a

a Kategoria: 2019 Oprawa : Format Cena: Format: i go o pomoc w prywatnym śledztwie. Tropy wydają się prowadzić do Paprocanów – jeziora w Tychach. popularnego na Śląsku miejsca wypoczynku. Kategoria: Autor Paulina Świst ISBN: 978-83-287-1557-8 Cena: 9999 978-83-287-1557-8: Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój – osiągnij sukces Kategoria: Ekonomia i biznes  …

Published by admin in5 lutego 2013
Tagi: , , , , ,

a

Kategoria: 2019

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


i go o pomoc w prywatnym śledztwie. Tropy wydają się prowadzić do Paprocanów – jeziora w Tychach. popularnego na Śląsku miejsca wypoczynku.

Kategoria: Autor

Paulina Świst

ISBN: 978-83-287-1557-8

Cena: 9999

978-83-287-1557-8:


Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój – osiągnij sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Autorzy bestellera Rework

Długie godziny pracy. życie w ciągłym biegu. wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. „Muszę dać z siebie wszystko”. „trzeba bardziej się starać”. „muszę dłużej pracować” – taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego. chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą. że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników. które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił. aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym. jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem. aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się. że spokojna praca. uważność. dużo wolnego czasu. sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się. że powiedzenie stanowczego „nie” bezcelowej krzątaninie. wygórowanym celom. usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania. które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się. jak:

  • przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
  • pracować bez utraty równowagi
  • nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa „nie”
  • wprowadzać kontrolowane zmiany
  • zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Autor: Jason Fried. David Heinemeier Hansson

Cena: 23.90

Jason Fried. David Heinemeier Hansson: MP3gramatyka język niemiecki, diana palmer zapowiedzi, rouen katedra, michał lipa, barbara liberek, debiutant sj hooks, wiedźmin droga z której się nie wraca, kowal z podlesia większego, desperados iii, klementyna lubi kolor czerwony pdf, zakazany uklad haner pdf, 365 dni online pdf, after 3, powrót na wrzosowisko, dylemat paris pdf, surowe zdrowie książka pdf, kristen proby seria pokusa, seria metro…