> Grupy krwi.

18. Układ oddechowy człowieka.:

19. Choroby i higiena.

20. Bibliografia.

Opracowanie: Jadwiga Wołowska. Renata Biernacka

Recenzje: dr Magdalena Sobolewska-Łącka. Jadwiga Przeciszewska

> Grupy krwi. 18. Układ oddechowy człowieka.: 19. Choroby i higiena. 20. Bibliografia. Opracowanie: Jadwiga Wołowska. Renata Biernacka Recenzje: dr Magdalena Sobolewska-Łącka. Jadwiga Przeciszewska Kategoria: Autor Opracowanie zbiorowe ISBN: 978-83-8146-694-3 Cena: 9999 978-83-8146-694-3: Mega hit na maturę. Biologia 7. Człowiek. Układy: szkieletowy. pokarmowy. krwionośny. oddechowy Kategoria: Literatura młodzieżowa   Siódmy rozdział dziesięciorozdziałowego kompendium wiedzy biologicznej…

Published by admin in15 czerwca 2013
Tagi: , , , ,

> Grupy krwi.

18. Układ oddechowy człowieka.:

19. Choroby i higiena.

20. Bibliografia.

Opracowanie: Jadwiga Wołowska. Renata Biernacka

Recenzje: dr Magdalena Sobolewska-Łącka. Jadwiga Przeciszewska

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN: 978-83-8146-694-3

Cena: 9999

978-83-8146-694-3:


Mega hit na maturę. Biologia 7. Człowiek. Układy: szkieletowy. pokarmowy. krwionośny. oddechowy

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Siódmy rozdział dziesięciorozdziałowego kompendium wiedzy biologicznej dla maturzystów. przedstawione w prostej i przejrzystej formie. Zawiera wiele przykładów nieczęsto spotykanych w podręcznikach i przemawiających do wyobraźni. Pozwala na poszerzenie posiadanej wiedzy. a także jej usystematyzowanie i szybkie powtórzenie przed egzaminem.

Zakres materiału i dobór treści jest adekwatny do wymagań egzaminu maturalnego. Uwzględniono najnowszy system klasyfikacji organizmów. co pozwala na uaktualnienie wiedzy ucznia.

Spis treści rozdziału siódmego:

1. Układ szkieletowy człowieka.

2. Kręgosłup człowieka.

3. Klatka piersiowa.

4. Szkiel

ISBN:

Cena: 9999

:


Prime Mover

Kategoria: Pozostałe

Ace Larsen discovers that his simple-minded coworker has telekinetic powers. Ace devises a plan to use these powers to win big in Vegas-with unexpected results.

Autor: Charles Beaumont

Cena: 4.90

Charles Beaumont: MP3


Zlikwidować Paryż

Kategoria: Pozostałe

Zlikwidować Paryż to siódma część wojennego cyklu Svena Hassela o członkach 27. Pułku Pancernego kompanii karnej w armii niemieckiej. opartego na wspomnieniach autora. Sven wraz z resztą bohaterów znanych z poprzednich powieści trafia do Francji. Wojska aliantów zdobywają przewagę i szturmem zbliżają się do Paryża. Niemcom nie pozostaje już nic innego jak tylko desperacki plan całkowitego zniszczenia stolicy Francji. W powietrzu czuć koniec wojny. jednak czy bohaterom uda się dożyć tej chwili?

Hassel w swoich powieściach ukazuje wojnę z perspektywy jednostki. walczącej o przetrwanie. Bohaterowie cyklu pochodzą z różnych warstw społecznych. są różnej narodowości. lecz łączy ich jedno – nadzieja na przeżycie. Wojna u Hassela to brutalne szaleństwo pozbawione celu. a okupione krwią żołnierzy – zwyczajnych ludzi.

Sven Hassel (1917-2012) był autorem książek z czasów II Wojny Światowej. Napisał czternaście książek o bitwach na Froncie Wschodnim.

Powieści Hassela opierają się na jego własnych doświadczeniach ze służby w kompanii karnej armii niemieckiej podczas II Wojny Światowej. Są świadectwem brutalności wojny i pokazują wyjątkową perspektywę desperackiej walki o przetrwanie wiecznie zbędnego żołnierza

Hassel debiutował w 1953 roku powieścią „Legion potępieńców”. a w ślad za nią ukazało się pozostałych trzynaście tytułów. Cała seria została opublikowana w ponad 50 krajach. przetłumaczona na ponad 25 języków i sprzedana w ponad 53 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Autor: Sven Hassel

Cena: 14.90

Sven Hassel: MP3ostatnie czyny ostatnie słowa, ciężar nieważkości, kawaler do wzięcia, jutro guillaume musso, samotność anioła zagłady ewa, ajudah adam mickiewicz, forza horizon 3 zapomniane wozy mapa, zakwefiona, murdelio, nienacki audiobook, wydawnictwo copernicus center press, 365 dni opis, to tylko przyjaciel pdf, metoda pose, czy wychodząc z hotelu zostawia się klucz, wiedźmin krew elfów audiobook, ostatni patrol…