Światło w jej oczach

Światło w jej oczach Kategoria: Powieści i opowiadania Projekt. jakiego jeszcze nie było! Jeżeli lubicie historie oparte na autentycznych wydarzeniach. to seria „Ja. Kobieta” z pewnością Was zachwyci. Karolina Wilczyńska przedstawia prawdziwe historie kobiet. które opowiedziały jej o swoim życiu. W tych zwierzeniach nie zabraknie emocji. Znajdziecie w nich wzruszenia. dramaty i trudne wybory. ale…

Published by admin in12 grudnia 2012
Tagi: , , , , , ,

Światło w jej oczach

Kategoria: Powieści i opowiadania

Projekt. jakiego jeszcze nie było! Jeżeli lubicie historie oparte na autentycznych wydarzeniach. to seria „Ja. Kobieta” z pewnością Was zachwyci. Karolina Wilczyńska przedstawia prawdziwe historie kobiet. które opowiedziały jej o swoim życiu. W tych zwierzeniach nie zabraknie emocji. Znajdziecie w nich wzruszenia. dramaty i trudne wybory. ale także miłość. szczęście i kobiecą siłę.

*

Klara. trzydziestoletnia malarka. niespodziewanie wyprowadza się z luksusowego domu rodziców i postanawia zamieszkać w swojej pracowni. Co popchnęło ją do tej decyzji i do kogo pisze wieczorami maile. których nie wysyła? Czy uda jej się zrealizować projekt nowej serii obrazów? Kim jest Łucja. której portret namaluje jako pierwszy. i jaką historię opowie malarce?

*

„Ja. Kobieta” to portrety kobiet. które żyją wśród nas. Może bohaterką kolejnej części będziesz właśnie Ty?

Auto: Astrid Lindgren

Cena: 27.99

Astrid Lindgren: MP3


Naśladowanie Chrystusa

Kategoria: Religia

„Naśladowanie Chrystusa” jest po Piśmie Świętym chyba najbardziej rozpowszechnioną książką chrześcijańską.

Mimo. że powstała kilkaset lat temu. nadal pozostaje skarbnicą myśli. rad duchowych i zasad moralnych aktualnych dla dzisiejszego odbiorcy.

Za historykiem literatury Piotrem Chmielowskim proponujemy. by nagrań nie słuchać jednym tchem. od początku do końca. Niezwykle owocne okazuje się wybieranie „na chybił trafił”.

Autor: Tomasz à Kempis

Cena: 21.60

Tomasz à Kempis: MP3


ijańskiego Rzymu. kultura staropolska oraz biografie najbardziej znanych artystów. W latach 2000-2010 popularyzowała zagadnienia z zakresu historii sztuki na antenie 2 Programu Polskiego Radia w audycji Ewy Prządki W stronę sztuki. Wygłosiła wtedy około 300 gawęd. Część z nich – przejrzana i rozszerzona – znalazła się w serii książek Gawędy o sztuce.

Kategoria: Autor

Bożena Fabiani

ISBN: 978-83-01-18958-7

Cena: 9999

978-83-01-18958-7:


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 5. Źrebaki i rumaki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Piąty tom przygód rezolutnej Emi i jej przyjaciół z Tajnego Klubu!

Nowy rok szkolny na pewno będzie wyjątkowy – przecież do Tajnego Klubu dołączył chłopak! I to Nie-Byle-Chłopak. ale Franek. syn profesora Kaganka.

Dzieciaki wciąż wspominają wakacje w Żabim Rogu. tęsknią za przyjaciółmi. no i za klaczą Malagą. Wkrótce otrzymują zaproszenie na ślub Heli i Kostka. Państwo młodzi i goście pojadą na uroczystość na koniach. w jeździeckim rynsztunku. Dzieciaki przekonają rodziców. żeby zapisali je na naukę jazdy konnej. Ich ulubionym rumakiem zostanie Brava. Niestety. klacz zaczyna chorować. Gdy właściciele decydują się oddać zwierzę. Brava znika w tajemniczych okolicznościach… Tajny Klub musi działać!

Autor: Agnieszka Mielech

Cena:

Agnieszka Mielech:


Wiwisekcja zbrodni

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Czy odważysz się uczestniczyć w wiwisekcji umysłu seryjnego mordercy?

W parku Południowym we Wrocławiu znalezione zostają zwłoki mężczyzny. Parę dni później na terenie ogródków działkowych policja odnajduje kolejne ciało. Funkcjonariusze zakładają. że mają do czynienia z seryjnym mordercą. być może szaleńcem religijnym. Metodycznie okaleczonych ofiar przybywa… Jednak w trakcie działań operacyjnych staje się jasne. że motyw sprawcy ma niewiele wspólnego z religią. Śledztwo się komplikuje. Sprawą zajmuje się doświadczony podkomisarz Roman Sadowski.

Ta pełna napięcia rozgrywka między mordercą. który uderza planowo i w wyrafinowany sposób. a ścigającym go policjantem jest niczym partia szachów. Czy Sadowski przejrzy na czas grę przeciwnika? Poznaj mroczne oblicze Wrocławia i wynik tego bezwzględnego starcia.

Autor: Andrzej Janikowski

Cena: 9999

Andrzej Janikowski:


Kingfisher Secret

Kategoria: Pozostałe

_______________________________THIS SHOCKING CONSPIRACY THRILLER IS A WORK OF FICTION. MOSTLY._______________________________What if the President of the United States is a foreign intelligence asset?It’s October 2016. A loud. brash businessman with a history of shady dealings and sexual misbehaviour is a serious contender to win the presidency. Even a porn star’s credible allegations don’t seem to slow him down.But his most dangerous secrets may be hidden behind the former Iron Curtain.Journalist Grace Elliot is dispatched to Europe. hot on the trail of a story so big it could blow up the entire election – if she can stay alive long enough to tell it:The man who might become President was married to a Czechoslovakian woman with no past. no records. no history – and who has all the hallmarks of a Soviet intelligence asset.Her codename is Kingfisher.And her mission is almost complete…THE AUTHOR HAS CHOSEN TO REMAIN ANONYMOUS OUT OF CONCERN FOR THE SAFETY O

ISBN: 978-83-7856-898-8

Cena: 9999

978-83-7856-898-8:marek keller, oscar goes to, liberek, audio azyl, tyson moja prawda, strażnicy piekła, oto jest kasia krzyżówka, haker i dziewczyna, portret owalny, wyścigi śmierci, dragon ball tom 1, oczy ciemności audiobook, corka gliniarza pdf, simon beckett zapisane w kościach, dowód życia film, harry potter i przeklęte dziecko pdf, trzy razy ty pdf, ten mężczyzna tom 4 pdf, stworzenie kobiety, zaginione arabskie księżniczki pdf…