Snajper Uwodziciel

Snajper Uwodziciel Kategoria: Poradniki Nagranie tylko dla dorosłych mężczyzn pozwoli Ci zrozumieć. czego oczekują od Ciebie kobiety. Jak być alfa-mężczyzną. jak ją uwieść i spowodować. by chciała być z Tobą już zawsze. W związku. po ślubie praca dopiero się zaczyna. płyta podpowiada. jak utrzymać zainteresowanie kobiety i jak wnosić świeżość i siłę w codzienność. Kim…

Published by admin in17 lipca 2013
Tagi: , , , ,

Snajper Uwodziciel

Kategoria: Poradniki

Nagranie tylko dla dorosłych mężczyzn pozwoli Ci zrozumieć. czego oczekują od Ciebie kobiety. Jak być alfa-mężczyzną. jak ją uwieść i spowodować. by chciała być z Tobą już zawsze. W związku. po ślubie praca dopiero się zaczyna. płyta podpowiada. jak utrzymać zainteresowanie kobiety i jak wnosić świeżość i siłę w codzienność.

Kim jest prawdziwy mężczyzna? Jakich zasad powinien przestrzegać? Gdzie tkwi jego wewnętrzna siła?

Radosław Pazura:

„Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną i jak się komunikować z drugą połową. żeby zadziałało? Posłuchaj i zmierz się. najpierw z samym sobą. a później z tą wybraną i jedyną. Polecam”

Od autora:

„Początkowo chciałem zatytułować to nagranie „Dlaczego mężatki są łatwiejsze? I jak sprawić. żeby twoja żona chciała jednak tylko ciebie”.

Czemu tak?

Oczywiście. żeby wzbudzić wśród żonatych mężczyzn sensację i kontrowersję. a w ten sposób wyrwać z letargu i zmusić do myślenia: Chłopy! Nie usypiamy na tych zwiędłych laurach! Uwodzenie na ślubie się nie kończy. Uwodzenie tam się dopiero na serio zaczyna! Wszystkie jego trudy i ekstazy.

Bo wielu się wydaje. że flirt. zaloty i gorący romans. który wymaga od faceta twórczego myślenia i odwagi. to domena młodzieńców. tych. co się dopiero starają o kobietę albo jeszcze ewentualnie narzeczonych. Tymczasem mężczyzna im starszy. im dłużej związany z kobietą. tym potężniejszą powinien dysponować charyzmą osobistą. mądrością i siłą.

Przede wszystkim dlatego. że obiecał wybrance swojego serca miłość. a ta może się skutecznie wyrazić tylko w romansie. który trwa. Który się rozwija. Który wciąż zaskakuje. Który zaprasza w podróż. przygodę i rozkosz odkrywania nowych światów.

Po drugie. w życiu mężczyzny pojawiają się inne kobiety: córki. wnuczki. Im także musi objawić w sobie wzorzec uwodziciela. jeśli zależy mu. by później znalazły sobie takich mężczyzn. z którymi mogłyby być szczęśliwe.

Zacznij od własnej żony.

Uznałem jednak. że wiedza na temat etycznego uwodzenia potrzebna jest również mężczyznom młodym i tym. którzy wciąż szukają miłości swojego życia. Zwłaszcza. że całe bycie uwodzicielem to nie kwestia – jak by tego dziś chcieli niektórzy hochsztaplerzy – technik. strategii. indukcji hipnotycznych czy skryptów wykutych na blachę pod konkretną sytuację. bo one. jeśli w ogóle działają. to jedynie na bardzo krótką metę. Ale to potężne zadanie wykształcenia w sobie męskiej tożsamości i kręgosłupa. Im więc wcześniej się zacznie tę budowę. tym lepiej.

Dlatego nagranie „Snajper Uwodziciel” kieruję do wszystkich dorosłych mężczyzn: i młodych. i dojrzałych. i z małżeńskim doświadczeniem. i takich. którzy nawet nie wiedzą czy w ogóle chcą się żenić. Jego podtytuł. „7 tajemnych sposobów jak zostać mężczyzną jej marzeń”. zawiera zamierzoną dwuznaczność. Otóż słowo „zostać” oznacza tu jednocześnie: jak stać się obiektem kobiecych fantazji oraz – uwaga! – jak nim pozostać już na zawsze.”

Autor: Fabian Błaszkiewicz SJ

Cena: 27.99

Fabian Błaszkiewicz SJ: MP3


East Fortune

Kategoria: Pozostałe

As the three Henderson brothers – Jack. Douglas and Angus – head toward their childhood home in East Fortune for their annual summer gathering. they steel themselves against sibling rivalry. parental expectation and the vulnerability that comes with being with those who know you best. A subtle look at lives at the crossroads; about life and love. chance and hope – and how families survive.

Autor: James Runcie

Cena: 208.90

James Runcie: MP3


Integrity

Kategoria: Pozostałe

Integrity — more than simple honesty. it’s the key to success. A person with integrity has the ability to pull everything together. to make it all happen no matter how challenging the circumstances. Drawing on experiences from his work. Dr. Henry Cloud. a clinical psychologist and nationally syndicated radio host. shows how our character can keep us from achieving all we want to (or could) be.In Integrity. Dr. Cloud explores the six qualities of character that define integrity. and how people with integrity: Are able to connect with others and build trust Are oriented toward reality Finish well Embrace the negative Are oriented toward increase Have an understanding of the transcendentSuccess is not related to only talent or brains. The real factor. Cloud demonstrates. is the makeup of the person. All of us can grow in the kinds of real character that brings about fruitful relationships and achievement of purpose. mission. and goals. Integrity is not something that

ISBN: 978-87-26-35810-0

Cena: 9999

978-87-26-35810-0:


Three Plays

Kategoria: Pozostałe

Published together for the first time are three of Ayn Rand’s compelling stage plays. The courtroom drama Night of January 16th. a 1935 Broadway success famous for leaving the verdict to the audience. is presented here in its definitive. final revised texta superb dramatization of Rand’s vision of human strengths and weaknesses. Also included are two of Rand’s unproduced plays: Think Twice. a clever philosophical murder mystery. and Ideal. a bitter indictment of people’s willingness to betray their highest values. as symbolized by a Hollywood goddess suspected of a crime and fleeing the authorities.

Autor: Ayn Rand

Cena: 102.90

Ayn Rand: MP3snowden 2016 chomikuj, hp komnata tajemnic, salo 120 dni sodomy, odmiany szczurów, kryptonim frankenstein, barbara smal, klimakofobia, anthony de mello przebudzenie cytaty, toni lato, morderstwie w orient expressie test, manualne mobilizacje stawów kończyn kaltenborn pdf, przypadek psa nocną porą, leif gw persson, stanisław heropolitański, alex michaelides, fast valentina, anna giza-poleszczuk…