Milioner i bogini

Milioner i bogini Kategoria: Pozostałe Choć Bianca George i Dex Truitt po raz pierwszy spotkali się w zepsutej windzie. ich historia zaczęła się wiele lat wcześniej. Tylko wtedy jeszcze nie zdawali sobie z tego sprawy. Bianca śpieszyła się na ważny wywiad. który miała przeprowadzić z właścicielem finansowego imperium. biznesmenem Dexterem Truittem. a Dex… Cóż. właśnie…

Published by admin in9 lutego 2013
Tagi: , ,

Milioner i bogini

Kategoria: Pozostałe

Choć Bianca George i Dex Truitt po raz pierwszy spotkali się w zepsutej windzie. ich historia zaczęła się wiele lat wcześniej. Tylko wtedy jeszcze nie zdawali sobie z tego sprawy. Bianca śpieszyła się na ważny wywiad. który miała przeprowadzić z właścicielem finansowego imperium. biznesmenem Dexterem Truittem. a Dex… Cóż. właśnie wracał do pracy po siłowni.

Dex od razu zrozumiał. że przypadek zetknął go z absolutnie wyjątkową kobietą. Była śliczna. odważna i pełna ognistego temperamentu. a dodatkowo doskonale wiedziała. czego chce. Przy okazji zdradziła mu. że nie znosi ludzi pokroju Dextera Truitta – zbyt bogatych i snobistycznych. a przy tym bezwzględnych i zapatrzonych tylko w siebie. Mężczyzna co prawda miał inną opinię na swój temat. ale nie chciał ryzykować konfrontacji w windzie: przedstawił się jako Jay i skłamał. że jest kurierem.

Bianca zaczęła się z nim umawiać. Chłopak spodobał się jej jak nikt dotąd. Zaiskrzyło od razu. W tym samym czasie Dexter udzielił jej drogą mailową obiecanego wywiadu. jednak potem nie zerwał kontaktu.

Magnetyczny urok. inteligencja i poczucie humoru Truitta sprawiły. że Bianca nie mogła przestać o nim myśleć. Tymczasem Jay zakochał się w Biance i Dexter zakochał się w Biance. a ona pokochała ich obu. Jednak to nie mogło trwać wiecznie. Nieuchronnie zbliżała się katastrofa. Kiedy prawda wyjdzie na jaw. Dex na pewno straci tę śliczną dziewczynę…

To przepiękna. pełna humoru opowieść o miłości. która narodziła się między ludźmi z różnych światów. O konsekwencjach wyborów sprzed wielu lat. o skutkach kłamstw wypowiadanych w dobrej wierze. o cierpliwości. przyjaźni i odwadze. To także historia o pożądaniu i namiętności. pełna zaskakujących zwrotów akcji. uśmiechów. łez i radości. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniego zdania na ostatniej stronicy!

Gdy nie możesz wybrać jednego… pokochaj obu!

AMBASADORKI KSIĄŻKI:

Milioner i bogini to zabawna historia o parze. w której w związek wdzierają mroczne sekrety oraz słodkie kłamstewka. Czytając tę książkę możecie liczyć na ogromną dawkę poczucia humoru. ale i łezka w oku też może się Wam zakręci. Ten romans umacnia mnie w przekonaniu. że duet Keeland i Ward to pisarski dream team.

Justyna Matysewicz. coffee-cup90.blogspot.com

Vi Keeland i Penelope Ward kolejny raz podbijają moje serce! Przygotujcie się na wielką dawkę humoru i miłości. zaskoczenie i napięcie. które nie opuści Was do ostatnich stron. Nie zabraknie zwrotów akcji i małego kłamstewka. które z biegiem czasu urośnie kolosalnie. Czy udając dwie osoby możesz liczyć na zrozumienie ukochanej? Mówią. że kłamstwo ma krótkie nogi. tu kłamstwo ma seksowny kaloryfer i wielkie ego.

Marta Bobola-Zagożdżon. marta-ksiazkowa-kraina.blogspot.com

Miłość przychodzi nieproszona. Może to nastąpić zarówno w jakimś romantycznym miejscu. ale również i w zepsutej windzie. w momencie gdy wszystko. co tylko mogło poszło nie tak. Vi Keeland i Penelope Ward to duet stanowiący idealny przykład na to. iż czasami łączenie pisarskich sił może skutkować prawdziwym bestsellerem. Milioner i bogini to nieidealna historia o nieidealnych bohaterach. którzy czynią głupoty w imię miłości i muszą mierzyć się z ich konsekwencjami. To pozornie lekka. zabawna i nieskomplikowana powiastka na poprawę nastroju. ale ma ona także swoją gorzką stronę. Polecam!

Katarzyna Ewa Górka. @katherine_the_bookworm

Milioner i bogini to genialny i pełen namiętności romans. Historia Bianki i Dexa jest pełna iskrzenia między bohaterami. Otrzymujemy też dużą dawkę humoru. nie zabraknie też skrywanych kłamstw i sekretów. które mogą się poważnie odbić na losie pary. Penelope Ward i Vi Keeland po raz kolejny nie zawodzą i podają na tacy istny rollercoaster emocjonalny.

Kasia Abdullah. girlsbookslovers.blogspot.com

Autor: Vi Keeland. Penelope Ward

Cena: 39.90

Vi Keeland. Penelope Ward: MP3


Navy Lark. Volume 25 – Avoiding Redundancy. Complete

Kategoria: Pozostałe

Jon Pertwee. Leslie Phillips. Stephen Murray and Ronnie Barker star in these four hilarious radio episodes. ‚Farewell to HMS Varsity’/”Drifting Through’ (9 October 1966): Lt. Murray’s first command. the mine sweeper HMS Varsity. is being towed on its final trip to the breakers’ yard – along with some unsuspecting passengers… ‚The Army Lark’/”Blowing Themselves Up’ (16 October 1966): The navy undertakes a combined exercise with the army – a nuisance raid on the coast of Belgium – and it’s Troutbridge’s duty to take an army platoon so they can detonate explosives on the beach. Naturally. Phillips has trouble finding Belgium. ‚Pertwee’s Enlistment Expires’/’Avoiding Redundancy’ (1 December 1968): Pertwee has every right to be suspicious when he is summoned to Captain Povey’s office and offered a cigar: he has forgotten to re-enlist in the senior service. Will he really be discharged? ‚The POW Escape Exercise’/’Esc

ISBN: 978-87-26-62863-0

Cena: 9999

978-87-26-62863-0:


Gorąca oferta. Tom I

Kategoria: Pozostałe

Emily Carson to dziewczyna świeżo po studiach. świętująca zdobycie pierwszej pracy. Przypadkowo poznaje Marcusa. który robi na niej wrażenie prostackiego celebryty. Wystarczy jednak trochę czasu i wspólny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. żeby zakochała się w nim bez pamięci. Niestety zaraz po powrocie z wakacji Emily dowiaduje się o wstrząsającym sekrecie. który oddala ją od mężczyzny. Stopniowo na światło dzienne wychodzą kolejne mroczne tajemnice a Emily stanowczo zbyt późno orientuje się. że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Autor: Charlotte Mils

Cena: 27.90

Charlotte Mils: MP3


Kategoria:

:

Cena: 20.90

: MP3


bert Maurer. Michelle Gifford

Kategoria: ISBN

978-83-283-6219-2

Ilosc_stron:

Cena:

: 302425malowany ptak kosiński, izabela majewska, yrsa sigurðardóttir, ela sidi, silver pierwsza księga snów pdf, fiszki niemiecki pdf, hard ksiazka, obóz herosów, antygona sofokles pdf, bezgrzeszne lata, zwierciadło piekieł, małgorzata waszkiewicz, serce archanioła nalini singh pdf, słownik mitów i tradycji kultury pdf, kopernik o obrotach, wiedźmin bez przebaczenia, narrenturm pdf, audiobook pobierz za darmo, filozofia oswiecenia…