Stażystka

Stażystka Kategoria: Pozostałe Zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni. Wciągający thriller psychologiczny Alicji Sinickiej. Marek Skalski szuka stażystki. Pomaga mu w tym Ewa Skalska. która bardzo dobrze zna swojego męża. Wie. która kandydatka go zaintryguje. Wie. jakie będzie miała włosy i kolor oczu. Wie. że Marek ponownie ją zdradzi. Klaudia Neter nie ma wątpliwości. że…

Published by admin in10 czerwca 2013
Tagi: , , , , , , , ,

Stażystka

Kategoria: Pozostałe

Zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni.

Wciągający thriller psychologiczny Alicji Sinickiej.

Marek Skalski szuka stażystki. Pomaga mu w tym Ewa Skalska. która bardzo dobrze zna swojego męża. Wie. która kandydatka go zaintryguje. Wie. jakie będzie miała włosy i kolor oczu. Wie. że Marek ponownie ją zdradzi.

Klaudia Neter nie ma wątpliwości. że ten staż jest jej szansą na lepszą przyszłość. Z czasem odczuwa jednak coraz większy niepokój. Zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt. lecz zamierza się z niego wycofać.

W Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. Każda z nich wcześniej odbywała staż u Skalskiego. Klaudia zaczyna obawiać się o własne życie. Nie wie jednak. z której strony może nadejść niebezpieczeństwo.

 

O autorce:

Alicja Sinicka – pisarka z Oławy. znana czytelnikom z powieści „Oczy wilka”. „Winna” i „W jego oczach”. Z zawodu jest inżynierem i ekonomistką. a każdą wolną chwilę poświęca pisaniu. które jest jej wielką pasją. Jej książki charakteryzują się wyjątkowym stylem opowiadania i wyrazistymi bohaterami.

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3


Bądź sobą. tylko w najlepszej wersji

Kategoria: Poradniki

Cieszysz się swoim życiem? Czy codziennie wykonujesz ważne dla siebie zadania. dbasz o istotne dla Ciebie relacje i realizujesz własne cele? Czy raczej odhaczasz kolejne punkty na liście. poświęcasz czas nieistotnym rzeczom i w ogóle czujesz się jak chomik w kołowrotku? Czy spoglądając wstecz. przypominasz sobie mnóstwo ważnych dni. wypełnionych ekscytującymi czy choćby tylko cudownie przyjemnymi chwilami. czy też czujesz. że każdy dzień był – i jest – jednakowo nudny i beznadziejny? Jeśli w tym momencie odkrywasz. że chcesz zmienić swoje życie i sprawić. aby stało się lepsze. pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące. to znaczy. że właśnie teraz możesz to zrobić!

Ta książka jest narzędziem. dzięki któremu tego dokonasz! Szybko przekonasz się. że bycie najlepszą wersją siebie jest wyjątkowo wyzwalające i daje niezwykłe poczucie wolności! Ten szczery i bezpośredni przewodnik spra

ISBN: 978-83-287-1494-6

Cena: 9999

978-83-287-1494-6:wielki leksykon uzbrojenia pdf, tatuaż lilia wzory, maciej gdula nowy autorytaryzm, prawo miecza, książka układ, zagadki liczbowe, la casey kane tłumaczenie, włam się do mózgu ebook, paweł tomanek, nigdy w życiu download, psychologia rozwojowa w zarysie, zwiadowcy 11 pdf, ramię perseusza, cs pacat, sara spa gra, walsch, zuzia łapicka, ponad wszystko pdf, litery: nauka czytania…