Ilosc_stron

Ilosc_stron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2020 Cena: 2020: 9999 Abc Kategoria: Literatura młodzieżowa Główną bohaterką opowiadania jest Joanna Lipska. skromna i uboga dziewczyna mieszkająca z bratem-urzędnikiem w starostwie. Pewnego dnia otrzymuje propozycję opieki nad grupka dzieci w charakterze domowej wychowawczyni.Utwór dotyka popularnego wówczas hasła emancypacji kobiet. Autor: Eliza Orzeszkowa Cena: 13.59 Eliza Orzeszkowa: MP3 Życie w…

Published by admin in12 maja 2013
Tagi: , , , ,

Ilosc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


Abc

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Główną bohaterką opowiadania jest Joanna Lipska. skromna i uboga dziewczyna mieszkająca z bratem-urzędnikiem w starostwie. Pewnego dnia otrzymuje propozycję opieki nad grupka dzieci w charakterze domowej wychowawczyni.
Utwór dotyka popularnego wówczas hasła emancypacji kobiet.

Autor: Eliza Orzeszkowa

Cena: 13.59

Eliza Orzeszkowa: MP3


Życie w spadku

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

PRAGNIENIE ZEMSTY. MISTERNY PLAN. NIEOCZEKIWANA MIŁOŚĆ.

Damian i Mark Sorensenowie są podobni jak dwie krople wody. Poza tym braci różni wszystko. Skłóceni w młodości. od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Damian skutecznie zatarł jakiekolwiek ślady po swoich powiązaniach rodzinnych. Co nie znaczy. że zapomniał. co się kiedyś wydarzyło…

Dla Marka. dyrektora w banku. najważniejsza jest praca. Coraz mniej czasu poświęca swojej żonie. coraz rzadziej z nią rozmawia. Kiedy Klara odkrywa. że spodziewa się dziecka. zwleka z podzieleniem się tą nowiną z mężem.

W tym momencie Damian postanawia wrócić do miasta i odegrać się na bracie. Jednak wszystko przebiega zupełnie inaczej. niż sobie zaplanował…

***

„Powieść. która kipi od emocji! Zemsta. miłość. tęsknota i złość. Kto jest kim i dlaczego tak trudno nazwać uczucia? Czy każda prawda jest dobra? Od t

Autor: Emma Silver

Cena: 4.90

Emma Silver: MP3


est naprawdę przyzwoitym facetem. który ma jedynie złą reputację. Na szczęście każdy zawodowy hokeista wie. że aby odnieść sukces. trzeba się wysilić.

Jess ma jednak znacznie poważniejsze problemy niż igraszki z pewnym dobrze zbudowanym facetem. Między innymi martwi się o to. czy ceremonia rozpocznie się o czasie. mimo że ktoś upił babcię. I czy zamordowanie drużby naprawdę byłoby aż takie złe?

Kategoria: Autor

Sarina Bowen. Elle Kennedy

ISBN: 978-83-272-6700-9

Cena: 9999

978-83-272-6700-9:


Pikantnie po włosku

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czy szalony romans ma szanse przerodzić się w coś trwałego? Zwłaszcza szalony romans z własnym szefem?

Życie Magdy nigdy nie było poukładane czy zwyczajne. a związek z Roberto bynajmniej tego nie zmienia. Przynosi za to mnóstwo namiętności. ale i pytań. których dziewczyna dotychczas sobie nie zadawała.

Jak potoczą się jej losy? Jakie ostatecznie podejmie decyzje?

Tego dowiecie się z tej zabawnej i bardzo erotycznej powieści.

 

Małgorzata Lisińska – autorka rozpoczętej w 2017 roku serii Tropiciel (Tropiciel. Czarownica. Pierwotny) i dwóch powieści z tego samego świata Zakonna i Bajki krasnoludzkie. a także serii powieści obyczajowych Miłość w Tychach (Światła w jeziorze. Pikantnie po włosku. Ja Ciebie bardziej). Na wydanie czekają kolejne książki fantastyczne i obyczajowe. a nawet kryminał.

Pisze fantasy i literaturę obyczajową. czasami flirtując z prozą

ISBN: 978-83-65864-81-9

Cena: 9999

978-83-65864-81-9:


Jajecznica na deszczówce

Kategoria: Pozostałe

 

W Giżycku spotykają się wcześniej nieznające się nastolatki. Dla każdego z nich wakacyjny wyjazd oznacza coś innego – przykry obowiązek. długo oczekiwaną okazję. by się wyszaleć. lub dwa tygodnie spokoju od nadopiekuńczych rodziców. W grupie szybko wyróżniają się takie indywidualności. jak Wanda. Szprycha. Klema czy Marita. a spośród chłopaków Kajtek. Maks. Zyga. Franek.

Szprycha i Zyga zakładają się w pewnej honorowej sprawie. a ich zwolennicy pomagają im zakład wygrać. wykonując różne ryzykowne zadania. Kto okaże się zwycięzcą? O tym opowie ta pełna humoru powieść wakacyjna. której akcja obfituje w zaskakujące sytuacje. dramatyczne sceny i niesamowite nocne eskapady.

Autor: Agata Mańczyk

Cena: 23.86

Agata Mańczyk: MP3dziesieciu malych murzynkow, syn mafii samanta louis pdf, lego batman super heroes, zarządzanie projektami dla początkujących, porwana pieśniarka chomikuj, bracia slater ryder pdf, chleb. domowa piekarnia, waltari mika, mit o narodzinach ateny, kindle mail, elisabeth revol przeżyć, john flanagan drużyna, jestem szczesliwym singlem, turbulence whitney g pdf, jeszcze sie spotkamy, upadłe anioły masterton, graham masterton wyklęty, mikołajek lektura audiobook…