rzyć ich percepcję. zainteresować je otaczającym światem. bajki Justyny Piecyk mogą Wam bardzo w tym pomóc.

Wszystkie bajki mają dobre zakończenie. jednak uczą dzieci. iż w życiu pojawiają się też przeszkody. Bajki ukazują różnorodnych bohaterów. którzy przeżywają trudności. którzy są słabsi. chorzy. doświadczają odrzucenia rówieśników z powodu swej odmienności czy słabszego zdrowia. Niektórzy. jak mała Zebra wspinająca się na tęczę. wpadają w tarapaty przez własne nieposłuszeństwo. Losy i emocje przeżywane przez postaci są tak różnorodne. jak samo życie. Rozmaite są też drogi. dzięki którym ostatecznie pokonują one problem i są szczęśliwe. Dzięki bajkom dzieci poznają zatem między innymi odmienną od innych dzieci Żyrafkę. której doświadczenia nauczą jej rówieśników empatii i tolerancji. zaprzyjaźnią się też z rybką Emo. która dzięki własnej determinacji osiąga cel. poznają historię Bie

rzyć ich percepcję. zainteresować je otaczającym światem. bajki Justyny Piecyk mogą Wam bardzo w tym pomóc. Wszystkie bajki mają dobre zakończenie. jednak uczą dzieci. iż w życiu pojawiają się też przeszkody. Bajki ukazują różnorodnych bohaterów. którzy przeżywają trudności. którzy są słabsi. chorzy. doświadczają odrzucenia rówieśników z powodu swej odmienności czy słabszego zdrowia. Niektórzy. jak mała…

Published by admin in11 stycznia 2013
Tagi: , , , ,

rzyć ich percepcję. zainteresować je otaczającym światem. bajki Justyny Piecyk mogą Wam bardzo w tym pomóc.

Wszystkie bajki mają dobre zakończenie. jednak uczą dzieci. iż w życiu pojawiają się też przeszkody. Bajki ukazują różnorodnych bohaterów. którzy przeżywają trudności. którzy są słabsi. chorzy. doświadczają odrzucenia rówieśników z powodu swej odmienności czy słabszego zdrowia. Niektórzy. jak mała Zebra wspinająca się na tęczę. wpadają w tarapaty przez własne nieposłuszeństwo. Losy i emocje przeżywane przez postaci są tak różnorodne. jak samo życie. Rozmaite są też drogi. dzięki którym ostatecznie pokonują one problem i są szczęśliwe. Dzięki bajkom dzieci poznają zatem między innymi odmienną od innych dzieci Żyrafkę. której doświadczenia nauczą jej rówieśników empatii i tolerancji. zaprzyjaźnią się też z rybką Emo. która dzięki własnej determinacji osiąga cel. poznają historię Bie

Kategoria: Pozostałe

Bohaterów „Bajek uzdrawiajek” polubią wszystkie dzieci: są dobrzy. empatyczni. pomagają sobie nawzajem i dzięki temu zawsze znajdują wyjście z trudnej sytuacji. Dzięki wyjątkowym przeżyciom znajdują nowych przyjaciół i uczą się. iż świat jest bezpiecznym miejscem. w którym zawsze można liczyć na czyjeś wsparcie.

„Bajki uzdrawiajki” to audiobook z atrakcyjną oprawą muzyczną. która zachęci do słuchania i rozbudzi wyobraźnię. Niezaprzeczalną wartością zbioru bajek jest też jego wychowawcza treść. Bajki posiadają zatem dwie bardzo ważne zalety. które sprawiają. iż dziecko nie przejdzie obok nich obojętnie: są przepięknie nagrane i wzbogacają wewnętrznie małych słuchaczy.

Realizacja nagrań bajek przygotowana została z bardzo dużą starannością i wyczuciem. Efekty dźwiękowe towarzyszące słowom lektorki potęgują wrażenia wywierane przez fabułę snutych opowieści. po

Autor: Krzysztof Sadecki

Cena: 18.90

Krzysztof Sadecki: MP3


Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

Kategoria: Poradniki

Czy chcesz być lubiany. popularny i akceptowany? Musisz więc być fit. cool i trendy. musisz mieć lepsze ciuchy. nowszego fona. szybszą furkę. Niezależnie od tego. czy leje deszcz. czy ściska kilkunastostopniowy mróz. musisz rano przed pracą zaliczyć swój jogging. W pracy musisz dawać z siebie więcej niż wszystko. a wyjazd na wakacje musi być koniecznie bardziej ekskluzywny i niesamowity niż wyjazd kolegi z pokoju obok. Twoja dziewczyna obowiązkowo musi być piękna i doskonale wystylizowana. Ale to nie wszystko. Aby być szczęśliwym i zadowolonym. musisz jeszcze…

STOP! Trzymasz w ręku książkę. dzięki której położysz kres temu szaleństwu i nauczysz się przykładać wagę do tego. co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dowiesz się. że trzeba umieć rozpoznawać sprawy istotne i przejmować się właśnie nimi i tylko nimi. Przekonasz się. że wystarczy znaleźć w sobie odwagę i wolę. aby więcej nie dać się wkręcać w niekończącą się spiralę „musisz mieć” czy „musisz być”. Autor w bardzo dosadny (choć również pełen humoru) sposób rozprawi się z Twoimi problemami. obawami i oczekiwaniami. bez mdłej papki pozytywnego myślenia. którą karmią Cię różni modni guru. Jeśli przejdziesz przez to bolesne doświadczenie. być może uda Ci się zacząć myśleć nieco inaczej. Odzyskasz kontrolę nad tym. co „musisz”. przestaniesz przejmować się bzdurami. a w efekcie będziesz nieco szczęśliwszym człowiekiem. Sam zdecyduj. czy warto.

Czytając tę książkę:

  • zastanowisz się nad tym. czym jest szczęście i dlaczego jego osiągnięcie stanowi problem (trudne)
  • przekonasz się. że poddawanie się tyranii wyjątkowości jest wyjątkową głupotą
  • przemyślisz kwestie dokonywania wyborów i przestaniesz bać się porażki
  • docenisz zalety mówienia „nie”
  • poszukasz jaśniejszej strony własnego przemijania

Skoncentruj się tym. co naprawdę ważne. Resztę olej.

Autor: Mark Manson

Cena: 37.00

Mark Manson: MP3


Jądro ciemności

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wydana w 1899 r. powieść Josepha Conrada. zaliczana do kanonu literatury zachodniej.

Conrad podjął w tym krótkim utworze problem kolonializmu na przykładzie Wolnego Konga. należącego do belgijskiego króla Leopolda II. Pod koniec XIX w. pisarz odbył podróż do tego kraju. Zetknął się tam z ogromnym okrucieństwem. korupcją i wyzyskiem lokalnej ludności przez europejskie kompanie. Głównym bohaterem „Jądra ciemności” jest Charles Marlow. który opowiada swoim przyjaciołom o rejsie rzeką Kongo. Marlow odwiedzał kolejne handlowe placówki usytuowane w sercu afrykańskiej dżungli. przewoził kość słoniową. a także poszukiwał niejakiego handlarza Kurtza. Marlow jest świadkiem tego. jak upał. trudne warunki pracy. liczne choroby i niewolnictwo zmieniły cywilizowanych Europejczyków w ogarnięte żądzą zysku bestie.

„Jądro ciemności” w 1993 r. doczekało się adaptacji filmowej. Wcześniej Francis Ford Coppola. w filmie „Czas apokalipsy”. przeniósł fabułę powieści w czasy wojny w Wietnamie.

Autor: Joseph Conrad

Cena: 15.90

Joseph Conrad: MP3


stawić czoła duchom przeszłości i własnym lękom…

Oto mocny. hipnotyzujący thriller. który pochłonie Cię już od pierwszej strony. Jego bohaterowie są doskonale nakreśleni. autentyczni i niejednoznaczni. a łączące ich relacje – złożone i intensywne. W tej wciągającej historii znajdziesz wszystko. czego szukasz w najlepszych książkach tego gatunku: sugestywną atmosferę. zagadkowe morderstwo. niespodziewane zwroty akcji oraz podróż po zakamarkach umysłu dręczonego obsesyjnym poczuciem winy.

Ponure sekrety – one zawsze wychodzą z ukrycia…

Kategoria: Autor

Sarah Bailey

ISBN: 978-83-283-5629-0

Cena: 9999

978-83-283-5629-0: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


Demon w Watykanie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Największy skandal w dziejach wyższej hierarchii kościelnej ostatnich paru stuleci.

Wstrząsający reportaż o jednej z najmroczniejszych postaci współczesnego Kościoła: Gabrielu Macielu. Mimo że dopuścił się najcięższych zbrodni: pedofilii. poligamii (choć był księdzem!) i licznych malwersacji. długi czas pozostawał nieuchwytny i zaliczano go do bardzo wpływowych ludzi otoczeniu papieża Jana Pawła II. Ujawnienie jego zbrodniczej działalności wstrząsnęło Watykanem i odbiło się echem na całym świecie. Kto go chronił i dlaczego?

 

Autor: Franca Giansoldati

Cena: 29.90

Franca Giansoldati: MP3


Poradnik design thinking – czyli jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Design thinking to metoda praktykowana z powodzeniem od dobrych kilkudziesięciu lat. Stosują ją światowi giganci. jak Apple czy Google. Definiowana jest jako podejście. sposób myślenia czy – jak kto woli – filozofia. w której proponowanie nowych rozwiązań zostaje poprzedzone gruntownym poznaniem i zrozumieniem potrzeb użytkowników. To metodologia absolutnie uniwersalna i intuicyjna. a dzięki filarom. na których bazuje – kulturze zrozumienia. dociekliwości i kwestionowaniu utartych schematów – pomaga nie tylko lepiej odpowiadać na ludzkie potrzeby. Pozwala także szybko odnajdować punkty zapalne. których zniwelowanie może znacząco przyczynić się do podniesienia jakości życia. pracy oraz doświadczeń zarówno pojedynczego człowieka. jak i społeczeństwa.

Tym. co gwarantuje skuteczność metody design thinking. jest usystematyzowanie procesu. w którym technologiczną wykonalność projektu łączy się z jego biznesową opłacalnością i codzienną użytecznością. Proces ten składa się z pięciu podstawowych etapów: odkrywania. definiowania wyzwania (potrzeb). tworzenia rozwiązania. prototypowania. testowania. planowania wdrożenia. Wszystkie podejmowane działania prowokują do zadania sobie podstawowych w metodologii design thinking pytań: Dla kogo projektujemy? Po co to robimy? Co w związku z tym proponujemy? Jak to wygląda? Czy działa? Czy jest możliwe do wdrożenia? W efekcie kreowane są produkty i usługi pożądane przez odbiorców. przy tym praktyczne i piękne. a jednocześnie wolne od niepotrzebnych udziwnień.

Ta książka pokazuje krok po kroku. jak posługiwać się metodą design thinking. Od poszukiwania pomysłów po pogłębionych wywiadach przeprowadzonych z klientami po przygotowanie rynkowego wdrożenia rozwiązania – szczegółowo omawia etapy procesu oraz praktyczne narzędzia. które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w swojej firmie. Znajdziesz tu studia przypadków z różnych branż oraz opinie i doświadczenia specjalistów. którzy stosują tę metodę w swoim biznesie.

Beata Michalska-Dominiak i Piotr Grocholiński to założyciele społeczności Klientocentryczni skupiającej ekspertów metodyki design thinking i service design w Polsce. Ideą Klientocentrycznych jest wspieranie marki. tworzenie nowych produktów i usług. a także pomoc organizacjom w wewnętrznej transformacji. W myśl zasady. że liczą się ludzie. konsekwentnie zmieniają rzeczywistość firm. budując nową wartość i zapewniając zupełnie nowe doświadczenia zarówno klientom. jak i pracownikom. Więcej na www.klientocentryczni.pl.

Autor: Beata Michalska-Dominiak. Piotr Grocholiński

Cena: 39.90

Beata Michalska-Dominiak. Piotr Grocholiński: MP3bendza, księgi narodu polskiego, c# zaokrąglanie, dotyk crossa fragmenty, pięć pestek pomarańczy, osiemdziesiąt dni żółtych pdf, moja ostatnia księżna, ian twoj osobisty trener podrywu pdf, ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, jan gwalbert, roald amundsen zdobycie bieguna południowego, co to jest epub, jo nesbo czerwone gardło pdf, karty oceny ryzyka zawodowego dla 100 stanowisk pracy pdf, imiona upadłych aniołów żeńskich, i nie było już nikogo streszczenie, zza krat, młyny boże, rayman origins, agnieszka greinert, dear bridget i want you, gruzińskie wino…