W grobie ci do twarzy

W grobie ci do twarzy Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy   Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie. wodzisławska mafia. zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego! W szpitalu. do którego trafia Marlena. dosyć często umierają ludzie. a ona…

Published by admin in13 lutego 2013
Tagi: , , , ,

W grobie ci do twarzy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie. wodzisławska mafia. zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego!

W szpitalu. do którego trafia Marlena. dosyć często umierają ludzie. a ona sama niespodziewanie musi uciekać. grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny? Kim jest jej mąż. którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz. zanim straciła pamięć. widziano ją na cmentarzu?

Aby rozwiązać zagadkę. bohaterka musi przypomnieć sobie. kim jest. Niestety nie będzie to łatwe. a czas szybko ucieka… Równie szybko. jak lektura tej niesamowitej czarnej komedii!

Autor: Andrzej F. Paczkowski

Cena: 14.9

Andrzej F. Paczkowski: MP3


hool.

Owen Fitzpatrick jest psychologiem. międzynarodowym mówcą oraz autorytetem w dziedzinie motywacji i charyzmy. Zdobył tytuł magistra psychologii stosowanej. studiował negocjacje strategiczne w Harvard Business School. Jest wykwalifikowanym psychoterapeutą i hipnoterapeutą. a także współzałożycielem Irish Institute of NLP. Jako dwudziestotrzylatek został najmłodszym człowiekiem z dyplomem Master Trainer of NLP.

Kategoria: Autor

Richard Bandler. Alessio Roberti. Owen Fitzpatrick

ISBN: 978-83-283-0040-8

Cena:

978-83-283-0040-8: Podziękowania (5)Wstęp (9)1. Warsztaty ze współtwórcą NLP (13)2. Krótka historia NLP (19)3. Jak poczuć się naprawdę dobrze (33)4. Jak zostać mistrzem komunikacji (61)5. Jak żyć pełnią życia (91)6. Po warsztatach (105)7. Dziennik Joego (109)8. Techniki wykorzystane w książce (115) Pozbywanie się złych wspomnień (115) Wywoływanie pozytywnych uczuć poprzez kotwgwiezdne wojny: ostatni jedi pobierz, andre norton świat czarownic, jeśli mnie kochasz udowodnij to, the last of us 2 gry online, total war warhammer 2 poradnik, dzieci z bulerbyn test, mała apokalips, mafia na wybrzeżu pdf, 34 po niemiecku, w obronie własnej cały film, różowe tabletki na uspokojenie, waza chińska, będzie bolało pdf, dzieci z dworca zoo książka, marvel kontra dc, solucja fire red, marsz imperialny dzwonek, manuela gretkowska nago, magiczne drzewo czerwone krzesło pdf…