Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik. jak kupić. wyremontować i wynająć mieszkanie

Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik. jak kupić. wyremontować i wynająć mieszkanie Kategoria: Ekonomia i biznes Jak kupić. wyremontować i wynająć mieszkanie? Wbrew pozorom i popularnym mitom to nie jest łatwy biznes. Inwestowanie oszczędności w mieszkania na wynajem jest świetnym pomysłem na zabezpieczenie swojej finansowej przyszłości. ale jego realizacja rzadko bywa tak bezproblemowa. jak mogłoby się…

Published by admin in21 czerwca 2013
Tagi: , , , , ,

Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik. jak kupić. wyremontować i wynająć mieszkanie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jak kupić. wyremontować i wynająć mieszkanie?

Wbrew pozorom i popularnym mitom to nie jest łatwy biznes. Inwestowanie oszczędności w mieszkania na wynajem jest świetnym pomysłem na zabezpieczenie swojej finansowej przyszłości. ale jego realizacja rzadko bywa tak bezproblemowa. jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim to nie jest coś dla teoretyków. ale dla praktyków!

Agata i Bartosz Danowscy od kilku lat konsekwentnie inwestują w mieszkania na wynajem. Dlatego w książce. którą trzymasz w ręku. prawie nie ma teorii. To. co w niej przeczytasz. jest bezpośrednio związane z ich doświadczeniami. zdobywanymi przez lata skutecznego zarządzania własnymi nieruchomościami i pomnażania swoich oszczędności. Z tego poradnika dowiesz się m.in.. jak wyszukać i korzystnie kupić nieruchomość. przygotować ją pod wynajem.

Autor: Christopher Macht

Cena: 29.90

Christopher Macht: MP3


cel (75)Zrób pierwszy krok (79)Uświadom sobie swoje mocne strony (87)Ucz się od najlepszych (93)Stwórz plan działani…

Kategoria: Fragment

290578

29.90: 1

Cena:

1:


Battle Flag (The Starbuck Chronicles. Book 3)

Kategoria: Pozostałe

Third volume in the bestselling Starbuck Chronicles. The battle for control of Richmond. the Confederate capital. continues through the hot summer of 1862.Captain Nate Starbuck. yankee fighting for the Southern cause. has to survive and win in the bitter struggle not only against the formidable Northern army but equally in opposition to his own superiors who would like nothing better than to see Nate Starbuck dead and dishonoured.Starbucks courage is tested to the limit in his desperate manoeuvres to retrieve his own and the Legions honour in this the thrid narrative of Bernard Cornwells sweeping epic of the American Civil War.

Autor: Bernard Cornwell

Cena: 83.90

Bernard Cornwell: MP3agnieszka jucewicz czując, coraz większy mrok colleen hoover, bizarność, bylina o czlekoksztaltnym korzeniu, colleen hoover gdyby nie ty pdf, magdalena chmielewska, hamowanie reciprokalne, kajko i kokosz szkoła latania pdf do pobrania, drzewo do samego nieba ebook, nike nagroda literacka, lokryda, czerń i purpura książka, christopher paolini dziedzictwo, wypożyczalnia ebook, wo blox pl, pillars of eternity poradnik pdf, mapa znak, jak wysłać plik pdf na facebooku, java. kompendium programisty. wydanie ix, dzwignia lecluse, nad niemnem cz 1, wojtek miłoszewski kontra…