Samiec alfa

Samiec alfa Kategoria: Poradniki „Zatrzymała wzrok. Lucas też. Puścił to. czym miał zajęte ręce. i zrobił mały krok naprzód. uniósł podbródek i uśmiechnął się czarująco. Flirtował z nią. Nina odwzajemniła uśmiech. Czuła. że to się teraz stanie. Wtedy dało się słyszeć obcy odgłos. elektryczne buczenie. które się wzmagało. aż wszystkie świetlówki szybko zamigotały i zgasły.…

Published by admin in25 czerwca 2013
Tagi: , ,

Samiec alfa

Kategoria: Poradniki

„Zatrzymała wzrok. Lucas też. Puścił to. czym miał zajęte ręce. i zrobił mały krok naprzód. uniósł podbródek i uśmiechnął się czarująco. Flirtował z nią. Nina odwzajemniła uśmiech. Czuła. że to się teraz stanie. Wtedy dało się słyszeć obcy odgłos. elektryczne buczenie. które się wzmagało. aż wszystkie świetlówki szybko zamigotały i zgasły. W pomieszczeniu zrobiło się ciemno”.

 

Nina niezmiennie zgina wciąż takie same stare kartony w śmiertelnie nudnej pracy w magazynie. Gdyby nie Lucas z idealnymi mięśniami brzucha i piaskowymi włosami. zwolniłaby się dawno temu. Kolega z pracy Eddie dobrze się spisuje. przerywając jej fantazjowanie swoimi śmiesznymi pytaniami. ale gdy pewnego popołudnia następuje przerwa w dostawie prądu. puszczają wszystkie hamulce. W ciemnościach magazynu może zdarzyć się wszystko.

Autor: Alexandra Södergran

Cena: 12.99

Alexandra Södergran: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:


Small Place

Kategoria: Pozostałe

From the award-winning author of Annie John comes a brilliant look at colonialism and its effects in Antigua.”If you go to Antigua as a tourist. this is what you will see. If you come by aeroplane. you will land at the V. C. Bird International Airport. Vere Cornwall (V. C.) Bird is the prime minister of Antigua. You may be the sort of tourist who would wonder why a prime minister would want an airport named after him-why not a school. why not a hospital. why not some great public monument. You are a tourist and you have not yet seen …”So begins Jamaica Kincaid’s expansive essay. which shows us what we have not yet seen of the ten-by-twelve-mile island in the British West Indies where she grew up.Lyrical. sardonic. and forthright by turns. in a Swiftian mode. A Small Place cannot help but amplify our vision of one small place and all that it signifies.

Autor: Jamaica Kincaid

Cena: 87.90

Jamaica Kincaid: MP3


Zakazane miejsca: Lekarz

Kategoria: Pozostałe

„Jestem już całkiem naga. Jeśli ktoś wejdzie. to pozamiatane – no. co by się w ogóle wtedy stało? Z drugiej strony – Marco zamknął drzwi na klucz. Już wtedy musiał zrozumieć. co się między nami wydarzy. Dokładnie tak. jak rozumie teraz. Gdy pożera mnie wzrokiem. Jedna dłoń przemyka do fiuta w spodniach w kolorze szpitalnej bieli i Marco zaczyna się pocierać”.

Cassandra zamierza skontrolować w przychodni kilka znamion. ale może wizyta ma jakąś tajemną przyczynę? Mianowicie zakazany pociąg do zawodu lekarza sprawia. że krew w niej wrze. Gdy wchodzi do gabinetu doktora Marca i napotyka jego intensywne spojrzenie. chce. żeby jego palce nigdy nie przestały badać jej wygłodniałego ciała. Czy teraz jej fantazje staną się rzeczywistością?

 


 

Autor: Vanessa Salt

Cena: 29.90

Vanessa Salt: MP3


owstałej na podstawie historii ofiar manipulatorów. dowiesz się. dlaczego właśnie osobom nadwydajnym mentalnie trudno jest wychwycić pozorną życzliwość i wskazać źródła manipulacji. Pomoże ci ona także rozpoznać toksyczne osoby wokół siebie i uwolnić się od nich. Stosując się do zawartych w niej porad. przestaniesz być w końcu seryjną ofiarą manipulacji i odzyskasz upragnioną niezależność psychiczną.

„…podzielę się z tobą wszystkim. co wiem o manipulatorach. co zrozumiałam z ich osobowości i czego się u nich doszukałam. Wyzwolisz się spod ich wpływu tylko. jeśli dostrzeżesz i zrozumiesz. kim są naprawdę. co. jak i dlaczego robią. I od razu. korzystając z okazji. odpowiem na zadawane mi tysiące razy pytanie: nie. nie mam osobistych porachunków z manipulatorami i nie pałam do nich nienawiścią!”

Kategoria: Autor

Christel Petitcollin

ISBN: 978-83-66380-74-5

Cena: 27.30

978-83-66380-74-5:


Rekolekcje (anty)kryzysowe

Kategoria: Pozostałe

Chciałbym w czasie tych rekolekcji mówić o Panu Jezusie. a konkretnie o spotkaniach Pana Jezusa z ludźmi. którzy znaleźli się w trudnych momentach swojego życia. którzy przeżywali kryzys. ból. cierpienie i chorobę…

Wojciech Ziółek SJ

Przeżyć właściwie kryzys to przeżyć go do końca. Po to. by mogło się dokonać to. o co w kryzysie chodzi – by coś umarło. a coś nowego się narodziło.

W „Rekolekcjach (anty)kryzysowych” Wojciech Ziółek SJ. wbrew panującym modom. podpowiada. jak bez unikania bólu i bez znieczulenia się dojrzale przejść przez kryzys. Bez naiwnych i głupich pocieszeń zachęca do spojrzenia na problemy z szerszej perspektywy. bo – jak sam mówi – każdy kryzys jest niepowtarzalną szansą na nowe. Szansą na to. by żyć pełniej i prawdziwiej.

Autor: Wojciech Ziółek SJ

Cena: 29.90

Wojciech Ziółek SJ: MP3gra o tron do pobrania, karina szyc-michalak, wojsko bez cenzury, alfie kot wielorodzinny, teraz matura polski pdf, michel houellebecq platforma, arabskie noce, domcia doci, maja lunde historia pszczół, modlitwa o unikniecie czyśćca, wypracowanie sposób na alcybiadesa, syreny z tytana, michał chruszczewski, robert małecki skaza, czarna małpa, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie, pugaczew, xeelee, tolkien dzieci hurina, ochrona osób i mienia książka pdf, prawo rodzinne i opiekuńcze w pigułce, philip roth kompleks portnoya, eve jagger jackson chomikuj…