Hobbit. czyli tam i z powrotem

Hobbit. czyli tam i z powrotem Kategoria: Lektury szkolne Hobbit. czyli tam i z powrotem – zarówno Hobbit. czyli tam i z powrotem. jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich. pełnych czarodziejów. smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy. Jednakże sam hobbit. istota większa od liliputa. ale mniejsza od krasnoluda. jest…

Published by admin in21 marca 2013
Tagi: , , , , , , ,

Hobbit. czyli tam i z powrotem

Kategoria: Lektury szkolne

Hobbit. czyli tam i z powrotem – zarówno Hobbit. czyli tam i z powrotem. jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich. pełnych czarodziejów. smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy. Jednakże sam hobbit. istota większa od liliputa. ale mniejsza od krasnoluda. jest oryginalnym pomysłem Tolkiena. Fantastyczny. przemyślany do najdrobniejszych szczegółów świat z powieści także powstał w wyobraźni pisarza. a barwna fabuła kryje głębszy sens i wiele analogii do współczesności.

Autor: J.R.R. Tolkien

Cena: 20.90

J.R.R. Tolkien: MP3


handlową w twój sukces w sprzedaży!
Jeffrey Gitomer. autor książki Czerwona Książeczka Sprzedawcy. 12.5 zasady genialnej sprzedaży


Psychologia sprzedaży Briana Tracy powinna być lekturą obowiązkową! Każdy coś sprzedaje: produkt. usługę. filozofię. ideę i. co najważniejsze. siebie! Ta książka da ci cenne narzędzia. Dzięki nim nauczysz się opanowywać wiele różnych sytuacji handlowych i potęgować swoją kreatywność. To ponadczasowa lektura. a Brian Tracy to doskonały trener! Terri L. Sjodin. autorka książki Sales Speak — The Nine Biggest Sales Presantation Mistakes and How to Avoid Them Brian Tracy robi to znowu! Ta książka jest wypełniona po brzegi poradami. jak kontrolować swoją karierę. Tracy pisze wprost. nazywa rzeczy po imieniu i daje ci dokładnie to. czego potrzebujesz!
Beverly Kave. założycielka i dyrektor zarządzająca znanej agencji rozwoju kariery Career Systems Inte

Kategoria: Ekonomia i biznes

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.
Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym warsztatowe „działania do przećwicz

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3


W grobie ci do twarzy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie. wodzisławska mafia. zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego!

W szpitalu. do którego trafia Marlena. dosyć często umierają ludzie. a ona sama niespodziewanie musi uciekać. grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny? Kim jest jej mąż. którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz. zanim straciła pamięć. widziano ją na cmentarzu?

Aby rozwiązać zagadkę. bohaterka musi przypomnieć sobie. kim jest. Niestety nie będzie to łatwe. a czas szybko ucieka… Równie szybko. jak lektura tej niesamowitej czarnej komedii!

Autor: Andrzej F. Paczkowski

Cena: 14.9

Andrzej F. Paczkowski: MP3


Niegrzeczna miłość

Kategoria: Pozostałe

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili. mamy dla ciebie zestaw. którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów!

Tajemniczy nieznajomi. niespodziewane spotkania. gorące pocałunki. namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Uważaj. w środku zawarta jest dawka emocji większa niż na najbardziej wyczekiwanej randce!

Nie musisz czekać na specjalną okazję. by zafundować sobie prezent. ale kolejna niegrzeczna antologia to doskonały pretekst. aby ze sprawianiem sobie przyjemności nie zwlekać ani chwili dłużej.

Autor: Nana Bekher. Anna Bellon. Agata Czykierda-Grabowska

Cena: 25.90

Nana Bekher. Anna Bellon. Agata Czykierda-Grabowska: MP3


Niech stanie się światłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jest rok 997 naszej ery. koniec wieków barbarzyństwa. Anglia na zachodzie mierzy się z atakami Walijczyków. a na wschodzie – wikingów. Lokalni przywódcy naginają królewskie zarządzenia do swoich celów. sprzeciwiając się władzy i nie dbając o los prostych ludzi. Ponieważ w kraju nie ma ściśle wytyczonego prawa. króluje chaos.

W tych burzliwych czasach splatają się losy trójki bohaterów. Życie młodego szkutnika zmienia się w chwili. gdy jego dom zostaje zniszczony przez wikingów. a jego rodzina musi uciekać do miejsca. w którym traktowani są jak intruzi… Pewna kobieta wychodzi za mąż z miłości i płynie z Normandii do Anglii. kraju swojego małżonka. Szybko jednak przekonuje się. że wśród zupełnie innych obyczajów i ludzi stale zaangażowanych w walkę o wpływy musi uważać na każdy swój krok… Mnich marzy o przekształceniu opactwa w centrum nauki. które będzie podz

ISBN: 978-83-8215-264-7

Cena: 9999

978-83-8215-264-7:multisport audiobook, sir roland pod mroczną wieżą stanął, kultura starożytnej grecji prezentacja, chyłka gdzie oglądać, remy katy evans pdf, matematyka dla kierunków ekonomicznych gurgul pdf, nowe przygody pana samochodzika, elite kings club. tom 2. marionetka pdf, piekielna miłość pdf doci, kastylijski szlachcic, abraham lincoln wzrost, ponad wszystko książka pdf, muzyka szkic, black mirror książka, 11 przepisów spalających tłuszcz empik, julian tuwim dwa wiatry, romanse pdf doci, w cudzym ciele, kadzienka…