Mumia

Mumia Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Obsesja. która przetrwała lata… Pani X. mumia przypadkowo znaleziona w bostońskim Crispin Museum. to medialna sensacja. Archeolodzy. z Josephine Pulcillo na czele. szacują jej wiek na 2000 lat. Jakie jest więc ich zdziwienie. kiedy podczas tomografii komputerowej odkrywają w zmumifikowanym ciele kulę… całkiem współczesną. A mumią zaczynają się zajmować…

Published by admin in12 maja 2013
Tagi: , , ,

Mumia

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Obsesja. która przetrwała lata…

Pani X. mumia przypadkowo znaleziona w bostońskim Crispin Museum. to medialna sensacja. Archeolodzy. z Josephine Pulcillo na czele. szacują jej wiek na 2000 lat. Jakie jest więc ich zdziwienie. kiedy podczas tomografii komputerowej odkrywają w zmumifikowanym ciele kulę… całkiem współczesną. A mumią zaczynają się zajmować nie muzealnicy. ale lekarka sądowa Maura Isles i detektyw Jane Rizzoli.

Szybko okazuje się. że w nieuporządkowanych magazynach muzeum ktoś przechowywał własne zbiory… Policja znajduje tam zwłoki kilku kobiet. Tymczasem Josephine Pulcillo znika. Rozpoczyna się pełen fałszywych tropów wyścig z czasem.

Czy kobiecy duet śledczy zdoła rozwiązać zagadkę sięgającą daleko w przes

Autor: Beatrix Potter

Cena: 24.90

Beatrix Potter: MP3


7 lat później

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nikki i Sebastian. Ogień i woda.

Sebastian Larabee i Nikki Nikovski – prowadzący spokojne i uporządkowane życie młody lutnik z bogatej nowojorskiej rodziny oraz obdarzona ogromnym temperamentem piękna modelka i malarka – zakochują się w sobie szaloną. gwałtowną miłością. Nie zważając na ostrzeżenia. wierząc w mit o przeciwieństwach. które się przyciągają. pobierają się pod wpływem chwili. Wkrótce na świat przychodzą dzieci – bliźniaki Camille i Jeremy. Różnice nie do pogodzenia. które na początku stanowiły coś w rodzaju zakazanego owocu. dodając ich związkowi pieprzyku. nieuchronnie prowadzą do konfliktu. Ciągłe kłótnie. brak zgody co do sposobu wychowania dzieci. a nawet oskarżenia o zdradę. skutkują wzajemną nienawiścią oraz zgodną decyzją o rozwodzie.

Sebastianowi zostaje powierzona opieka nad córką. a Nikki – nad synem. Oboje orga

Autor: Damian Trela

Cena: 29.88

Damian Trela: MP3


oś przydał. Chłopak zafundował zwłokom całą sesję fotograficzną. Potem zalogował się na swojego Fejsa. założył też nowe konta na każdym portalu społecznościowym. jaki przyszedł mu do głowy. Tak zaczął się gigantyczny proces publikowania. udostępniania. lajkowania i komentowania. aż w końcu martwa Marysia Trelecka zyskała taką sławę. o jakiej nawet nie śniła za życia.

Świat zła Adriana Bednarka fascynuje od samego początku!
Mroczna rozrywka. która nie pozwala nawet na chwilę oddechu.
Polecam
Max Czornyj

Adrian Bednarek jednocześnie przeraża i zachwyca. Talent!
Polecam
Marta Guzowska

Adrian Bednarek – Urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie. w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionej przez c

Kategoria: Pozostałe

Pisanie opowiadań kryminalnych jest dla 23-letniego Oskara formą terapii pomagającą zapomnieć mu o dramacie z przeszłości. W poszukiwaniu inspiracji młody mężczyzna udaje się na pogrzeb brutalnie zamordowanej nastolatki. Tam poznaje Luizę. piękną dziewczynę z wyższych sfer. która wkrótce odmieni jego życie.

Tymczasem pojawiają się doniesienia o kolejnych ofiarach seryjnego mordercy. ochrzczonego przez dziennikarzy mianem Łowcy Nimfetek. Oskar. zbliżając się do Luizy. odkrywa zaskakujące poszlaki. łączące ludzi z jej otoczenia z serią makabrycznych morderstw. To rozpętuje lawinę zdarzeń. których finału nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Zamierzał wezwać policję. nie mógł postąpić inaczej. Natrafienie na trupa to nie kradzież czy bójka. Ale najpierw podniósł rękę z telefonem i zrobił zdjęcie. potem kolejne i jeszcze kilka… Kradziony sprzęt wreszcie się na c

Autor: Heather Morris

Cena: 37.90

Heather Morris: MP3risen 2 przywoływacz dusz, playboy laurelin paige, olga gromowa, mickiewicz żegluga, kristen proby seria pokusa, kredziarz pdf, orszak bakchiczny, czarownica 3, opowieści z narnii opracowanie, pocalunek w ciemno, ker dukey, folwark zwierzęcy mobi, jorund, testament mój pdf, dietetyka kliniczna książka, uncharted 2 poradnik, nad rzekami babilonu, ksiąze i ja, kaniulacja żył obwodowych, norwid czarne kwiaty, prawo konstytucyjne banaszak pdf, tukidydes cytaty, save you save me…