Szkoła Mówców. Myśl i prezentuj inaczej niż wszyscy

Szkoła Mówców. Myśl i prezentuj inaczej niż wszyscy Kategoria: Ekonomia i biznes Wystąpienia publiczne rządzą się swoimi prawami. Świat biznesu codziennie się zmienia. więc metody i techniki prezentacyjne również powinny podlegać modyfikacjom. Chcąc być skutecznym i osiągać swoje biznesowe cele. musisz się wyróżniać i używać nowych metod. odpowiednich do współczesnego. szybko rozwijającego się biznesu. Szkoła…

Published by admin in17 czerwca 2013
Tagi: , , ,

Szkoła Mówców. Myśl i prezentuj inaczej niż wszyscy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Wystąpienia publiczne rządzą się swoimi prawami. Świat biznesu codziennie się zmienia. więc metody i techniki prezentacyjne również powinny podlegać modyfikacjom. Chcąc być skutecznym i osiągać swoje biznesowe cele. musisz się wyróżniać i używać nowych metod. odpowiednich do współczesnego. szybko rozwijającego się biznesu.

Szkoła mówców jest napisana przez trenera. nie przez pisarza. To nie wydumane teorie. ale treści wynikające z wieloletniego doświadczenia autorki w pracy z żywym człowiekiem. Nie znajdziesz tu ogólników i łatwych rozwiązań. Dostaniesz za to mnóstwo praktycznej wiedzy i ćwiczenia. które realnie wpłyną na Twój sposób prezentowania.

Dowiesz się. jak myśleć i prezentować swoje idee inaczej niż inni.

W książce:

  • Jak występować publicznie inaczej niż wszyscy
  • Jak skutecznie i szybko tworzyć strategię i strukturę nowoczesnej prezentacji
  • Jak być pewnym siebie. radzić sobie ze stresem oraz budować swój autorytet i pozycję eksperta
  • Jak wzmacniać swój przekaz głosem. mową ciała i wyjątkowymi slajdami

Lidia Buksak gościem audycji „Zakręceni wokół sztuki” (RADIO GDAŃSK):

Autor: Lidia Buksak

Cena: 39.90

Lidia Buksak: MP3


e czegoś. w co może uwierzyć.”
The Guardian

„W swym reportażu z Rosji i Ukrainy Shaun Walker nie tylko wykonał ciężką i niezbędną pracę. ale także. z niezwykłą historyczną i literacką wrażliwością. ukazuje co to znaczy. kiedy mocarstwo rezygnuje z własnej przyszłości i postanawia zamiast tego sprzedać swoją przeszłość.”
Timothy Snyder

Kategoria: Autor

Shaun Walker

ISBN: 978-83-66517-05-9

Cena: 9999

978-83-66517-05-9:


polityka PSL-u lub wójta i księdza z popularnego serialu. A co z kobietami?

Kategoria: Autor

Agnieszka Pajączkowska. Aleksandra Zbroja

ISBN: 978-83-7976-144-9

Cena: 9999

978-83-7976-144-9:


kulturą i demonologią wczesnych Słowian. W 2014 roku zadebiutowała opowiadaniem Daję życie. biorę śmierć w „Nowej Fantastyce” (10/2014).

Publikowała również w antologiach Toystories. Horror na Roztoczu 2 oraz Fantazje Zielonogórskie 5. Opowiadanie Daję życie. biorę śmierć zostało nominowane do Nagrody im. Janusza A. Zajdla w 2015 roku. a rok później nominację otrzymała debiutancka powieść Idź i czekaj mrozów.

Kategoria: Autor

Marta Krajewska

ISBN: 978-83-7995-065-2

Cena: 9999

978-83-7995-065-2:józef bohdan zaleski, funkcjonowanie roślin sprawdzian, zbyt piękne, agata kot, jak skutecznie rzucić palenie książka, anna sala, szlag trafił książka, przygody artura gordona pyma, świątynny jax, adrian rozenek, charlie st.cloud, konsekwencje pragnień, psychologiczne portrety człowieka brzezińska, najlepsze skecze, romans po brytyjsku pdf pl, księżycowe miasto, wiedźmin 2 wybory, sylwia wrona, pani bovary pdf, pod wulkanem książka, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj, labirynt białego królika, janosik mp3…