Otchłań – Księga 1

Otchłań – Księga 1 Kategoria: Fantastyka i fantasy Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony. za sprawą których ludzkość skurczyła się do niewielkich skupisk. które jedyną nadzieję na ocalenie pokładają w częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Niespodziewanie wśród ludzi pojawili się dwaj bohaterowie. bliscy sobie niczym bracia. a mimo to podzieleni gorzką zdradą. Arlen Bales zasłynął…

Published by admin in18 lipca 2013
Tagi: , , , , , ,

Otchłań – Księga 1

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony. za sprawą których ludzkość skurczyła się do niewielkich skupisk. które jedyną nadzieję na ocalenie pokładają w częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Niespodziewanie wśród ludzi pojawili się dwaj bohaterowie. bliscy sobie niczym bracia. a mimo to podzieleni gorzką zdradą. Arlen Bales zasłynął jako Naznaczony. wojownik wytatuowany od stop do głów potężnymi. magicznymi symbolami. dzięki którym rzuca się na demony z gołymi rękami i wychodzi z walk zwycięsko. Jardir. uzbrojony w runiczną broń. obwołuje się Wybawicielem – legendarną postacią obwieszczoną w proroctwach. której przyjdzie zjednoczyć ludzkość i poprowadzić ją ku zwycięstwu w Sharak Ka. ostatniej wojnie przeciwko demonom.

Próbując pokonać demony. Arlen i Jardir doprowadzili jednak do wydarzenia. które może wyznaczyć koniec wszystkiego. co dla nich

ISBN:

Cena: 9999

:


Anatomia grzechów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W lesie w Lubomierzu zostają znalezione zwłoki pięcioletniego Adasia Adlera.

Głównym podejrzanym jest Artur Banaś. przyjaciel męża podkomisarz Agnieszki Birkut. To ściągą uwagę na policjantkę. Nie pierwszy raz jej znajomy wplątany jest w brutalną zbrodnię. Birkut musi na zimno przeanalizować dowody i tropy.

Dla podkomisarz to ostatni dzień pracy w miasteczku. Nazajutrz ma prowadzić śledztwo z ramienia komendy w Jeleniej Górze. Wraz z przeprowadzką chciałaby zacząć nowy etap w życiu. Niestety. wydarzenia sprzed kilkunastu tygodni wracają jak bumerang…

Okrutna śmierć Adasia porusza miejscowe policjantki. ale i doświadczoną komisarz Izabelę Deroń. To. co zastaje w lesie. przypomina jej o porwanej przed dziesięciu laty córeczce. Czy możliwe. że dziecko jeszcze żyje?

Nieoczekiwany obrót spraw komplikuje życie bohaterów. Podkomisarz Birkut musi zdecydować. po której ze

Autor: Jacek Krakowski

Cena: 8.90

Jacek Krakowski: MP3


Sztuka roztropności. Podręczna wyrocznia

Kategoria: Pozostałe

„Nikt nie rodzi się idealny; pracuj nad sobą i swoimi czynami dzień po dniu. aż staniesz się naprawdę doskonałą istotą. a Twoje talenty i cechy charakteru zostaną doprowadzone do perfekcji. ”

Źródło życiowej mądrości. Baltasar Gracián w interpretacji Jeremy’ego Robbinsa

Baltasar Gracián był jezuickim mnichem i jednym z najważniejszych pisarzy XVII-wiecznej Hiszpanii. Jako człowiek światły i wykształcony miał okazję obserwować i analizować imponujący rozwój. a następnie stopniową utratę potęgi swego kraju. Był blisko sfer rządzących. a jednocześnie pozostał otwarty na ludzi. Pozostawił po sobie wiele tekstów. które zaskakują przenikliwością i uniwersalnością przekazu. Jednym z najsłynniejszych jest ten. który dziś trafia w Twoje ręce.

Oto stworzony ponad 350 lat temu zbiór 300 pomysłowych. zmuszających

Autor: Jacek Walkiewicz

Cena: 31.99

Jacek Walkiewicz: MP3


Zagubiony podręcznik życia. Znajdź swoje miejsce na Ziemi

Kategoria: Poradniki

Zimno. cieplej. gorąco… Byłeś zagubiony…

za chwilę zaczniesz rozumieć…

  • Samospełniająca się przepowiednia. Dlaczego wiara czyni cuda?
  • Jak to się dzieje. że pieniądze niszczą słabych ludzi?
  • Czemu tak bardzo przejmujemy się tym. co myślą inni?

Myślisz. że jesteś wolnym człowiekiem? Przypomnij sobie rzeczy. które mogłeś i powinieneś był zrobić. ale kiedy przyszło co do czego. zawahałeś się. Ambitne plany spełzły na niczym… i wszystko zostało po staremu. W Twoje żyły wsączyła się trucizna stagnacji i zobojętnienia. Uśpiła Cię tak sprytnie. że nawet nie zauważyłeś. kiedy opadły Ci powieki. Czas najwyższy ukłuć się w palec. wstać i nadrobić zaległości – a więc wykorzystać okazje. które przepuściłeś. pójść do ludzi. do których nie poszedłeś. i zrobić wreszcie to. po co przybyłeś na tę planetę.

Abrakadabra! Koniec letargu. Budzisz się. Od teraz będziesz robić tylko to. w co wierzysz i do czego jesteś przekonany. Nie złamie Cię już żaden kryzys. Twój świat nigdy nie będzie taki. jak przedtem. Transformacja rozpoczęła się w chwili. gdy przeczytałeś te słowa. Pozostaje Ci ją dokończyć. czyli dowiedzieć się więcej o Twoim prawdziwym „ja”. Zorientuj się:

  • jakie wzory życiowe chcesz naśladować;
  • dlaczego i w jaki sposób ludzie tłumaczą sobie to. czego nie chcą przyjąć do wiadomości;
  • jak działa ból — katalizator przemian życiowych.
  • co sprawia. że wszyscy coś kolekcjonujemy.
  • czym przyciągamy zarówno to. co kochamy. jak i to. czego nienawidzimy.

Odkryj w sobie płomień i pożegnaj się z nudą!

Autor: Joe Vitale

Cena: 39.90

Joe Vitale: MP3


eszkę w taki sposób. w jaki sam postrzega świat. Każdy z nas opowie inną historię”.

Kategoria: Autor

Beata Biały

ISBN: 978-83-272-6691-0

Cena: 9999

978-83-272-6691-0:


God’s Pocket

Kategoria: Pozostałe

A Simon & Schuster audiobook. Simon & Schuster has a great book for every listener.

Autor: Pete Dexter

Cena: 102.90

Pete Dexter: MP3gra o tron 8 sezon, potęga podświadomości murphy pdf, star wars ciemna strona mocy, elementy prawa dla ekonomistów, herbert rosendorfer, wakacje mikołajka książka, basic witches, java efektywne programowanie pdf, kasztet, lato w rzymie, księgarnia arkadia, rój larson, neuronauka o podstawach człowieczeństwa, edward łysiak, solaris lem audiobook…