Rana

Rana Kategoria: Powieści i opowiadania Podobno czas leczy rany. Jednak niektóre nigdy się nie zabliźniają. Najpierw pod kołami pociągu ginie Marysia. uczennica ekskluzywnej prywatnej szkoły na warszawskim Mokotowie. Jej nauczycielka. Elżbieta. rozpoczyna prywatne śledztwo. ale wkrótce sama ginie. a ciało znika. Jedynymi osobami. które cokolwiek widziały. są Gniewomir. nieprzystosowany społecznie chłopak zafascynowany seryjnymi zabójcami. i…

Published by admin in27 stycznia 2013
Tagi: , , ,

Rana

Kategoria: Powieści i opowiadania

Podobno czas leczy rany. Jednak niektóre nigdy się nie zabliźniają.

Najpierw pod kołami pociągu ginie Marysia. uczennica ekskluzywnej prywatnej szkoły na warszawskim Mokotowie. Jej nauczycielka. Elżbieta. rozpoczyna prywatne śledztwo. ale wkrótce sama ginie. a ciało znika. Jedynymi osobami. które cokolwiek widziały. są Gniewomir. nieprzystosowany społecznie chłopak zafascynowany seryjnymi zabójcami. i Klementyna. nauczycielka na życiowym zakręcie. której wydaje się. że praca w poważanej szkole to uśmiech od losu. Nic bardziej mylnego.

Żadne z nich nie chce angażować się w tę sprawę – każde z nich ma swoje powody – ale żadne nie ma wyjścia. Gdyby wiedzieli. dokąd zaprowadzi ich to śledztwo. nigdy by się na to nie odważyli. Szkoła okazuje się pełna tajemnic. Podobnie jak pracujący w niej nauczyciele…

Rana to bezlitosne studium zła uśpionego w zaciszu domowego ogniska. Niepokojące i mroczne. odsłania najgłębiej skrywane tajemnice. o których nikt nie chce mówić. Nowa powieść jednego z najwyżej ocenianych i najchętniej czytanych współczesnych pisarzy odziera z wszelkich złudzeń.

Autor: Wojciech Chmielarz

Cena: 39.90

Wojciech Chmielarz: MP3


Workhouse Girl

Kategoria: Pozostałe

Circumstances force eight-year-old Sarah and her widowed mother to enter the notorious St Giles and St George’s Workhouse. When her mother dies in childbirth. the independent-minded Sarah falls foul of the workhouse master. Trigg and his cruel wife.Sarah’s ordeal seems to be over when a sugar mill owner takes her into his home. But her wealthy benefactor reports Trigg and his wife. And blaming Sarah for their misfortune. in a fit of revenge. the couple decide to take the law into their own hands.

Autor: Dilly Court

Cena: 49.90

Dilly Court: MP3


Na skraju załamania

Kategoria: Pozostałe

Deszczowa noc. głuche telefony i to okropne poczucie winy…

Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie.

Cass Anderson nie zatrzymała się. by sprawdzić. czy siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Teraz nieznajoma nie żyje. Od tamtej feralnej nocy Cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój. a ona sama czuje. że nieustannie jest obserwowana. Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca i ciarki. Nękana wyrzutami sumienia zaczyna miewać kłopoty z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć. czy zażyła lekarstwa. jaki kod odblokowuje alarm. gdzie zaparkowała samochód. dlaczego zamówiła dziecięcy wózek. skoro nie jest w ciąży. i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… Jedyne. czego nie może wyrzucić z pamięci. to twarz zamordowanej kobiety.

Autorka Za zamkniętymi drzwiami. bestsellera. który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym. a w Polsce gościł na listach bestsellerów przez ponad 30 tygodni. powraca z nowym elektryzującym thrillerem psychologicznym!

Zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie przyprawią Was o gęsią skórkę!

Jeśli nie możesz ufać nawet sobie. to komu możesz wierzyć?

Autor: B.A. Paris

Cena: 33.90

B.A. Paris: MP3


Medalion z bursztynem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Gdańsk. Podczas remontu domu po babce Ewa znajduje ukrytą kopertę. a w niej stary naszyjnik z bursztynem oraz… tajemniczy list. I nagle jej świat całkowicie się zmienia. Kobieta musi odnaleźć swoje korzenie. nie wiedząc. kim tak naprawdę jest ona sama. jej zamknięta w sobie matka. ich przodkowie. Nie wie jeszcze. że nie tylko o rodzinną przeszłość tu chodzi. lecz także o zbrodnię. a zagrożenie jest wciąż realne… Prywatne śledztwo. prowadzone wraz ze znajomym dziennikarzem. odsłania coraz więcej zagadek. niebezpieczeństwo narasta. Ktoś depcze im po piętach. Dwie bliskie sobie kobiety. które od lat nie potrafią się ze sobą porozumieć. Teraźniejszość. która wciąż nie otrząsnęła się jeszcze z mrocznej przeszłości. Miasto naznaczone piętnem historii. Zbrodnia oraz jej konsekwencje. Pułapki uprzedzeń. Rozwiązanie zagadki jest trudne i niebezpieczne. lecz możliwe. Czy jednak możliwe je

ISBN: 978-83-7995-321-9

Cena: 9999

978-83-7995-321-9:


Małe Licho i tajemnica Niebożątka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

W pewnym starym. niesamowitym domu na uboczu. za wysokim ogrodzeniem. mieszka chłopiec imieniem Bożek. zwany też Niebożątkiem. który nigdy nie jest sam. Bo oprócz starej skrzyni ze skarbami i najfajniejszej mamy pod słońcem ma też najprawdziwszego anioła stróża… a pod jego łóżkiem mieszka potwór. który ciągle podkrada mu kapcie.

Nadchodzi jednak dzień. kiedy Bożek musi wreszcie opuścić swój niezwykły dom i poznać lepiej świat po drugiej stronie ogrodzenia — świat bez szumu anielskich skrzydeł i uścisku potwornych macek. Tylko czy jest na to gotowy? I czy sam świat również jest gotowy na Bożka oraz wielką tajemnicę. jaką skrywa chłopiec?

„Małe Licho i tajemnica Niebożątka” to trochę zabawna. a trochę straszna historia o tym. że bycie innym wcale nie jest takie złe. jak może się z początku wydawać. lecz najważniejsze jest zawsze bycie sobą. Dla wszystkich fanek i fanów Marty Kisiel i dla tych. którzy jeszcze jej nie znają.

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3


eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

Kategoria: Autor

Adam Bielecki. Dominik Szczepański

ISBN: 978-83-268-3348-9

Cena: 9999

978-83-268-3348-9:spleceni bluszczem pdf, format e-book, jacek tomasiewicz, maria i magdalena, grzegorz kochman, metal gear solid poradnik, medaliony zofia nałkowska pdf, paweł wakuła, saga drenajów, e ksiegarnia, psychologiczne portrety człowieka pdf, książki magazyn do czytania pdf, hbo go nie można odtworzyć tej pozycji spróbuj jeszcze raz, toni morrison umiłowana, purpurowy zmierzch, tylko mnie poproś pdf, ucieczka z auschwitz, doci ebook, brzydsza siostra, drań z manhattanu pdf docer, jesienna miłość nicholas sparks, radość życia książka, boys from hell pdf, ile ma lat donald trump…