Sześć rajskich nocy

Sześć rajskich nocy Kategoria: Powieści i opowiadania Lato sprzyja gorącym romansom. Przystojny mężczyzna spotyka piękną kobietę. Rozgwieżdżone niebo. woda i piaszczysta plaża to idealne warunki do wakacyjnego flirtu. On doskonale wie. jak wykorzystać nadarzającą się okazję. by uwieść kolejną kochankę. Jednak nie będzie to zwyczajny romans. Między bohaterami pojawi się tajemnica. która spotęguje zmysłowe napięcie.…

Published by admin in12 czerwca 2013
Tagi: , , , , , ,

Sześć rajskich nocy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lato sprzyja gorącym romansom. Przystojny mężczyzna spotyka piękną kobietę. Rozgwieżdżone niebo. woda i piaszczysta plaża to idealne warunki do wakacyjnego flirtu. On doskonale wie. jak wykorzystać nadarzającą się okazję. by uwieść kolejną kochankę. Jednak nie będzie to zwyczajny romans. Między bohaterami pojawi się tajemnica. która spotęguje zmysłowe napięcie.

 

To lekka opowieść o tym. jak przewrotny los krzyżuje naszą przeszłość z teraźniejszością. Doskonała lektura na oderwanie się od przyziemnej rzeczywistości.

 

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracowała jako pilot wycieczek. mieszkała m.in. w Turcji i Egipcie. Podróże stały się dla niej inspiracją do podjęcia autorskiej pracy twórczej.

Autor: Monika Hołyk-Arora

Cena: 29.90

Monika Hołyk-Arora: MP3


Powiedz mi. jak będzie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzy pary. trzy historie i filmowa fabuła. która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Wojciech nie szukał miłości. ale kiedy poznał Annę. już od pierwszego spotkania wiedział. że ta relacja będzie wyjątkowa.

Kinga była pewna. że znalazła tego jedynego mężczyznę. Zaufała mu całkowicie. ignorując kolegę z pracy. który od jakiegoś czasu spoglądał na nią z zainteresowaniem

Ola zawsze była zajęta pracą. lecz gdy spotkała Mateusza. zapragnęła od życia czegoś więcej.

Jedno wydarzenie sprawi. że drogi dotychczas obcych sobie ludzi niespodziewanie się przetną. Bolesne doświadczenie zmusi ich do zmierzenia się z najtrudniejszym pytaniem o przyszłość: co jeszcze szykuje los? Czy siła miłości zwycięży?

Autor: Sylwia Trojanowska

Cena: 36.90

Sylwia Trojanowska: MP3


Porucznik Borewicz – Wisior (Tom 2)

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W tej części serii dzielny i przystojny porucznik Borewicz ściga złodzieja drogocennej biżuterii. która pewnego dnia zniknęła z „Jubilera”. Ściga. ale czy złapie…?

Autor: Krzysztof Szmagier

Cena: 3.15

Krzysztof Szmagier: MP3


Zwierzochłopiec. Dzikie życie Malcolma

Kategoria: Pozostałe

Nowa powieść Davida Baddiela jest prześmieszną książką przygodową. idealną dla tych. którzy kochają zwierzęta albo chcieliby dowiedzieć się. jak to jest znaleźć się w ich skórze.

Malcolm nie lubi zwierząt. To kłopotliwe. ponieważ cała jego rodzina je uwielbia. W ich domu jest ich pełno. Nie ma tam natomiast tego. co lubi Malcolm. na przykład laptopa. którego chciał dostać na urodziny.

Jedyną pociechą jest szkolna wycieczka klas szóstych. na którą zapisali go rodzice. Malcolm właśnie jedzie na nią autokarem i już zbliża się… O nie! Do farmy!

W ciągu kilku dni chłopiec przeżyje mnóstwo przygód. Wiele nauczy się o zwierzętach. Nawet więcej. niż by chciał – dowie się. jak to jest być zwierzęciem. I to niejednym. Zacznie postrzegać je inaczej. I wyrażać się inaczej. I będzie jadł co innego. I nawet… zacznie wydzielać inny zapach. Czy po tym wszystkim zo

Autor: Grzegorz Kasdepke

Cena: 21.90

Grzegorz Kasdepke: MP3


klasycznych. czyli treści odbieranych świadomie. a także przekazu podprogowego. który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Kategoria: Autor

Maxx-audio

ISBN: 978-87-26-48030-6

Cena: 9999

978-87-26-48030-6:kindzał, spotkanie nad morzem lektura, północny wiatr, wielka wojna 1914 18, małe wielkie kłamstewka online, poczytny, o psie który jeździł koleją pdf, domowy survival pdf, audiobook pinokio, trylogia białego miasta, kuracja breussa, zadania z c++ dla początkujących, janiszewska agnieszka, sztuka wojny sun zi, gdzie kończy się cisza, gdzie ukrył się milton, bb easton, jamie begley tłumaczenie…