Tysiąc wspaniałych słońc

Tysiąc wspaniałych słońc Kategoria: Powieści i opowiadania Głęboko poruszająca opowieść o rodzinie. przyjaźni. nadziei i ocaleniu dzięki miłości. Bez wątpienia najwyżej oceniana. najgłośniejsza i najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany bestseller nr 1 w ponad 20 krajach świata. sprzedany w imponującej liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy. Osią fabuły rozgrywającej się w Afganistanie w ciągu ćwierć…

Published by admin in24 marca 2013
Tagi: , , ,

Tysiąc wspaniałych słońc

Kategoria: Powieści i opowiadania

Głęboko poruszająca opowieść o rodzinie. przyjaźni. nadziei i ocaleniu dzięki miłości.

Bez wątpienia najwyżej oceniana. najgłośniejsza i najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany bestseller nr 1 w ponad 20 krajach świata. sprzedany w imponującej liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Osią fabuły rozgrywającej się w Afganistanie w ciągu ćwierć wieku są dzieje dwóch kobiet. które zrządzeniem losu poślubiają tego samego mężczyznę. despotycznego Rasheeda. Mariam ma zaledwie piętnaście lat. kiedy zostaje wysłana do Kabulu. by zostać żoną szewca.

Druga bohaterka. ambitna i wykształcona Lajla. w wyniku wybuchu bomby traci całą rodzinę. Po traumatycznych przejściach dochodzi do siebie w domu Rasheeda i Mariam. Stopniowo między kobietami rodzi się trudna przyjaźń.

Autor: Khaled Hosseini

Cena: 39.90

Khaled Hosseini: MP3


Echo w płomieniach

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.

Mąż Carmen Greer za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera i pomoc w pozbyciu się męża.

Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje. zostanie wplątani w spiralę zbrodni i kłamstw sięgających daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty.

Autor: Lee Child

Cena: 16.90

Lee Child: MP3dzieci księży. nasza wspólna tajemnica, młody stalin, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, nora żona thomasa andersa, ród frey, wiedźmin 3 mapa, nobel olga, polska chora na rosję, tygodnik powszechny.pl, lerni.us, rozmyślań, fort william whisky karafka, thorgal łucznicy, jak rozmnożyć lamy w minecraft, anita raja, słownik łacińsko polski pdf, szaławiła marta kisiel, nie bogatym, straż sąsiedzka 2…