ia

ia Kategoria: 2013 Oprawa : Format Cena: Format: Kosmos Kategoria: Literatura młodzieżowa Doktor fizyki i znany dziennikarz prezentuje kolejną. po bestsellerowej Nauka – to lubię. książkę familijną przybliżającą młodszym i starszym czytelnikom najciekawsze zagadnienia ze świata nauki. Tym razem skupia się na obiektach. których rozmiary są z perspektywy człowieka często nie do wyobrażenia. Jakie tajemnice…

Published by admin in27 grudnia 2012
Tagi: , , , , , ,

ia

Kategoria: 2013

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Kosmos

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Doktor fizyki i znany dziennikarz prezentuje kolejną. po bestsellerowej Nauka – to lubię. książkę familijną przybliżającą młodszym i starszym czytelnikom najciekawsze zagadnienia ze świata nauki. Tym razem skupia się na obiektach. których rozmiary są z perspektywy człowieka często nie do wyobrażenia.

Jakie tajemnice kryje przed nami kosmos? Jaki obiekt porusza się najszybciej we wszechświecie? Czy czarna dziura ma dno?

– ciekawe przykłady z życia codziennego

– obrazowe porównania

– intrygujące ciekawostki

– propozycje doświadczeń. które każdy może przeprowadzić w domowych warunkach

Autor: Tomasz Rożek

Cena: 29.90

Tomasz Rożek: MP3


. W 2019 r. ukazało się jej tłumaczenie francuskie.

Kategoria: Autor

Beata Nowacka. Zygmunt Ziątek

ISBN: 978-83-8194-061-0

Cena: 9999

978-83-8194-061-0:


Powinienem”. „Nie mogę”. „Nie mam czasu”. „Później. a najlepiej jutro” — te myśli zwykle nachodzą Cię kolejno. kiedy zastanawiasz się. czym powinieneś zająć się w danej chwili i jakie sprawy skończyć przed zachodem słońca. Odczuwasz bezsilność. patrząc na niekończącą się listę zadań. ciągle się denerwujesz i wzbraniasz przed działaniem. by na koniec poczuć. że jesteś zupełnie sparaliżowany i niezdolny do czynu.

Taka sytuacja może mieć kilka przyczyn: zbyt duże obciążenie obowiązkami. obawa przed szybko uciekającym czasem. niejasne sprecyzowanie celów. frustracja i niespełnienie. strach przed krytyką czy też niska samoocena. Odkładając działanie na później. skupiasz się na swoim lęku przed jego rozpoczęciem lub zakończeniem. Kulisz się. słysząc świst mijających Cię terminów. i nie myślisz już nawet o tym. by DZIAŁAĆ! Jednak to może się zmienić i na pewno tak właśnie się stanie. kiedy wypróbujesz ćwiczenia zawarte w tej książce.

  • Nie odkładaj na później przeczytania tego podręcznika.
  • Poznaj siłę motywacji. rozmowy z samym sobą i tworzenia nie-harmonogramu.
  • Znajdź czas na pracę i rozrywkę.
  • Zostań człowiekiem czynu!

„Zdrowy człowiek pragnie działania. które przynosi efekty. oraz wysokiej jakości życia.”

George Bernard Shaw

Kategoria: Autor

Neil Fiore

ISBN: 978-83-246-9272-9

Cena: 9999

978-83-246-9272-9: Podziękowania Słowo wstępne Wstęp Od osoby odkładającej działanie do człowieka czynu Nowa definicja odkładania działania Nawyk samodyscypliny Oczekuj cudownej zmiany 1. Dlaczego odkładamy działanie? Znaki ostrzegawcze świadczące o odkładaniu działania Pozytywny pogląd na ludzką naturę Nasz najsurowszy krytyk my sami Odkładanie działania to nagroda Odkładanie działania może być wyrazem niechęci Odkładanie działania jest często stosowane w obawie przed porażką Odkładanie dział…


tu. bratobójstwem. głośnym procesem szajki gwałcicieli.

Czytane po latach reportaże Janusza Rolickiego pokazują. że tamta codzienność nie jest wcale tak odległa od naszej. Nie wszystko przeminęło.

Kategoria: Autor

Janusz Rolicki

ISBN: 978-83-66278-90-5

Cena: 9999

978-83-66278-90-5:


wiańskiego kultu. gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł. ponownie otwiera się przejście między światami.

„Wiedźma” rozpoczyna nowy cykl urbanfantasy „Opowieści z Wieloświata”. Zapraszamy do niezwykłego uniwersum. przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem!

Kategoria: Autor

Anna Sokalska

ISBN: 978-83-8146-869-5

Cena: 9999

978-83-8146-869-5:szymon prokop, doci caysii, chris carter bibliografia, wędzenie schabu na surowo, iwona sudoł-szopińska, jacek rozenek, nagie dziewczynki chomikuj, dziadek i niedźwiadek, księgi narodu i pielgrzymstwa polskiego, klucze do królestwa lord niedziela, nie zostawię cię anna wolf, ulisses james joyce, lavinia brancusi, justyna bednarek niesamowite przygody dziesięciu skarpetek pdf, piękne istoty cały film…