Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania

Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania Kategoria: Ekonomia i biznes Droga na szczyt. Czy chodzi tylko o sukces? >> Zrób to inaczej niż inni Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić. CO robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać. CZYM różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować.…

Published by admin in22 marca 2013
Tagi: , ,

Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania

Kategoria: Ekonomia i biznes

Droga na szczyt. Czy chodzi tylko o sukces? >>


Zrób to inaczej niż inni

Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić. CO robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać. CZYM różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować. DLACZEGO robią to. co robią. DLACZEGO nie ma nic wspólnego z finansami i zyskami. DLACZEGO jest tym. co inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie.

Otwórz tę książkę i odnajdź samą kwintesencję inspiracji. Przewróć kilka stron i poznaj prosty wzór. sposób myślenia. działania i komunikowania się. dzięki któremu przywódcy są w stanie skutecznie zainspirować swoje otoczenie. Wczytaj się w historie Martina Luthera Kinga juniora czy Steve’a Jobsa i przekonaj się. że wszyscy liderzy. którzy kogokolwiek inspirują. myślą. działają i komunikują się z innymi z pominięciem ogólnodostępnych schematów.

Każdy z nas może zdobyć tę umiejętność. Przy odrobinie dyscypliny każdy lider lub organizacja mogą skutecznie oddziaływać na innych. Przeczytaj wszystkie porywające opowieści i naucz się być skutecznym przywódcą. Przyciągnij do siebie ludzi i trwale zmień oblicze biznesu. Poznaj siłę DLACZEGO!

Książka ta jest przeznaczona dla tych. którzy chcą inspirować innych i tych. którzy szukają kogoś. kto by ich zainspirował.

 

„Zaczynaj od DLACZEGO jest jedną z najważniejszych i najużyteczniejszych książek. jakie przeczytałem w ostatnich latach. Prosto i przekonująco pokazuje nam. na czym polega prawdziwe przywództwo”.

William Ury. współautor książki Getting to Yes

„Książka Zaczynaj od DLACZEGO rozpaliła płomień w moim sercu. Potrafi zaprowadzić człowieka na takie wyżyny doskonałości. o jakich nawet nie marzył”.

generał Chuck Horner. dowódca sił powietrznych biorących udział w operacji Pustynna Burza

„Każdy przytoczony przykład zmusza do spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy. Perspektywy. w której jest sama prawda”.

Mokhtar Lamani. były ambasador. wysłannik specjalny do Iraku

Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3


Klasyka dla dzieci. Emma

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci.

Mądra i pewna siebie Emma jest przekonana. że umie znaleźć idealnego męża dla swojej nowej przyjaciółki Harriet. Popełnia jednak jeden błąd za drugim i wreszcie zdaje sobie sprawę. że być może wcale nie zna ludzi tak dobrze. jak jej się wydawało. W rzeczywistości być może nie rozumie nawet własnych uczuć – zwłaszcza wobec pewnego dżentelmena…

 

Autor: Jane Austen

Cena: 17.90

Jane Austen: MP3


Kochaj

Kategoria: Poradniki

Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych. którzy zostali zranieni albo kochają zranionych. ale i dla tych. którzy są nieświadomi własnych ran. chociaż innym wydają się one oczywiste.

No dobrze. wygląda na to. że ta książka jest dla każdego.

Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem. że nie jestem w tym odosobniona.

Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia. nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji. które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą. którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć. że kocham ją całym sercem.

Pragnę. żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie. swoje życie i otaczających cię ludzi.

REGINA BRETT

 

Ilosc_stron:

Cena:

: 226921


Otwórz oczy

Kategoria: Pozostałe

Wyczekiwane zakończenie pełnej namiętności i tajemnic serii Oczy wilka autorki bestsellerów. Alicji Sinickiej

Niewygodna przeszłość często powraca w najmniej oczekiwanym momencie.

Cena za bycie żoną Artura jest bardzo wysoka. Jej ukochany wciąż patrzy na Lenę tym samym lazurowym spojrzeniem. ale w jego oczach da się dostrzec głęboką ciemność i coś. czego nie zaznała nigdy wcześniej…

Tajemnica. którą skrywa przed Leną Artur. wprowadzi do ich wspólnego życia chaos i zmieni wszystko. To ona musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu. To ona musi podjąć walkę o ich miłość. Musi też znaleźć w sobie siłę i zebrać resztki nadziei mimo lęku i niespodziewanych przeciwności losu. Losu. który zgotował jej nieobliczalny ukochany.

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3audiobook mp3, o psie który jeździł koleją ebook, część v – imperium kontratakuje, jo nesbo seria o harrym hole, agios nikolaos itaka, dean koontz oczy ciemności wuhan, jonathan littell łaskawe, blogi czytelnicze, czarny humor 2, wredne igraszki, mitologia parandowskiego pdf, rafidy i druzy, nolite te bastardes carborundorum tłumaczenie, cudowna podróż audiobook chomikuj, most nad rzeką kwai, snowden 2016 chomikuj, ksiega cieni, jak pobrać muzykę na iphone za darmo, bochus krzysztof, bardach historia ustroju i prawa polskiego pdf, kingdom come deliverance do twych usług…