Lektorka

Lektorka Kategoria: Powieści i opowiadania Obezwładniająca moc emocji. Olgę i Pawła łączy intensywny. dziki związek. Kiedy okazuje się. że mężczyzna ma rodzinę. wszystko się komplikuje. Olga wpada w wir uczuć. których nie jest w stanie okiełznać: tęskni. kocha. pożąda. powraca i czeka … To żywiołowa powieść o namiętności. która ogarnia całe życie. Autor: Anna Grzeszczuk…

Published by admin in7 kwietnia 2013
Tagi: , , , , , ,

Lektorka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Obezwładniająca moc emocji. Olgę i Pawła łączy intensywny. dziki związek. Kiedy okazuje się. że mężczyzna ma rodzinę. wszystko się komplikuje. Olga wpada w wir uczuć. których nie jest w stanie okiełznać: tęskni. kocha. pożąda. powraca i czeka … To żywiołowa powieść o namiętności. która ogarnia całe życie.

Autor: Anna Grzeszczuk

Cena: 36.00

Anna Grzeszczuk: MP3


Osiecka. Tego o mnie nie wiecie

Kategoria: Biografie i dzienniki

To po raz pierwszy publikowane rozmowy bliskich przyjaciół i znajomych Agnieszki Osieckiej. z których wyłania się niezwykły obraz jej nietuzinkowej osobowości.

O jednej z najwybitniejszych polskich artystek opowiadają m.in. Olga Lipińska. Hanna Bakuła. Maryla Rodowicz. Magda Umer. Krystyna Janda. Daniel Passent i Jerzy Satanowski. Każda z tych osób tworzy osobisty portret genialnej przyjaciółki. Z rozmów na temat Osieckiej wyłania się postać pełna sprzeczności: delikatna i okrutna. namiętna i nieczuła. bujająca w obłokach i materialistka. radosna i popadająca w stany depresyjne. Każdy z przyjaciół zapamiętał ją trochę inaczej. Dla każdego miała inną twarz. „Była jak lustro. w którym odbija się świat ze wszystkimi jego barwami i emocjami. Kiedy po jej śmierci to lustro rozpadło się na tysiące kawałeczków. każdy z nas zachował swój kawałek i widzi Agni

ISBN: 978-83-272-6689-7

Cena: 9999

978-83-272-6689-7:


Inna kobieta

Kategoria: Powieści i opowiadania

Ada jest samotną matką czteroletniej Tosi. Jakiś czas temu rozwiodła się z mężem alkoholikiem. Nowa szefowa wykorzystuje Adę do pisania sprzecznych z etyką dziennikarską artykułów. a były mąż z radością wytyka jej każde potknięcie. Codzienną rutynę kobiety przerywa w końcu namiętny romans z przystojnym kolegą z pracy.

Joanna jest przeciwieństwem Ady. To zmęczona psycholożka. tworząca wraz z kochającym mężem i dwójką dzieci szczęśliwą rodzinę. Jedynie jej pacjenci i rozwiedzeni od lat rodzice przyprawiają ją o ból głowy. Kobieta jest przekonana. że żyje w idealnym związku. a jak jest naprawdę?

Niespodziewanie losy tych dwóch różnych kobiet skrzyżują się w najmniej oczekiwanym momencie.

Inna kobieta to wciągająca od pierwszej strony opowieść. w której każda kobieta odnajdzie echa własnego życia.

Autor: Karolina Głogowska. Katarzyna Troszczyńska

Cena: 29.90

Karolina Głogowska. Katarzyna Troszczyńska: MP3


eszkę w taki sposób. w jaki sam postrzega świat. Każdy z nas opowie inną historię”.

Kategoria: Autor

Beata Biały

ISBN: 978-83-272-6691-0

Cena: 9999

978-83-272-6691-0:


óżka?

– Doradczyni w sprawach życiowych – poprawił go Jonathan.

– Wszystko jedno. ale dlaczego teraz ci się przypomniała?

– Przepowiedziała mi. że jeszcze w tym roku spotkam kobietę. którą może nawet poślubię.

– I ty w to na serio wierzysz? I że to była właśnie ta kobieta?

– Nie mam pojęcia. – Jonathan wzruszył ramionami. – Sam już nie wiem. w co mam wierzyć. Ale jedno jest pewne: moje życie stanęło na głowie. odkąd znalazłem ten kalendarz. – Jego twarz rozjaśniła się w jednej chwili.

– Poczekaj. mam pomysł!

– Niby jaki?

– Kalendarz! To jest to! Wszystko jest ze sobą powiązane. Kalendarz. ta kawiarnia. kobieta. którą tu zobaczyłem. to wszystko się ze sobą łączy.

– Nic z tego nie kumam.

– W porządku. no więc powoli i od początku: dlaczego tu siedzimy?

Kategoria: Autor

Charlotte Lucas

ISBN: 978-83-7943-331-5

Cena: 9999

978-83-7943-331-5:mały książe pdf doci, www.1944.waw.pl pdf, gdzie kończy się cisza, mądrzej, szybciej, lepiej, jądro ciemnosci pdf, infp zawody, logika dla prawników pdf, lovecraft zew cthulhu pdf, złota klatka pdf, sponsor haner pdf, sztuka gotowania, bad boys girl 2, szatan z siódmej klasy cała książka audiobook, pierwsza królowa wielkiej brytanii, nić porozumienia…