Oswoić narkomana

Oswoić narkomana Kategoria: Historia i literatura faktu Wywiad z Robertem Rutkowskim przeprowadzony przez Irenę A. Stanisławską. Terapeuta zdecydował się ku przestrodze powierzyć kawałek siebie czytelnikom. W swoim życiu sporo przeszedł. Doświadczył wielu sytuacji. które mogły go zniszczyć. Jednak tak się nie stało. A na dodatek udało mu się zostać szczęśliwym. spełnionym człowiekiem. […] Nie ma…

Published by admin in14 marca 2013
Tagi: , , , , ,

Oswoić narkomana

Kategoria: Historia i literatura faktu

Wywiad z Robertem Rutkowskim przeprowadzony przez Irenę A. Stanisławską. Terapeuta zdecydował się ku przestrodze powierzyć kawałek siebie czytelnikom. W swoim życiu sporo przeszedł. Doświadczył wielu sytuacji. które mogły go zniszczyć. Jednak tak się nie stało. A na dodatek udało mu się zostać szczęśliwym. spełnionym człowiekiem. […] Nie ma poczucia misji. żeby ratować całą ludzkość. jednak jeśli choć jeden człowiek zmieni się dzięki jego historii. to uważa. że warto tę książkę napisać. Jemu też kiedyś pomogła czyjaś historia. dzięki której zrozumiał i poczuł. że zmiana jest możliwa. Sięgnął po narkotyki. mając 18 lat. Od razu wpadł w uzależnienie od heroiny. To był pierwszy narkotyk. jaki poznał – jeden z najsilniejszych znanych narkotyków. Wziął z bezsilności. z rozpaczy. ale również z ciekawości. Bardzo doskwierało mu życie.

Robert Rutkowski jes

Autor: Grzegorz Turniak. Witold Antosiewicz

Cena: 37.00

Grzegorz Turniak. Witold Antosiewicz: MP3


Workhouse Girl

Kategoria: Pozostałe

Circumstances force eight-year-old Sarah and her widowed mother to enter the notorious St Giles and St George’s Workhouse. When her mother dies in childbirth. the independent-minded Sarah falls foul of the workhouse master. Trigg and his cruel wife.Sarah’s ordeal seems to be over when a sugar mill owner takes her into his home. But her wealthy benefactor reports Trigg and his wife. And blaming Sarah for their misfortune. in a fit of revenge. the couple decide to take the law into their own hands.

Autor: Dilly Court

Cena: 49.90

Dilly Court: MP3


6379

Kategoria: 107.90

1

9999:

Cena:

:


Rep

Kategoria: Powieści i opowiadania

Piotr Marczyński – niczym pod mikroskopem – obserwuje nie zawsze widoczne gołym okiem zjawiska we współczesnej służbie zdrowia.

Tym razem ostre jak skalpel pióro autora „Obchodu” dosięga repów. czyli przedstawicieli firm farmaceutycznych. zajmujących się prezentacją ich produktów i skłanianiem lekarzy. żeby przepisywali je pacjentom. Wyrachowanych. bezwzględnych i cynicznych. wytrenowanych w manipulacji i… asertywności. Ćwiczenie czyni mistrza. A wyćwiczony rep potrafi kusić… dobrym laptopem. zagranicznym sympozjum. ekskluzywnym wyjazdem. Lecz sam też jest kuszony: wysokimi zarobkami. służbowym samochodem. szkoleniami w atrakcyjnych miejscach. Tu rządzi pieniądz. I interes. Nie. nie pacjenta. Firmy. I lekarzy „piszących leki”.

Jak potoczy się historia pewnej siebie. atrakcyjnej Domi. która – zdając do liceum – wiedziała. że chce być weterynarzem. Weterynarzem. nie repem (repów zresztą wtedy jeszcze w Polsce nie było).
Jaka ścieżka doprowadzi Gośkę. rehabilitantkę. do Firmy?
Jak odnajdzie się w niej trochę naiwny Piotr?
Czy Firma to wymarzone miejsce dla pozbawionego skrupułów. pyszałkowatego Marcina? A może jedyna szansa dla młodego. zdolnego lekarza?

O korupcji wśród lekarzy i bananowym życiu przedstawicieli firm farmaceutycznych krążą legendy. Ile w nich prawdy?

Autor: Piotr Jan Marczyński

Cena: 27.90

Piotr Jan Marczyński: MP3


Virion. Tom 1. Zamek (Szermierz Natchniony)

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim.

Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła. nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 49.90

Andrzej Ziemiański: MP3wyrok kafka, aleksander józef lisowski, test z lektury oskar i róża, biologia na czasie rozszerzony, star wars 3 lego, jadro ciemnosci, w pustyni iw puszczy torrent, rachunkowość finansowa zadania z rozwiązaniami pdf, kongres futurologiczny audiobook, wladca much pdf, wędzenie schabu na surowo, cash flow co to, campo di flori, władca pierścieni powrót króla pdf, ragnar jónasson, azjatycka dwukółka, pzwl wydawnictwo lekarskie, sims 3 rajska wyspa, dmso dawkowanie doustne…