Magik

Magik Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy W opuszczonej kamienicy. zamieszkiwanej nielegalnie przez Romów. policja odnajduje zmasakrowane zwłoki pracownika Urzędu do spraw Materiałów Stasi. W tym samym czasie w Sofii w tajemniczych okolicznościach ginie niemiecki dziennikarz i fotoreporter – Gerhard Samuel. Dochodzenie przejmują Policja Federalna oraz służby specjalne. którym depcze po piętach odsunięty od śledztwa komisarz…

Published by admin in2 kwietnia 2013
Tagi: , , ,

Magik

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W opuszczonej kamienicy. zamieszkiwanej nielegalnie przez Romów. policja odnajduje zmasakrowane zwłoki pracownika Urzędu do spraw Materiałów Stasi. W tym samym czasie w Sofii w tajemniczych okolicznościach ginie niemiecki dziennikarz i fotoreporter – Gerhard Samuel. Dochodzenie przejmują Policja Federalna oraz służby specjalne. którym depcze po piętach odsunięty od śledztwa komisarz Kowalski i pasierbica nieżyjącego Samuela. znana dziennikarka niemieckiej telewizji Dagmara Bosch. Nieoficjalne śledztwo prowadzi na tropy. które mogą zburzyć spokój niemieckich elit politycznych.

Magdalena Parys snuje wielowątkową opowieść. w której nieznane szerzej fakty historyczne są pretekstem dla równie zaskakującej fikcji literackiej.

Autor: Magdalena Parys

Cena: 34.99

Magdalena Parys: MP3


Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia

Kategoria: Poradniki

Zastanów się. czego chcesz od życia… A potem weź sprawy we własne ręce!

Co czujesz. kiedy oglądasz w telewizji reportaż ze zdobycia K2 albo igrzyska olimpijskie? A kiedy słuchasz kogoś. kto z pasją opowiada o swoim zrealizowanym marzeniu? Czy nie towarzyszy Ci wówczas myśl. że każdego dnia bezpowrotnie tracisz kawałek swojego życia. podczas gdy możesz sięgnąć po znacznie więcej? A przecież to możliwe! Możesz stać się najlepszą wersją siebie. przestać wreszcie myśleć o sobie w kategoriach nieudacznika i zdobyć to. na czym najbardziej Ci zależy. Musisz tylko podjąć w końcu DECYZJĘ oraz wysiłek. który pozwoli Ci wcielić w życie Twoje postanowienia.

Poradnik Jen Sincero. który jest przykładem działania tej strategii. pomoże Ci na początku drogi. Ten zabawny. inspirujący i całkowicie nieformalny przewodnik podpowie Ci. jak uwolnić Twoją energię. obudzić się z Wielkiej Drzemki i zacząć słuchać wewnętrznego głosu. Zobaczysz. jak zacząć świadomie używać własnego umysłu i ciała. pielęgnować w sobie poczucie miłości własnej i przestać się wstydzić. Odkryjesz. że wprawdzie nie jesteś ideałem. ale to nie jest powód do rozpaczy. pieniądze nie śmierdzą. a każdy lęk można pokonać. Wejdź na drogę poszukiwaczy szczęścia. a znajdziesz je za pierwszym zakrętem!

„Pierwszą rzeczą. o którą Cię poproszę. jest to. żebyś uwierzył. że żyjemy w świecie nieograniczonych możliwości”.

Jen Sincero


Jen Sincero — jest autorką bestsellerów i trenerką. która pomogła całej rzeszy ludzi odnieść sukces. Dzięki jej newsletterom. warsztatom. prywatnym sesjom. publicznym wystąpieniom i artykułom wiele osób zmieniło swoje życie prywatne i zawodowe. Kilka lat temu Jen pożegnała się ze swoim domem w Kalifornii. by nieustannie podróżować po świecie i zachęcać ludzi do prowadzenia nieograniczenie wspaniałego życia. Więcej możesz się dowiedzieć. zapisując się na listę subskrybentów newslettera na stronie www.jensincero.com.

Autor: Jen Sincero

Cena: 34.90

Jen Sincero: MP3


Ani złego słowa

Kategoria: Powieści i opowiadania

Ani złego słowa to nagradzana powieść o odmienności. imigracji i brutalności policji. ale także potędze słów i o tym. kto ma prawo mówić otwarcie o sobie i innych ludziach.

Syn nigeryjskich imigrantów. Niru. wiedzie z pozoru idealne życie. Chodzi do kościoła. wierzy w Boga. jest wybitnym sportowcem. a jesienią idzie na Harvard.

Niru nie jest jednak taki. jak wymarzył sobie jego konserwatywny ojciec. Chłopak skrywa tajemnicę. za sprawą której wyruszy w podróż w poszukiwaniu własnej tożsamości: przez szalone imprezy z zakochaną w nim Meredith i pierwsze inicjacje. po mroczne nowojorskie kluby. aż do dramatycznego finału.

A cudze słowa – dobre i złe – zmienią jego życie na zawsze.

Autor: Uzodinma Iweala

Cena: 39.90

Uzodinma Iweala: MP3wasze błagorodie, cialdini wywieranie wpływu na ludzi pdf, pojednanie2, książka steve jobs, sabrina jeffries, iluzja percepcji, wyslalabys, beautiful bastard, eric worre bądź pro pdf, weronika wesołowska, samochody forza horizon 4, trzeci maj tekst, mount and blade warband porady, grzechy imperium brian mcclellan chomikuj, smocza straż 3, katarzyna kruk…