Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja. w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać

Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja. w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać Kategoria: Poradniki Kolejna książka autora bestsellera „Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko. co możesz zrobić. żeby edukacja miała sens”. Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od…

Published by admin in23 lutego 2013
Tagi: , , , , ,

Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja. w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać

Kategoria: Poradniki

Kolejna książka autora bestsellera „Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko. co możesz zrobić. żeby edukacja miała sens”.

Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się? Jak rozwijać potencjał waszych dzieci? Jak przejść od kultury nauczania do kultury uczenia się w szkole i w domu? Jak uczyć dzieci szczęścia? Co ma wspólnego miłość bezwarunkowa z edukacją? I w końcu dlaczego i jak rodzice mogą zmieniać edukację swoich dzieci?

„Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem” nie tylko odpowiada na te i wiele innych pytań. Prezentuje także praktyczne i proste do wprowadzenia w domach oraz szkołach rozwiązania. dzięki którym wasze dzieci same będą się chciały uczyć i rozwijać. Pozwolą one wam i waszym dzieciom inaczej spojrzeć na edukację i dostrzec w niej to. co naprawdę istotne – a na co obecnie niemal zupełnie nie zwraca się uwagi w systemowym procesie edukacji. Mikołaj Marcela daje wskazówki. jak pomóc uczniom stać się szczęśliwymi i przekonanymi o własnej wartości ludźmi. którzy z nadzieją patrzą w przyszłość. Po lekturze tej książki nie będzie wam już nigdy straszne ani zdalne nauczanie. ani powrót waszych dzieci do publicznej szkoły. ani myśl o zmierzeniu się z edukacją domową. Przede wszystkim jednak przestaniecie toczyć z dziećmi nieustanne spory o naukę i nie będziecie już musieli z nimi wariować.

Autor: Mikołaj Marcela

Cena: 37.00

Mikołaj Marcela: MP3


Spacer nad rzeką

Kategoria: Powieści i opowiadania

Każdy człowiek rodzi się z pustką. którą może wypełnić tylko jedna. właściwa osoba.

Zosia Rybicka ma szczęście. spotyka Pawła. mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł. szanowany lekarz z warszawskiej kliniki. proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą. Tam. w małym miasteczku. Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety. Mieszkańcy Doktorówki. domu Pawła. dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka. w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdłuż rzeki. Wśród dobrych wspomnień odkrywa jednak także te bolesne. Kim była Julia? Jakie sekrety zabrała ze sobą. gdy odeszła? Dlaczego obecność Mikołaja. brata Pawła. wprowadza tak wiele niepokoju?

W atmosferze budzącej się wiosny. wiślanych skarp i cienistych wąwozó

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:


rządzanie.

Pracownicy mają świetne pomysły i chcieliby je realizować dla dobra firmy. nawet kosztem zwiększenia osobistych obciążeń. jednak w większości przedsiębiorstw oddolna inicjatywa wciąż się spotyka z niechęcią zarządzających. Tymczasem w dzisiejszym. postnowoczesnym świecie. w którym coraz trudniej znaleźć skutecznego i lojalnego pracownika. zdolność do motywowania oraz rozwijania potencjału zespołu staje się podstawową kompetencją. jakiej się wymaga od menedżera. Celem tej książki jest pomóc osobom na stanowiskach kierowniczych w budowaniu zaangażowania pracowników. wykorzystywany jest do tego autorski model Pro Active Tools. Drugie wydanie wzbogacone zostało o najświeższą wiedzę oraz nowe narzędzia.

Kategoria: Autor

Maciej Sasin

ISBN: 978-83-283-4420-4

Cena: 22.90

978-83-283-4420-4: Wstęp (19) Początki kapitalizmu (20) Zaangażowanie pracowników w pracę (21) Pracownigrochola zranić marionetkę, zaraza laura thalassa, historia administracji, lawless pdf, ebook wypożyczalnia, głębia mankell, płomień anioła, pan lodowego ogrodu tom 3 audiobook, noczkin, octenisept wycofany ze sprzedaży, streszczenie narnia, na zachodzie bez zmian pdf, kusząca pomyłka vi keeland pdf, ewa przydryga, stawiam na tolka banana, pani bouvary…