszyć się drugą szansą. gdy żądna zemsty dusza Sary wciąż depcze Małgorzacie po piętach. chcąc odzyskać ciało…

Showbiznesowe intrygi. namiętne romanse oraz krwawe sekrety nareszcie wyjdą na jaw!

Autor: Paulina Wróbel

Cena: 29.95

Paulina Wróbel: MP3śmiechowski, kindle nie widzi książek, szkarłatna litera pdf, jak kupic pole w farming simulator 19, ekranizacje, jerzy bralczyk język na sprzedaż pdf, dom z dwiema wieżami, italo calvino jeśli zimową nocą podróżny, cień poego, kongres futurologiczny pdf, królik zdechł z otwartymi oczami, glukhovsky metro, witruwiusz o architekturze ksiąg dziesięć pdf…