Ida i konie. Tom 3. Ida i Filip. przyjaciel koni

Ida i konie. Tom 3. Ida i Filip. przyjaciel koni Kategoria: Literatura młodzieżowa   Rodzina Wysockich od roku mieszka w Paryżu. Wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do życia we Francji. Wszyscy. oprócz Idy. która wciąż tęskni za wrocławską stadniną i za poznanym podczas obozu jeździeckiego Filipem. Tata musi podjąć decyzję. co do przyszłości rodziny. a…

Published by admin in13 sierpnia 2013
Tagi: , , , ,

Ida i konie. Tom 3. Ida i Filip. przyjaciel koni

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Rodzina Wysockich od roku mieszka w Paryżu. Wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do życia we Francji. Wszyscy. oprócz Idy. która wciąż tęskni za wrocławską stadniną i za poznanym podczas obozu jeździeckiego Filipem. Tata musi podjąć decyzję. co do przyszłości rodziny. a Ida coraz intensywniej wymienia maile ze swoim kolegą. Zwłaszcza kiedy dowiaduje się. że Filip przyjedzie do Paryża.

Czy uda im się spotkać? I czy Ida dostanie wreszcie wymarzonego konia?

O tym wszystkim usłyszycie w ostatniej części przygód Idy!

 

Autor: Magdalena Zarębska

Cena: 24.95

Magdalena Zarębska: MP3


Przygoda dzika Toniego Halika

Kategoria: Pozostałe

Sto lat temu urodził się chłopiec. który marzył o tym. by zostać Indianinem. W szkole nikt nie traktował jego planów poważnie. Tymczasem wiele lat później dotarł on do Ameryki Południowej i razem z żoną wyruszył w niebezpieczną podróż do serca tropikalnego lasu w Brazylii. Był przekonany. że dotrze do Indian i że stanie się jednym z nich. Czy mu się to udało? Dołączcie do szalonej wyprawy Toniego i Pieret Halików!

„Nasze dzieciaki. słuchając czytanych przeze mnie przygód Toniego Halika. skakały rozemocjonowane niczym Indianie z plemienia Karaża. Aż strach pomyśleć. jak zareagują dzieci słuchające tych niesamowitych przygód w wykonaniu taty. wszak profesjonalnego lektora. Podejmiemy to ryzyko z radością. bowiem opowieść jest znakomita” – Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

„Tony Halik był bohaterem mojego dzieciństwa. Od teraz j

Autor: Christopher Hadnagy. Paul Ekman

Cena: 49.00

Christopher Hadnagy. Paul Ekman: MP3


Córeczka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę. sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii. lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił.

Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace. twierdząc. że wie coś o jej zaginionym dziecku. Tylko kim jest Grace – i czy Simone może jej ufać?

Grace znika tak szybko. jak się pojawiła. a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety. która być może zna miejsce jej pobytu.

W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt.

Straciła córkę. Czy straci życie. próbując ją odnaleźć?

Autor: Kathryn Croft

Cena: 25.90

Kathryn Croft: MP3


of the pioneer women. the children. and other unforgettable people the women got to know. In reconstructing their journey. Wickenden has created an exhilarating saga about two intrepid women and the settling up of the West.

Kategoria: Autor

Dorothy Wickenden

ISBN:

Cena: 9999

:fantazja truskawkowa, dom nocy, dzikie jabłka, kotka pusia youtube bajka, jak pisać w pdf, demony dobrego dextera, kamienie na szaniec caly film, sprawdzian z matematyki klasa 4, nietzsche wola mocy, batman arkham origins poradnik, z pdf na epub, kurtyna agatha christie, czarny świt film, pamięci żałobny rapsod, "pewność jest fatalna. niepewność czaruje. mgła nadaje rzeczom urok.", wiedzma 2019, aorta wstępująca 40mm, marsz imperialny dzwonek, najlepsze ksiazki 2020, swietoszek pdf…