Ja. Inkwizytor. Przeklęte przeznaczenie

Ja. Inkwizytor. Przeklęte przeznaczenie Kategoria: Fantastyka i fantasy „Czynimy rzeczy. które można by uznać za przerażające i odrażające. ale czynimy je w imię wyższego dobra. W imię triumfu Światła nad Ciemnością. Jesteśmy częścią Bożego Planu. I aby ten Plan przyoblekł się w materialny kształt. musimy przeżyć. Dlatego wszystko. co czynimy w imię przeżycia. jest godne…

Published by admin in16 grudnia 2012
Tagi: , , , , , , ,

Ja. Inkwizytor. Przeklęte przeznaczenie

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„Czynimy rzeczy. które można by uznać za przerażające i odrażające. ale czynimy je w imię wyższego dobra. W imię triumfu Światła nad Ciemnością. Jesteśmy częścią Bożego Planu. I aby ten Plan przyoblekł się w materialny kształt. musimy przeżyć. Dlatego wszystko. co czynimy w imię przeżycia. jest godne pochwały”.

Trzeci i ostatni tom wieńczący „Ruską Trylogię”. w której skład wchodzą „Przeklęte krainy” i „Przeklęte kobiety”. Tym razem Mordimer toczy bój o życie ukochanej Nataszy. Akcja na Rusi się zagęszcza. zmierzając nieuchronnie do ostatecznych rozstrzygnięć. Jak wiele Inkwizytor poświęci dla miłości? Czy dane mu będzie zaznać szczęścia u boku wiedźmy i ocalić to. co z takim trudem udało im się zbudować…?

Autor: Jacek Piekara

Cena: 20.90

Jacek Piekara: MP3


buła tej sagi rodzinnej dzieje się na Podlasiu. a jej tło stanowią wielkie wydarzenia pierwszej połowy XX wieku – od wybuchu pierwszej wojny światowej aż po śmierć Stalina.

W przygotowaniu drugi tom. „Gabrynia”.

Kategoria: Autor

Ewa Szymańska

ISBN: 978-83-8194-189-1

Cena: 9999

978-83-8194-189-1:czlowiek ken, zaskoczeni przez miłość, liceum avalon online, agnieszka antosik, rage stephen king, joanna pach, zagraj to sam pdf, woda ksiezycowa, justyna wojciechowska, wyspa doktora moro, diabeł wcielony, duma i uprzedzenie ksiazka, bioetyka pdf, to stephen king pdf, wojdowicz agnieszka, annie burrows, łcn nieruchomości łódź, joanne harris czekolada, agnieszka opowiada bajkę, czerwona apokalipsa…