ci

ci Kategoria: Prolog Raven Rozdział pierwszy Raven Dziesięć lat wcześniej Rozdział drugi Raven Rozdział trzeci Gavin Rozdział czwarty Raven Rozdział piąty Gavin Rozdział szósty Gavin Rozdział siódmy Raven Rozdział ósmy Gavin Rozdział dziewiąty Raven Rozdział dziesiąty Gavin Rozdział jedenasty Raven Rozdział dwunasty Gavin Rozdział trzynasty Raven Rozdział czternasty Gavin Rozdział piętnasty Raven Część druga Dziesięć…

Published by admin in18 maja 2013
Tagi: , ,

ci

Kategoria: Prolog Raven Rozdział pierwszy Raven Dziesięć lat wcześniej Rozdział drugi Raven Rozdział trzeci Gavin Rozdział czwarty Raven Rozdział piąty Gavin Rozdział szósty Gavin Rozdział siódmy Raven Rozdział ósmy Gavin Rozdział dziewiąty Raven Rozdział dziesiąty Gavin Rozdział jedenasty Raven Rozdział dwunasty Gavin Rozdział trzynasty Raven Rozdział czternasty Gavin Rozdział piętnasty Raven Część druga Dziesięć lat później Rozdział sz…

Fragment

325193: 39.90

Cena:

39.90:


dają się niską ceną w walce. którą przyjdzie jej stoczyć.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-229-4

Cena: 9999

978-83-8194-229-4:


Obiecaj mi

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Wszystko zaczyna się od jednego telefonu. Wystraszona nastolatka. Aimee. potrzebuje pomocy. a Myron Bolitar nie może jej odmówić. Zabiera ją z ciemnej ulicy i – chociaż wcale nie chce tego robić – zawozi pod nieznany adres. Przyjdzie mu gorzko żałować tego błędu.

Dziewczyna znika. a Myron jest ostatnią osobą. która ją widziała. Przez jedną. złożoną w dobrej wierze. obietnicę jego życie – i życie rodziców Aimee – zamienia się w koszmar. Mimo że od sześciu lat nie zajmował się żadną sprawą kryminalną. Myron Bolitar postanawia wrócić do praktyki detektywistycznej i odnaleźć dziewczynę. zanim przepadnie na dobre.

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Zanim zawisły psy. Trylogia OXEN cz. 1

Kategoria: Pozostałe

Człowiek zagadka

Niels Oxen. były żołnierz duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczany za odwagę. po powrocie z ostatniej misji w Afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic Kopenhagi. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego. utrzymując się ze zbierania butelek. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies – tylko jemu ufa. tylko jego obecność toleruje. Pewnego dnia postanawia uwolnić się od wewnętrznych demonów i zaszyć się w głuszy. w lasach północnej Jutlandii. Niestety. szybko się okazuje. że wybrał najgorsze z możliwych miejsc.

Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk. właściciel pobliskiego zamku. Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar.

Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa. Wspólnie z agentką Margrethe Franck odkrywa kolejne części przerażającej układanki. Okazuje się. że niewyjaśnionych zabójstw było znacznie więcej. Łączy je jeden element: morderca zapowiadał swoje przybycie w szczególny. niezwykle makabryczny sposób…

Czy Nielsowi i Margrethe uda się powstrzymać falę zbrodni i dotrzeć do sedna ich tajemnicy? Czy Oxen oczyści się z podejrzeń? Kto tak naprawdę stoi za serią okrutnych morderstw?

Pierwsza część trylogii Oxen to inteligentna. intrygująca. mroczna opowieść. która na długo zapadnie Ci w pamięć. Czytaj i… czekaj na więcej.


 

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3


Spirit Animals. Tom 6. Wzlot i upadek

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kolejna część bestsellerowej serii Spirit Animals!

Głęboko na pustyni kryje się piękna oaza rządzona przez władcę. jakiego próżno szukać w całym Erdas. Nazywa się Cabaro – Wielki Lew. włada królestwem zwierząt i zazdrośnie strzeże swojego złotego talizmanu. Żaden człowiek nie postawił dotąd stopy na jego terytorium. Podróż do oazy wydaje się niemożliwa. Ale Conor. Abeke. Meilin i Rollan już wcześniej dokonywali wspólnie rzeczy niemożliwych. Teraz jednak drużyna jest rozbita. a przyjaciele podzieleni przez… zdradę.

Autor: Eliot Schrefer

Cena: 15.90

Eliot Schrefer: MP3bogusław wolniewicz dzieci, sekret księcia pdf, otwórz oczy alicja sinicka pdf, życie i ewolucja biosfery pdf, charles brandt, arcania mapa, agnieszka passendorfer, konrad janczura, bracia slater tom 3, wrota baldura, kitowicz opis obyczajów, popiół i diament książka, monikę pikułę, rewolucja obyczajowa lat 60…