Kiss Remembered

Kiss Remembered Kategoria: Pozostałe Shelley Browning. recovering from a disastrous marriage. is determined to get the college degree she abandoned to wed a young doctor. She’s back at Oklahoma University at age twenty-six. a little older and a lot wiser. But Shelley can’t explain why she takes a class in government taught by Grant Chapman…

Published by admin in15 czerwca 2013
Tagi: , , , ,

Kiss Remembered

Kategoria: Pozostałe

Shelley Browning. recovering from a disastrous marriage. is determined to get the college degree she abandoned to wed a young doctor. She’s back at Oklahoma University at age twenty-six. a little older and a lot wiser. But Shelley can’t explain why she takes a class in government taught by Grant Chapman — except that she feels compelled to see him again. Ten years ago Grant was the best-looking teacher in her high school. He left after a few months to take a glamorous job as a congressional aide. but not before „the kiss.” Unplanned. stunningly hot. and never repeated. a single kiss with Grant haunted Shelley as a symbol of „what might have been” with the right man. Now famous and as charismatic as ever. Grant has abandoned the rat race on Capitol Hill for a university career. Pleased to find Shelley in his classroom. delighted by her honesty and. believing there is no impropriety in dating her. he asks her out. Isn’t that what Shelley has secretly hoped would happen? Never had she felt more confused about what she really wants. As their relationship grows. guilt mingles with desires she cant deny. Her heart longs to trust Grant; her head thinks intimacy is too risky — for both of them. And when a stunning accusation emerges and pressures mount from unexpected sources. Shelley is faced with making a leap of faith to believe in love…or with walking away from the man of her dreams.

Autor: Sandra Brown

Cena: 76.90

Sandra Brown: MP3


iekło. a mimo to przetrwali.

 

Okaleczeni przez życie. mogą pomóc sobie nawzajem. Tylko czy będą potrafili uporać się z demonami przeszłości? W końcu są takie rany. które nigdy się nie zagoją…

 

Saturn to trzeci tom serii Bezlitosna siła. opowieści o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię. która go prześladuje.

Kategoria: Autor

Agnieszka Lingas-Łoniewska

ISBN: 978-83-8053-780-4

Cena: 9999

978-83-8053-780-4:


Kontratyp

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W drodze na Annapurnę. jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie. ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem. poskręcane liny. ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie.

Kilka tygodni później jedyna członkini wyprawy pojawia się na granicy nepalsko-tybetańskiej. po czym zostaje zatrzymana. Polscy śledczy przewożą ją do kraju. gdzie ma odpowiadać za zabójstwo – okazuje się bowiem. że aby przeżyć w górach. doprowadziła do śmierci swoich towarzyszy.

Co wydarzyło się w drodze na Annapurnę? I skąd śledczy mają dowody obciążające kobietę? Oprócz znalezienia odpowiedzi na te pytania. Joanna Chyłka musi zmierzyć się z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego. że to on niegdyś zaatakował ją kwasem…

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3


Wehikuł czasu

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Klasyka fantastyki! Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów gatunku.

H. G. Wells  przedstawia niepokojącą wizję odległej o tysiące lat przyszłości. w której cywilizacja chyli się ku upadkowi. a rasa ludzka ulega degeneracji.

„Wehikuł czasu” to niesamowita opowieść o młodym naukowcu. który ma jedno marzenie: podróż w czasie. I choć nikt nie wierzy. że to możliwe. udaje mu się zbudować wehikuł czasu i przenieść się w przyszłość do roku 802 701. Z początku wydaje się. że trafił do raju. Jednak wkrótce odkrywa przerażającą prawdę…

Autor: Herbert George Wells

Cena: 25.90

Herbert George Wells: MP3


Anioł z Auschwitz

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bestsellerowa powieść historyczna w stylu „Tatuażysty z Auschwitz”.

Opowieść o miłości i walce o przeżycie.

Nic nie mogło rozdzielić Christophera i Rebekki: ani jej wyrodni rodzice. ani nawet narzeczony. z którym wróciła do domu po ucieczce do Anglii. Lecz gdy do sielankowej wyspy Jersey dociera II wojna światowa. nazistowscy najeźdźcy. realizując Ostateczne Rozwiązanie Kwestii Żydowskiej swojego Führera. wywożą Rebeccę na kontynent. Gdy naziści deportują Christophera i jego rodzinę do ojczystego kraju – Niemiec. w desperackiej próbie ratowania ukochanej zgłasza się na ochotnika do szeregów SS. Rozpoczyna służbę w Auschwitz. gdzie sprawuje nadzór nad pieniędzmi skradzionymi ofiarom. które zginęły w komorach gazowych. Poszukując Rebekki. musi nie tylko ukrywać podwójną tożsamość. ale i walczyć o własną duszę. W koszmarnym świecie Auschwitz Christopher pilnuje przepływu rzeki splamionych krwią pieniędzy. dzięki czemu staje przed nieoczekiwaną szansą. Czy starczy mu sił i odwagi. by zaakceptować nowy los. który na zawsze może zmienić nie tylko jego życie. ale i wielu innych ludzi?

Autor: Eoin Dempsey

Cena: 17.90

Eoin Dempsey: MP3


Imperium grzechu

Kategoria: Pozostałe

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore. nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna. ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana. najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca. a dziś jest gotowa zabijać w jego obronie. Zamach. który o mało nie pozbawił obojga życia. uzmysłowił Keirze. jak bardzo kocha potwora. I że dla niego sama może stać się bestią.

Lachlan Mount. niekwestionowany władca miasta. zdaje sobie sprawę. że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością. ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie. gdy mowa o Lachlanie – człowieku. który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci. ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Cena: 17.90

Antoine de Saint-Exupery: MP3first last look, nie mój dług pdf doci, na ilustracji przedstawiono komórkę eukariotyczną umieszczoną w pewnym roztworze, katarzyna kazojć, mam 6 lat przyłubscy, izabela desperak, mrok / the dark, jak opowiadać historie, więc teraz serca mam dwa, ostatnie kuszenie chrystusa książka, na wojennej ścieżce, faceci w wielkim mieście, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta chomikuj, dzieci księży. nasza wspólna tajemnica, dziecko szczęścia co to znaczy, zimna stal, gra o tron książka pdf, ponad wszystko pdf, psie troski pdf, jak odzyskać radość z życia…